Σκάκι

kotsos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 351 μηνύματα.
Ειδες βρε????Σου μιαζω.....το λενε εξαλου δειξε μου τον φίλο σ να σ πω ποιοσ εισαι:D.....ωστοσο εχω να τονισω οτι εγω παιζω σκακι αρκετα χρόνια!!!οποτε μην πασ καν να συγκριθείσ μαζι μου!!!!μαθε πρώτα να μεταφερεις τ πιονια δεξια και αριστερα οταν οι αντιπαλοι τ τρώνε...Ακόμα σ εχω και μια καλη ιδεα σχετική μ το σκακι:Μπορεισ να φερνεισ καφε η νεράκια η οτιδήποτε αλλο στα ατομα που παιζουν!!!!:lol:
ειμαι σιγουρος οτι η ιδεα ειναι καποιου αλλου και την εφαρμοσε σε εσενα.και δεν παω να συγκριθω μαζι σου,αν θελω να συγκριθω με καποιον θα προσεξω αυτος να ειναι ανωτερος απο μενα................................φιλικα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella_21

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
ειμαι σιγουρος οτι η ιδεα ειναι καποιου αλλου και την εφαρμοσε σε εσενα.και δεν παω να συγκριθω μαζι σου,αν θελω να συγκριθω με καποιον θα προσεξω αυτος να ειναι ανωτερος απο μενα................................φιλικα:)


Και 'γω σ'αγαπω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
Ε λογικο μ ακουγεται μονο αυτο εισαι σε θέση να καταλαβεις!!!!!!!και ειμαι σίγουρη οτι και κατι τέτοιο οραματιζεσαι για το βαθύ μελλον σου οταν μαθεισ και τισ βασικεσ κινήσεισ που κάνουν τ πιόνια........:P

θα θελα να παιξω μαζι σου στο internet
με τον αλλο θεατη :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Έπαιζα πιτσιρίκι, είχα πάρει και κάτι μετάλλια στην κατασκήνωση :P. Πλέον πρέπει να έχω να παίξω καμιά 7ετία... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Έπαιζα στο yahoo παλιά...Είχα καλό rating...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stella_21

Νεοφερμένος

Η Stella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
θα θελα να παιξω μαζι σου στο internet
με τον αλλο θεατη :P:P


Πες μου απλα ποτε!!!!και φυσικα ειμαι μεσα :)......ΑΛΛΑ εχω ερκετο καιρο να παιξω........:D!!!!περιμενω......:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konfou

Νεοφερμένος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Φάρσαλα (Λάρισα). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Εμένα μου αρέσει το σκάκι και παίζω με τον πατέρα μου. :)

Από όσους άλλους ξέρω δεν παίζει κανείς. Ομάδα δεν έχουμε εδώ πέρα. Σε αγώνες δεν έχω πάρει μέρος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΛΑΤΩΝ ΔΕΣΑΝΤΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΛΑΤΩΝ ΔΕΣΑΝΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 66 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Βλέπω οτι δεν χρησιμοποιήτε συχνά η σελίδα .Πάντως έχω να πω ότι η κακή και χωρίς βάση από συλλόγους γονέων στα σχολεία μαθημάτων σκάκι μόνο κακο κάνει στο άθλημα γιατί και τα παιδιά δεν μαθαίνουν από τη μία ώρα τη βδομάδα και αν γίνει και οι σκακιστικοί συλλογοι δεν έχουν εγγραφές ώστε να βγαίνουν νέοι αθλητές.Φτάνει το πρόβλημα που δημιουργήτε από το παιχνίδι μέσω ιντερνετ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
δν μιλας για μας παντως?
να σου πω κατι φιλε μου. το σκακι ειναι ειναι ενα αθλημα που γυμναζει το μυαλο σου. απο ενα σημειο και περα πρεπει να αφιερωσεις πολλες ωρες, αν θες να πας για πρωταθλητισμο κατι που εγω δν επιδιωξα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΛΑΤΩΝ ΔΕΣΑΝΤΗΣ

Νεοφερμένος

Ο ΠΛΑΤΩΝ ΔΕΣΑΝΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 66 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εγώ γνωρίζω το σκακι απο τα σχολικά χρόνια αυτοδίδακτος.Η αγάπη μου για το παιχνίδι που έχει και ψυχαγωγία και θεραπευτικές ικανότητες(βλέπε αλτσχάϊμερ) και βοηθητικό στα μαθήματα κυρίως στα μαθηματικά.Στο εξωτερικό είναι μάθημα στα σχολεία.Ετσι λοιπόν η αγάπη μου για το σκάκι με έκανε να δημιουργήσω σκακιστική αθλητική ομάδα στη περιοχή μου και να προσπαθώ να το γνωρίσουν και άλλοι ανεξαρτήτως ηλικίας.Ηδη έχουμε μέλη από 5-52 ετών που μαθαίνουν.
-----------------------------------------
Μιλάμε για ψυχαγωγία γιατί ο αθλητισμός είναι διασκέδαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Εγω σκακι παιζω καμια φορα μ τ κολλητη μ... Αλλα δν τρελενομαι!!
:P:):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Εγω σκακι παιζω καμια φορα μ τ κολλητη μ... Αλλα δν τρελενομαι!!
:P:):D


Γιατι παντα νικαω εγω..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
ναι..οκ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgi@_17

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.

Chris Rebel

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Εγώ σκάκι παίζω αρκετά καλά. Ήμουν στην ομάδα Χαλανδρίου και έπαιρνα μέρος σε αρκετά τουρνουά αλλά μετά σταμάτησα γιατί τουρνουά υπήρχαν κάθε 3/4 μήνες και οι φίλοι μου το βαριόντουσαν και έτσι έπαιζα μόνο στο PC και online μέχρι που το βαρέθηκα και αυτό ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.

Pilasboy

Νεοφερμένος

Ο Pilas Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 92 μηνύματα.
Εγω παίζω σκάκι εδω κ 6 χρονια κ μ αρεσει αρκετα..Βεβαια φετος τ εχω ελαττωσει λογω μαθηματων...προσπαθω παντως ν ειμαι ενεργος παιχτης..

ΜΑΓΕΙΑ ΕΙΝΑΙ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agiostimotheos

Δραστήριο μέλος

Ο agiostimotheos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 562 μηνύματα.
ξεκινησα απο 5 χρονων ειχα κατεβει και σε τουρνουα αλλα εχω πανω απο 3 χρονια να παιξω τωρα πια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

agent007

Νεοφερμένος

Ο agent007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 45 μηνύματα.
εγώ να πώ την αλήθεια το σκάκι το έχω βαρεθεί
έπαιζα για 5 χρόνια περίπου
τώρα εχω να παίξω απο τον άυγουστο
θυμάμαι που ήρ8ε ενας ξάδεφος μου απο την αμερική κ βγαίναμε όλο ησοπαλία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top