Γενικό -  Συμπεριφορά προς τους απουσιολόγους

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Χαρουλα εισαι παρα πολυ γλυκια κι εσυ, κ πραγματικα εχεις κι εσυ εντελως δικαιο..Εγω θα φταιω για την ψυχολογικη μου δυσαρεστια που αφηνω τον καθενα να λεει πραγματα που με θιγουν κ με εξεφτελιζουν..Λοιπον αυτα τα υποκειμενα πρεπει ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ! να τα κανω DELETE!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dIm@kIs14

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΔΗΜΟς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 208 μηνύματα.
λοιπόν.... είμαι και εγώ απουσιολόγος και θα είμαι και του χρόνου. λοιπόν η δική μου άποψη είναι οτι καθαρά κοιτάς την δουλεία σου... και εγώ συμφωνώ οτι οι περισσότεροι μαθητές το θεωρούν αγγαρεία (οχι όλοι) αλλά είναι κατι που δεν μπορείς να το αρνηθείς,αλλά ναι εάν το αξίζεις και αυτό αναγνωρίζεται γιατι να τα παρατήσεις και να μοιάσεις σε κάποιους υποβαθμίζοντας τον ευατό σου?;) ας ανεβούν αυτοί για σένα!! και εγώ το έχω (γρήγορα) καταλάβει αυτο το πρόβλημα... αλλά ακριβώς γιατί να μοιάσεις κ σε τι με 'άλλους' εαν είσαι νοιώθεις καλύτερος???? ελπίζω να βοήθησα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
και βεβαια βοηθησες Δημο μου, οπως κι ολοι!θα πω το...κλασσικο:εχεις κι εσυ απολυτο δικαιο.γιατι αυτη ειναι η αληθεια, δυστυχως....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
μου ζητουν πολλες χαρες,τους τις κανς αμεσως πιστευοντας οτι θελουν να με προσεγγισουν φιλικα,κ υστερα παλι με κοροιδευουν.περισσοτερο με πληγωνει που εχουν το θρασος κ με κοροιδευουν μπροστα μου.

Biggest mistake.. Σε θεωρούν δεδομένη, το κορόιδο.. Όταν λένε λόγια μπροστά σου δε νομίζω το καλύτερο να είναι να το πάρεις αστεία.. Εγώ όταν τυχαίνει ή αδιαφορώ, ή στραβοκοιτάζω λίγο αργότερα άμα σταματήσουν (πιάνει συνήθως) ή απομακρύνομαι...

Δες και αυτό, την δεύτερη παράγραφο κυρίως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ενα θα σου πω
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
Δεν θα απολογηθεις ουτε επειδη εισαι απουσιολογος ουτε για τιποτα
Χιλιαδες φορες με ανεβοκατεβαζουν φυτο και φυτο αλλα τους γραφω και στα παλαια μου υποδηματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Biggest mistake.. Σε θεωρούν δεδομένη, το κορόιδο.. Όταν λένε λόγια μπροστά σου δε νομίζω το καλύτερο να είναι να το πάρεις αστεία.. Εγώ όταν τυχαίνει ή αδιαφορώ, ή στραβοκοιτάζω λίγο αργότερα άμα σταματήσουν (πιάνει συνήθως) ή απομακρύνομαι...

Δες και αυτό, την δεύτερη παράγραφο κυρίως!
Γιωργο μ, πολυ καλα τα λογια σου.να τα δουμε κ στην πραξη.......Εξαιρετικο το κειμενο σου στο "δες κι αυτο"..Ειλικρινα, πολυ με βοηθατε ολοι......!Σ'ευχαριστω παρα πολυ!!!!!!!!!φλκ πολλα:bye:

Ενα θα σου πω
Οσα δεν φτανει η αλεπου τα κανει κρεμασταρια
Δεν θα απολογηθεις ουτε επειδη εισαι απουσιολογος ουτε για τιποτα
Χιλιαδες φορες με ανεβοκατεβαζουν φυτο και φυτο αλλα τους γραφω και στα παλαια μου υποδηματα
1000ευχαριστω για την εμψυχωση!ειναι αληθεια αυτο +πρεπει να εφαρμοσω κι εγω την δικη σου τακτικη γιατι κρινεται αναγκεως απαραιτητη...σας ευχαριστω ολους.......πολλα φιλια Sozi.!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Κριμα που δεν προλαβα να δω το θεμα πιο πριν αλλα νομιζω οτι οι προλαλησαντες τα καλυψαν ολα εγω ενα εχω να πω.σε κοροιδευουν γιατι σε ζηλευουν και σε ζηλευουν γιατι εισαι η καλυτερη... μην χανεις το εαυτο σου σε βλακειες

Υ.Γ. θελεις να μαζεψω κοσμο να ρθουμε για ξυλιδι στο σχολειο σου..???θα τους κανω ενα με το πατωμα:attack::gym: :D (πλακα κανω)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Ένας χρόνος είναι ακόμα.Συγκεντρώσου στο διάβασμά σου και σε λίγους μήνες όλα θα είναι παρελθόν.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Ένας χρόνος είναι ακόμα.Συγκεντρώσου στο διάβασμά σου και σε λίγους μήνες όλα θα είναι παρελθόν.;)
Φυσικα, εχεις αποοοοοολυτο δικαιο.Το κακο με μενα τελικα ειναι οτι μερικες φορες με υποβιβαζω κ υποτιμω περισσοτερο απ'οσο οι αλλοι εις βαρος μου, αφου καθομαι κ με στεναχωρει το καθε βλαμμενο........σ'ευχαριστω πολυ.........αυτο που μου ειπες, θα'ναι το μοτο μου σ'αυτες τις περιπτωσεις........μακια πολλα!:no1:

Κριμα που δεν προλαβα να δω το θεμα πιο πριν αλλα νομιζω οτι οι προλαλησαντες τα καλυψαν ολα εγω ενα εχω να πω.σε κοροιδευουν γιατι σε ζηλευουν και σε ζηλευουν γιατι εισαι η καλυτερη... μην χανεις το εαυτο σου σε βλακειες

Υ.Γ. θελεις να μαζεψω κοσμο να ρθουμε για ξυλιδι στο σχολειο σου..???θα τους κανω ενα με το πατωμα:attack::gym: :D (πλακα κανω)
Ασε αναστασια μ, κι εμενα αυτη η αντιδραση μου'ρχετε ωρες-ωρες, αλλα συγκρατουμε στο υψος μου(....που δν ειναι+πολυ αλλωστε..1,60 με το ζζζζορυ!)...Απ'την αλλη ομως, παρ'ολο που αυτο τους χρειαζετε, σκεφτομαι οτι το ξυλο θα το φανε καποια στιγμη απο αλλους..γιατι να χασω τον εαυτο μου κ να πεσω στο επιπεδο τους?(που παιζει να ναι και -5)......(ή μαλλον -105 καλυτερα...........)....Εγω θα συμπεριφερομαι ως ελενη(να κ το real name μου)......κι ας αφησω τα φιδια να δαγκωθουν μονα τους.....1 μ' α υ τ ο υ ς ΔΕΝ γινομαι..Πιστευω το πηρα ως τωρα το μαθημα μου.......Απλα πρεπει να γινω ΠΙΟ αγεροχη και να μην υποκυπτω οταν ζητουν χαρες..βασικα, τωρα στη Β', ψυχανεμιζομαι οτι θα μου ζητουν να μην βαλω πολλες απουσιες κ να καλυψω......κι αν δε το κανω με λενε καρφι, παιδι των καθηγητων,ρουφιανα, κι ετσι..βεβαια, εγω ως τωρα, δν τους εβαζα επειδη με παρακαλουσαν και νομιζα οτι επιτελους θα'χουμε ανακοχη.τωρα που θα'χουν πολλες απουσιες, φανταζομαι, κ θα πεσουν οι χαρες συννεφο...τι να κανω??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Σκέψου όμως ότι το απουσιολόγιο είναι δημόσιο έγγραφο και αν καταλάβουν οι καθηγητές ότι δεν τους βάζεις απουσίες σ΄αυτούς που λείπουν η ευθύνη θα πέσει πάνω σου. Κι αυτό προσπάθησε να εξηγήσεις στους συμμαθητές σου. Εξάλλου δεν είσαι εσύ αυτή που θέλει να βάζει τις απουσιες!!! Πάντως μην τους αφήσεις πάλι να σε εκμεταλλευτούν.

Πάντως πάνω απ΄όλα μην τους δίνεις την παραμικρή σημασία, ό,τι και να σου λένε,ώστε να καταλάβουν ότι εσύ τα έχεις καλά με τον εαυτό σου ό,τι και να λένε αυτοί. Πιάνει! :no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Μπορεις να αρνηθεις το απουσιολογιο γιατι οσο να ναι ειναι ενα βαρος με το που πας στο σχολειο...βασικα οτι και να κανεις θα συνεχισουν τις βλακειες...εσυ εισαι κοινωνικη απεναντι τους? βγαινεις καθολου μαζι τους?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Υ.Γ. θελεις να μαζεψω κοσμο να ρθουμε για ξυλιδι στο σχολειο σου..???θα τους κανω ενα με το πατωμα:attack::gym: :D (πλακα κανω)
είμαι και εγώ μέσα, άμα σας λείπουν άτομα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ε κι εγω....μισο λεπτο να φερω το τουφεκι μου:P

Ασε αναστασια μ, κι εμενα αυτη η αντιδραση μου'ρχετε ωρες-ωρες, αλλα συγκρατουμε στο υψος μου(....που δν ειναι+πολυ αλλωστε..1,60 με το ζζζζορυ!)...Απ'την αλλη ομως, παρ'ολο που αυτο τους χρειαζετε, σκεφτομαι οτι το ξυλο θα το φανε καποια στιγμη απο αλλους..γιατι να χασω τον εαυτο μου κ να πεσω στο επιπεδο τους?(που παιζει να ναι και -5)......(ή μαλλον -105 καλυτερα...........)....Εγω θα συμπεριφερομαι ως ελενη(να κ το real name μου)......κι ας αφησω τα φιδια να δαγκωθουν μονα τους.....1 μ' α υ τ ο υ ς ΔΕΝ γινομαι..Πιστευω το πηρα ως τωρα το μαθημα μου.......Απλα πρεπει να γινω ΠΙΟ αγεροχη και να μην υποκυπτω οταν ζητουν χαρες..βασικα, τωρα στη Β', ψυχανεμιζομαι οτι θα μου ζητουν να μην βαλω πολλες απουσιες κ να καλυψω......κι αν δε το κανω με λενε καρφι, παιδι των καθηγητων,ρουφιανα, κι ετσι..βεβαια, εγω ως τωρα, δν τους εβαζα επειδη με παρακαλουσαν και νομιζα οτι επιτελους θα'χουμε ανακοχη.τωρα που θα'χουν πολλες απουσιες, φανταζομαι, κ θα πεσουν οι χαρες συννεφο...τι να κανω??????


και εμενα μου λενε να μη βαζω απουσιες αλλα σε ολους βαζω
1)γιατι εγω θα βρω τον μπελα μου αμα δεν βαλω
2)γιατι εδω βαζω στον εαυτο μου και την κολλητη μου στους αλλους δεν θα βαζω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

happy i

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η happy i αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 179 μηνύματα.
Εγώ πέρσυ χάριζα αρκετές απουσίες. Φέτος τις βάζω όλες, επειδή είμαστε μικρό τμήμα (20 παιδιά) και φαίνεται άμα λείπει κάποιος...Βέβαία έχω κρύψει κάποιες (τις περισσότερες στα κείμενα και στα αρχαία...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Μπορεις να αρνηθεις το απουσιολογιο γιατι οσο να ναι ειναι ενα βαρος με το που πας στο σχολειο...βασικα οτι και να κανεις θα συνεχισουν τις βλακειες...εσυ εισαι κοινωνικη απεναντι τους? βγαινεις καθολου μαζι τους?

Να το αρνηθεί επειδή είναι κουραστικό, σίγουρα. Να το αρνηθεί, ελπίζοντας έτσι, οτι θα κερδίσει την εκτίμηση αυτών των ηλιθίων, ποτέ.
Κοινωνική απέναντι στους πάντες πρέπει να είμαστε, αλλά αν δεν θέλουν αυτοί μια, δεν θέλουμε εμείς δέκα. Δεν χρειάζεται να βγαίνει και μαζί τους. Τέτοιοι που 'ναι, τους αξίζει κανονικό γράψιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
happy i,anastasia,MIV,sozy, σας ευχαριστω πολυ κι ας γινομαι ισως κουραστικη με τις ευχαριστιες...εγω ειμαι φιλικη, αλλα στο τμημα μου τα παιδια εχουν κανει απ'την αρχη κλικες.δηλαδη, κανουν παρεα+βγαινουν συγκεκριμενοι με συγκεκριμενους.ζηλευω πολυ τ'αλλα τμηματα που'ναι ολοι φιλοι+περνουν καλα.....ελπιζω τωρα στην κατευθυνση που θα'μαστε λιγοι,να'μαστε πιο δεμενοι.........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Καλά όσο να ναι κλίκες υπάρχουν παντού,αλλά δεν υπάρχουν κάποια παιδιά με τα οποία να είσαι πιο δεμένη, ώστε να μην αισθάνεσαι τόσο άσχημα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Καλά όσο να ναι κλίκες υπάρχουν παντού,αλλά δεν υπάρχουν κάποια παιδιά με τα οποία να είσαι πιο δεμένη, ώστε να μην αισθάνεσαι τόσο άσχημα?
απ'το τμημα μου, ειμαι δεμενη με την διπλανη μου μονο.το ιδιο κι αυτη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Πφφ δύσκολη κατάσταση. Αν προσπαθούσες ίσως να ανοιχτείς σε κάποια άτομα που σου φαίνονται εντάξει και δεν είναι σαν τα ανώριμα που σε κοροϊδεύουν?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Grabeel Lucas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Eλένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 181 μηνύματα.
Πφφ δύσκολη κατάσταση. Αν προσπαθούσες ίσως να ανοιχτείς σε κάποια άτομα που σου φαίνονται εντάξει και δεν είναι σαν τα ανώριμα που σε κοροϊδεύουν?
Δυστυχώς, στο τμήμα μου δεν αξίζει κανένας για παρέα, γιατί όλοι έτσι είναι. Τώρα στην κατεύθυνση ελπίζω να κάνω παρέα με κάποια άτομα που ξερω οτι βρισκομαστε στην ιδια ιδιοσυγκρασια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top