Γενικό -  Συμπεριφορά προς τους απουσιολόγους

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Και μην ξεχνάς: Αν σε λένε φυτό, λέγε τους ότι καλύτερα φυτό παρά ζώο.:)

όποιος είναι ζωόφιλος και λυπάται να βρίζει τα ζωάκια(ονομάζοντας ζώα τέτοια ηλίθια άτομα) ας λέει ''καλύτερα φυτό παρά τούβλο'':P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
οκ!!!!!!!!!!!!!!!!! θενκς !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
τίποτε καλέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
οk! jao
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
λοιπόν ακου την γνώμη μου αν θες!!!και εγώ απουσιολόγος ήμουν στο γυμνάσιο και αναπληρωματικός ευτυχώς στο λύκειο!!!στην τρίτη γυμνασίου πήγα κ ζήτησα να μην μου δώσουν το απουσιολόγιο για τους γνωστούς λόγους και τίποτα δεν έγινε!!!!αλλά ακόμη και τότε μου είπαν (τα παιδιά)ότι το κάνω δήθεν, έτσι για τους καθηγητές(ότι έτσι θα δείξω ανωτερότητα ως άτομο!!!!),ενώ στην ουσία μου αρέσει και θέλω να είμαι απουσιολόγος κτλ!!!!!!το είχα συζητήσει και με τους γονείς μου οι οποίοι μάλιστα μου είχαν πει ότι στο λύκειο παιζεί και βία για να κρύψεις απουσίες!!!!!πάντως στο γυμνάσιο υπάρχει μια υστερία για τις απουσίες ενώ στο λύκειο είναι πιο κουλ τα πράγματα!κοίτα ο κόσμος είναι πολύ κακός ζηλιάρης και αχάριστος!!!καλύτερα λοίπον να σε ζηλεύουν παρά να σε λυπούνται εξ' αλλού ας είχαν και αυτοι τα κότσια να πάρουν το απουσιολόγιο!!!!!φρόντησε να είσαι οκ με άτομα που θα ήθελες να έχεις φιλικές σχέσεις και τους άλλους γράψε τους κανόνικά (χωρίς όμως να καβαλήσεις κανένα καλάμι και δεν βλέπεις γύρω σου γιατί είναι χειρότερα απλά κράτα τις αποστάσεις σου)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
εχεις δικαιο...!απλα, οσο κ να'ναι με στεναχωρει αυτη η λαθεμενη+αδικη εικονα που'χουν για μενα.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Μερικά πράγματα πρέπει να τα βάζεις από την μια και να τα βγάζεις από την άλλη. Και μόνη σου το λες ότι είναι λαθεμένη εικόνα. Τότε γιατί δίνεις σημασία; ;)

Ignore them!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
απο δω κ περα θα προσπαθησω ν'αδιαφορησω πληρως
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Άντε να δούμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
λοιπόν ακου την γνώμη μου αν θες!!!και εγώ απουσιολόγος ήμουν στο γυμνάσιο και αναπληρωματικός ευτυχώς στο λύκειο!!!στην τρίτη γυμνασίου πήγα κ ζήτησα να μην μου δώσουν το απουσιολόγιο για τους γνωστούς λόγους και τίποτα δεν έγινε!!!!αλλά ακόμη και τότε μου είπαν (τα παιδιά)ότι το κάνω δήθεν, έτσι για τους καθηγητές(ότι έτσι θα δείξω ανωτερότητα ως άτομο!!!!),ενώ στην ουσία μου αρέσει και θέλω να είμαι απουσιολόγος κτλ!!!!!!το είχα συζητήσει και με τους γονείς μου οι οποίοι μάλιστα μου είχαν πει ότι στο λύκειο παιζεί και βία για να κρύψεις απουσίες!!!!!πάντως στο γυμνάσιο υπάρχει μια υστερία για τις απουσίες ενώ στο λύκειο είναι πιο κουλ τα πράγματα!κοίτα ο κόσμος είναι πολύ κακός ζηλιάρης και αχάριστος!!!καλύτερα λοίπον να σε ζηλεύουν παρά να σε λυπούνται εξ' αλλού ας είχαν και αυτοι τα κότσια να πάρουν το απουσιολόγιο!!!!!φρόντησε να είσαι οκ με άτομα που θα ήθελες να έχεις φιλικές σχέσεις και τους άλλους γράψε τους κανόνικά (χωρίς όμως να καβαλήσεις κανένα καλάμι και δεν βλέπεις γύρω σου γιατί είναι χειρότερα απλά κράτα τις αποστάσεις σου)!!!

Συμφωνώ απόλυτα με το συμπέρασμα στο οποίο καταλήγεις. Τώρα, μιας που το ανέφερες, η βία για την κάλυψη των απουσιών δεν είναι κάτι το πρωτάκουστο, εμείς έχουμε ένα προβληματικό παιδί μέσα στην τάξη και μια φορά τόλμησε να μου σηκώσει χέρι, αλλά τον τακτοποίησα εγώ στο γραφείο. Δεν υπάρχει λόγος να εμπλέκεσαι σε καβγάδες, απλά άσε τους υπεύθυνους να το κανονίσουν.

Ο κόσμος είναι όντως ζηλιάρης και αχάριστος και θέλει να σε μειώσει για να φανεί ο ίδιος στα μάτια τα δικά του και των άλλων καλύτερος. Άσε τον να σέρνεται σαν το σκουλήκι (Grabeel Lukas δεν πιστεύω να συμπαθείς και τα σκουλήκια!?) μέσα στη δική του ανασφάλεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα με το συμπέρασμα στο οποίο καταλήγεις. Τώρα, μιας που το ανέφερες, η βία για την κάλυψη των απουσιών δεν είναι κάτι το πρωτάκουστο, εμείς έχουμε ένα προβληματικό παιδί μέσα στην τάξη και μια φορά τόλμησε να μου σηκώσει χέρι, αλλά τον τακτοποίησα εγώ στο γραφείο. Δεν υπάρχει λόγος να εμπλέκεσαι σε καβγάδες, απλά άσε τους υπεύθυνους να το κανονίσουν.

Ο κόσμος είναι όντως ζηλιάρης και αχάριστος και θέλει να σε μειώσει για να φανεί ο ίδιος στα μάτια τα δικά του και των άλλων καλύτερος. Άσε τον να σέρνεται σαν το σκουλήκι (Grabeel Lukas δεν πιστεύω να συμπαθείς και τα σκουλήκια!?) μέσα στη δική του ανασφάλεια.
thank's a lot Crookshanks!.........τα σκουληκια?..Μπα..............:nono:....δε το νομιζω.........!;):D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
URWelcome ;) Έχουν πάντως ενδιαφέρον από ερευνητικής απόψεως... Υπάρχουν σκουλήκια εκατοντάδων χρωμάτων, ακόμα και ροζ ή πράσινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Η ταπεινή μου γνώμη είναι ότι αν αφήσεις το απουσιολόγιο θα τους δώσεις τη χαρά να καταλάβουν ότι πέτυχαν (αυτό που μάλλον ήθελαν) ! Αυτό δεν είναι κάτι το επιθυμητό σε καμία περίπτωση! Και εν τέλει η καλύτερη αντιμετώπιση σε άτομα που κάνουν το οτιδήποτε προκειμένου να βρεθούν στο επίκεντρο θίγοντας τους πάντες και απαξιώνοντας τα πάντα είναι η ΑΓΝΟΙΑ:no1:!!!!!Αποσυντονίζονται πλήρως όταν βλέπουν τις προσπάθειες τους να πέφτουν στο κενό!
*Και στο κάτω κάτω ανάγκη τους έχεις? Δε μπορεί να μην υπάρχουν άτομα που να σε θεωρούν και να τους θεωρείς φίλους! Αποκλείεται!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
URWelcome ;) Έχουν πάντως ενδιαφέρον από ερευνητικής απόψεως... Υπάρχουν σκουλήκια εκατοντάδων χρωμάτων, ακόμα και ροζ ή πράσινα
Τσσσσσσσ! Μμμμμμμμμ...........τωρα που το καλοσκεφτομαι, φανταζει ενδιαφερον ο κοσμος αυτων των ζωιφιων...........;)

Η ταπεινή μου γνώμη είναι ότι αν αφήσεις το απουσιολόγιο θα τους δώσεις τη χαρά να καταλάβουν ότι πέτυχαν (αυτό που μάλλον ήθελαν) ! Αυτό δεν είναι κάτι το επιθυμητό σε καμία περίπτωση! Και εν τέλει η καλύτερη αντιμετώπιση σε άτομα που κάνουν το οτιδήποτε προκειμένου να βρεθούν στο επίκεντρο θίγοντας τους πάντες και απαξιώνοντας τα πάντα είναι η ΑΓΝΟΙΑ:no1:!!!!!Αποσυντονίζονται πλήρως όταν βλέπουν τις προσπάθειες τους να πέφτουν στο κενό!
*Και στο κάτω κάτω ανάγκη τους έχεις? Δε μπορεί να μην υπάρχουν άτομα που να σε θεωρούν και να τους θεωρείς φίλους! Αποκλείεται!
10000000000ευχαριστω!
Αγνοια δε ξερω αν θα'χω, αλλα αδιαφορια σιγουρα.η αληθεια ειναι οτι δε θα ξεκινησω τη χρονια με το σκεπτικο αυτο......(δλδ τι πρεπει να κανω μ'αυτους)........., αλλα οταν δεχτω το παραμικρο ερεθισμα ή θα ξεσπασω ή ...μαλλον πρεπει να ξεκινησω τη χρονια με αδιαφορια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Αδιαφορία αδιαφορία. Αν τους δείξεις ότι ό,τι σου λένε δεν σε επηρεάζει καθόλου, μετά από λίγο θα σταματήσουν, θα χάσουν το ενδιαφέρον τους. Έτσι κι αλλιώς όσο σε βλέπουν να λυπάσαι με τα λόγια τους, τόσο θα το συνεχίζουν. Είναι γνωστό πια το ότι "όσα δεν πιάνει η αλεπού τα κάνει κρεμαστάρια".
Και σου λέω εκ πείρας ότι όντως αν δεν δίνεις σημασία,στο τέλος βαριούνται και το σταματάνε. Γινόταν το ίδιο και σε μένα με μερικά παιδιά στην 1η-2α γυμνασίου και τα έπαιρνα όλα πολύ κατάκαρδα, αλλά μετά τους έγραψα και δεν με ξαναενόχλησαν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
την πρωτη κι ολας βδομαδα θ σας ω τι εγινε...........υπερευχαρστω nelly!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τίποτα βρε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
την πρωτη κι ολας βδομαδα θ σας ω τι εγινε...........υπερευχαρστω nelly!

Χμ... παρεμπιπτόντως, πότε θα αρχίσουν τα σχολεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
νομιζω στις 11.........!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Οπότε στις 18 θέλουμε αναφορά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top