ΟΔΕ Αθήνας vs Χρηματοοικονομικής και Τραπεζικής Πανεπιστημίου Πειραιά

jpsih

Νεοφερμένος

Ο jpsih αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Γεια σας παιδια:bye:
Εβγαλα στο 5ο πεδιο 18081 μορια.
Ειμαι μεταξυ των τμηματων
-Χρηματοοικονομικης και τραπεζικης διοικητικης ΠΑΠΕΙ
-Οργανωσης και διοικησης επιχειρησεων ΑΣΟΕΕ

Παρακαλω πειτε μου τη γνωμη σας και οτιδηποτε γνωριζετε για τα 2 αυτα τμηματα ειτε απο προσωπικη εμπειρια ειτε οτι εχετε ακουσει απο φιλους και γνωστους.
Περιμενω τις αποψεις σας μπας και αποφασισω μεχρι την τεταρτη που κανω το μηχανογραφικο
Σας ευχομαι τα καλυτερα:no1:
Ευχαριστω:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μη γραφεις με κεφαλαια μονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
εχω ακουσει για τη πρωτη σχολη τα καλυτερα!Μια φιλη μου σπουδαζει εκει και ειναι πολυ ευχαριστημενη!καταλαβαινεις και εσυ πως κυριως θα απασχοληθεις σε τραπεζες!εγω παντως θα προτιμουσα αυτη γιατι αμμαν με αυτη τη διοικηση επιχειρησεων ολο αυτη ακουγεται χωρις ουσιαστικα να εχει καποια ουσια(για μενα)!το θεωρω πολυ αφηρημενο?!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wolly

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
από οτι έχω μάθει από καθηγητές και γνωστούς, η σχολή με περισσότερες επαγγελματικές προοπτικές είναι η πρώτη (Χρηματοοικονομική).εγώ αυτό θα διάλεγα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Εχω ακουσει επισης πολυ καλα λογια για το τμημα Βιομηχανικης Διοικησης και τεχνολογιας,λενε οτι ειναι πολυ δυνατο τμημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
μπορει κανεις να με βοηθησει αναμεσα σε Οργανωση κ διοικηση επιχειρησεων και διοικητικης επιστημης και τεχνολογιας.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Έχεις κάνει ολόκληρο thread με την ίδια ερώτηση, μη ρώτας σε πολλά διαφορετικά threads το ίδιο πράγμα γιατί γίνεσαι ενοχλητικός και μειώνονται οι πιθανότητες να σου απαντήσει κάποιος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgos21

Νεοφερμένος

Ο Giorgos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βύρωνας (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
οκ απλα ειχα μπερδευτει λιγακι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jpsih

Νεοφερμένος

Ο jpsih αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Η τελικη αποφαση ειναι Χρηματοοικονομικης και Τραπεζικης Διοικητικης ΠΑ.ΠΕΙ.
Κανενας αλλος μελλοντικος συμφοιτητης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donald

Νεοφερμένος

Ο Δονάτος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηγουμενίτσα (Θεσπρωτία). Έχει γράψει 110 μηνύματα.
Και εμένα αυτές οι 2 με απασχολούν για του χρόνου, τώρα τι να σου πω και οι 2 μετράνε πάρα πολύ αλλά μου κάνει λίγο παραπάνω ΑΣΟΕΕ δεν ξερώ, θα μετρήσει και το μεταπτυχιακό μωρέ οπότε οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top