Θα περάσει κανένας με ΓΒΠ κάτω απο 10;

bonamin

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Γεια σας... Μπορεί και να σας φανεί και λίγο βλακεία αυτό που θα ρωτήσω αλλα θα το ρωτήσω!

Λοιπόν, φέτος έβγαλα Γενικό Βαθμό Πρόσβασης 9,72 [που είναι κάτω απο 10] και θέλω να ρωτήσω αν υπάρχει κάποια πιθανότητα να περάσουν και άτομα που έχουν κάτω απο 10. Επειδή κάποιος φίλος μου μου είπε ότι και λιγότερα μόρια να έχεις απο όσο θέλει μια σχολή, μπορεί να σε πάρουν για να γεμίσουν τα ΤΕΙ/πανεπιστήμια δεν ξέρω κι εγώ πώς λέγονται... Τεσπά... Καταλάβατε τι εννοώ... Εγώ στο 2 και στο 4 πεδίο που είναι μια σχολή που θέλω, βγάζω 8,200 περίπου μόρια [σκοτώθηκα στο διάβασμα ε? :p] Στο τρίτο βγάζω 9,500 περίπου αλλά εκεί δεν με ενδιαφέρει κάτι. Η σχολή που θέλω θέλει γύρω στα 8,500 μόρια. [ήθελε τουλάχιστον πριν 1-2 χρόνια.. φέτος δεν ξέρω πως θα διαμορφωθούν τα μόρια]

Ε υπάρχει πιθανότητα να περάσω κάπου? Η όποιος έχει ΓΒΠ κάτω απο 10, SONY και καλά δεν περνάει πουθενά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οποιος εχει ΓΒΠ κατω απο 10 νομιζω οτι δεν δικαιουται καν να καταθεσει μηχανογραφικο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Εμποροπλοιάρχων κτλ κοίτα νομίζω ότι είχε βάση κάπου εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ειχε βαση με 8000 κατι μορια, αλλα δικαιουται να τη δηλωσει μονο οποιος εχει ΓΒΠ πανω απο 10. Για παραδειγμα ενας φιλος μου εχει βαθμο προσβασης 10 και κατι αλλα στο 2ο πεδιο λογω Μαθηματικων και Φυσικης (καπου στο 3 εγραψε και στα δυο) βγαζει κατω απο 10.000 μορια. Δε χανεις και τιποτα να ρωτησεις βεβαια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bonamin

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
E γι αυτό ρώτησα εδώ μωρέ! χαχα... Δεν θα μοπυ έλεγαν εμένα απο το σχολείο να μην κάνω μηχανογραφικό? Αφου μου είπαν να κάνω... γμτ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Άν σου είπαν να κάνεις μηχανογραφικό, πήγαινε! Μπορεί να είναι και βλακεία αυτό που λέω πάντως έτσι έχω ακούσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Και στο δικό μας σχολείο, κάποιοι μαθητές που είχαν ΓΒΠ κάτω από 10 κατέθεσαν μηχανογραφικό. Μου φάνηκε πολύ περίεργο, δεν πιστεύω να περάσουν βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

boubou

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλονή (Λέσβος). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
εγω νομιζω οτι ειναι αναλογα τα πεδια...ρωτα στο σχολειο σου η τεσπα εναν καθηγητη κ θα μαθεις.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Έχει βγεί νόμος που λέει ότι αν έχεις ΓΒΠ μικρότερο του 10 δεν έχεις το δικαίωμα να περάσεις σε καμία σχολή ακόμα και αν έχει 8.500 μόρια.Στον αντίποδα αν έχεις 9.000 μόρια και ΓΒΠ μεγαλύτερο του 10 μπορείς να εισαχθείς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WGIBSON

Νεοφερμένος

Ο WGIBSON αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
αφου διαβασα αυτο το ποστ
https://ischool.e-steki.gr/showpost.php?p=1216727&postcount=17

ρωταω το εξης:

ο αδερφος μου εχει γβπ 9,73 και
1ο πεδ:10077
στα αλλα πεδια κατω απο 10000 μορια ->αρα τα ξεχναμε

η σχολη που εχουμε βρει εχει ειδικο μαθημα , τει ηπειρου εφαρμοσμενων γλωσσων στη διοικηση κλπ

αν και με το ειδικο μαθημα δεν βγαλει πανω απο 11.000 (συμωνα με το ποστ)μορια περναει στην σχολη αυτη?


σας ευχαριστω προκαταβολικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Αν διαβάσεις αυτό που έγραψα θα πάρεις την απάντηση σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bonamin

Νεοφερμένος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Καλά βλακείς λέω εγώ... Γ@μ* το εκπαιδευτικό μας σύστημα... Μερικές φορές όμως είναι και λίγο αδικία... Επειδή πχ εγώ έγραψα Προγραμματισμό 15,1 και 4-5 άλλα παιδιά που ξέρω έγραψαν 18-20. Αυτά τα παιδιά αν τα βάλεις να κάτσουν σε pc δεν ξέρουν τι είναι το ποντίκι. Εγώ τους έφτιαχνα τις εργασίες στο σχολέιο. Έλεγε ο Καθηγητής το "Γραψε" κι εγώ είχα ήδη πατήσει "Εκτέλεση" Αλλά έτσι είναι... Εγώ που έχω φάει την ζωή μου στα pc όμως γράφω 15! Τι να πει κανείς? Για το "pc" της αλληνής... Γ@μ% την ελλάδα μας μέσα...

Πάντως και πάλι φέτος ρουφήξανε την δύναμη του bonamin! χαχαχα... 14,5 Δοιήκηση μόνο με σκονάκι! μπούχαχα... ούτε που είχα ανοίξει βιβλίο ποτέ... χιχιχι... [Ηταν e-σκονάκι... το οποίο δεν μπορώ να σας αποκαλύψω πως έκανα.. αλλα μπορώ να σας πω οτι έχω την δυνατότητα να κάνω σκονάκι ολόκληρο βιβλίο! Ας είναι και 350 σελίδες...] Έτσι... για να μαθαίνουν οι νέοι την τεχνολογία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Συγγνώμη φίλε μου που θα σε προσβάλλω (ελπίζω βεβαια να μην το δεις έτσι), αλλά δε μας φταίει η Ελλάδα όταν δε μπορούμε ν'ανταποκριθούμε στα στοιχειώδη...Όταν γράφεις 9 στις Πανελλήνιες εξετάσεις σημαίνει οτι μπορείς ν'ανταποκριθείς στο 45% των σχολικών απαιτήσεων. Δηλαδή μήπως θέλεις να σου δώσουνε και έδρα στην Πληροφορική επειδή έχεις κάτσει 100 ώρες παραπάνω μπροστά στην οθόνη; Μην τρελαθούμε...Αφού λοιπόν εσύ υποτίθεται οτι είσαι και γνώστης, αλλά λόγω τεμπελιάς πας και γράφεις 14, αντί να κάθεσαι να θάβεις αυτούς που διάβασαν για να γράψουν, έστω και όντας άσχετοι, ας διάβαζες κι εσύ για να περάσεις. Να κατηγορούμε το κράτος επειδή πτυχιούχοι Ιατρικής και Πολυτεχνείου δουλεύουν ως σουβλατζήδες δεκτόν. Να κατηγορούμε το κράτος επειδή βαριόμαστε να γράψουμε πάνω απο 45/100, πραγματικά απορώ πόσο θράσος απαιτεί.


ΥΓ: Πίστεψέ με, ντροπή δεν ειναι να μένουν εκτός 10 χιλιάδες που δεν έπιασαν ούτε τη βάση, αλλά να υπάρχουν φοιτητές που εισήχθηκαν με 3 και με 4...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Mα miv η εύκολη λύση είναι να κατηγορούμε οποιδήποτε άλλο για τα προβλήματα μας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Κρίμα που δε μπαίνουν και οι απόφοιτοι Γυμνασίου στα ΑΕΙ. Η Ελλάδα κι η Μαριέττα φταίνε πάλι...Ά, το κωλοκράτος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Για να περάσει κάποιος σε κάποια σχολή, ανάλογη των μορίων που έχει βγάλει, θα πρέπει να έχει πετύχει Γ.Β.Π τουλάχιστων ίσο με το μισό του μέγιστου δυνατού βαθμού ή να έχει συγκεντρώσει συνολικό αριθμό μορίων τουλάχιστον ίσο με το μισό του μέγιστου δυνατού αριθμό μορίων για κάθε σχολή ή Τμήμα.

- Δηλαδή χρειάζεται ή το ένα ή το άλλο. Όχι και τα 2 μαζί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

el_greco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Από ότι βλέπεις, το παιδί που άνοιξε το thread έχει και Γ.Β.Π κάτω από 10, και κάτω από 10,000 μόρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sagon

Νεοφερμένος

Ο sagon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Μπενω τοσο καιρο μετα απο τις εξετασεις σε αυτο το forum για να δω τι γινεται και με πιανει τετοια συγχηση με ορισμενα ατομα εδω μεσα που πραγματικα κανω τεραστια προσπαθεια να μην προσβαλω καποιους,αλλα μαλλον αδυνατω να το κανω.

Καταρχην φιλε μου που ανοικες το τοπικ, μπορει να εχεις κατω απο 10.000 μορια και μπορει να εχεις γβπ εννια κομα κατι, αλλα μπορεις να κανεις κανονικοτατα μηχανογραφικο. ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΕΜΑ. ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ 2 ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. Το θεμα ειναι, θα περασεις καπου? Αφου ενημερωθηκα για το θεμα ΚΑΙ απο το υπουργειο παιδειας, οσοι εχουν βαθμο προσβασης πολυ κοντα στο 10, θα περασουν κανονικοτατα. Δεν θα σταθω ομως σε αυτο το θεμα που καποιοι εδω μεσα εχετε κανει χομπυ και παραπληροφορειτε τα παιδια.
Θα παω σε ενα αλλο φαινομενο που εχω παρατηρησει σε αυτο το φορουμ και που εγινε και στο συγκεκριμενο τοπικ. Προς ολα αυτα τα δυστυχισμενα ατομα,γιατι μονο δυστυχισμενα ειναι, που ειρωνευοντε χωρις μαλιστα να θελουν να προσβαλλουν τον αλλον:
Μας λετε οτι το κρατος δεν φταιει και ολα ειναι τελεια
Μας λετε οτι φταιει το παιδι που γραφει χαλια και που δεν διαβαζει
Μας λετε οτι το συστημα ειναι πολυ καλο και δεν ευθυνεται για ΓΒΠ κατω απο 10

Και επειτα απο αυτον τον θριαμβο, ερχοντε και οι αλλοι απο πισω και δινουν τα ευσημα στον προ... λαλησαντα...
Φιλε μου, bonamin ειμαι μαζι σου και καταλαβαινω ποσο δικιο εχεις. Τα ατομα που γραψαν και γραφουν οτι γραφουν ειναι ατομα που διαβαζουν, γραφουν 18,19 και 20, θα περασουν σε ενα ΑΕΙ με τρελη βαση, θα γινουν ''επιτυχημενοι'' στον κοσμο τους διοτι θα εχουν εκπληρωσει μια μεγαλη επιθυμια τους (λογικο), αλλα θα ειναι δυστυχισμενοι. Θα σε βλεπουν μια ζωη απο ψηλα,γιατι ετσι μαθανε απο την οικογενεια τους.

Μαθανε να κοιτανε τον ανθρωπο με βαση τις επιδοσεις του σε ολα αυτα τα ψευτικα μαθηματα που διδασκομαστε σε αυτη τη χωρα που αν ο Σωκρατης και ο Αριστοτελης ηξεραν τι γινετε θα ειχαν μεταναστευσει στην Αφρικη (δεν εχω τιποτα με τους Αφρικανους). Ετσι μαθανε και ετσι θα μεινουν. Πιστευουν οτι εσυ δεν εισαι επιτυχημενος. Αυτοι που δεν σκεφτοντε οτι καποια χερια εργαστηκαν να χτισουν τα ντουβαρια στα οποια μενουν, ή καποια χερια ιδρωσαν για να κοψουν την ντοματα που τρωνε. Αυτο το φαινομενο βεβαια γινετε μονο στην Ελλαδα απο ολες τις Ευρωπαικες χωρες που εχουν καλο σχετικα παιδαγωγικο συστημα.

Και ξερεις φιλε μου γιατι γινετε μονο εδω? Γιατι ειναι στο αιμα μας, να ειμαστε ψιλομυτες, κακοι, να νομιζουμε οτι ειμαστε μονο εμεις και το χειροτερο το ιδιο το συστημα το οποιο συμφωνα με αυτους δεν πρεπει να κατηγορουμε, μας βαζει σε ενα λουκι σκεψεως, με σκοπο, ακουσον,ακουσον, ΝΑ ΑΝΤΑΓΩΝΙΖΟΜΑΣΤΕ. Φτανουμε στο σημειο να πρεπει να ανταγωνιστουμε τον συμμαθητη μας για να πετυχουμε στις εξετασεις τους και να μπουμε στα πανεπιστημια τους.

Το χωραει ανθρωπινος νους? Αυτο συμβαινει ΜΟΝΟ στην Ελλαδα το 2008 κυριες και κυριοι. Και ναι, υπαρχουν παιδια που μεγαλωσαν ετσι, πιστευοντας οτι μονος σκοπος στη ζωη τους ειναι να περασουν σε ενα ΑΕΙ. Αυτο πιστευουν οτι θα τους δωσει τη γνωση.. Το γραφω και δεν ξερω αν πρεπει να γελασω, ή να κλαψω...
Τα ατομα αυτα τα οποια αν βγαλουν 19.998 αντι για 19.999 θα αυτοκτονησουν και θα κλαψουν. Αυτοι θα ειναι αυριο οι ανθρωποι που θα μας κανουν καλα, θα μας δικασουν, θα μας υπερασπιστουν, θα μας χτισουν το σπιτι, θα,θα,θα,θα...

Για να κλεισω, φιλε μου bonamin, να εισαι γερος, δυνατος, τα πηγες πολυ καλα, πιστεψε με,το παν δεν ειναι τα ΑΕΙ τους. Κανε μηχανογραφικο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, αν θες να περασεις καπου,αν οχι, ή ξαναδωσε, ή γραψτα ολα αυτα τα μιζερα πραγματα εκει που ξερεις πολυ καλα και εκει που εγραψες και το ΑΟΔΕ (:P) και κοιτα να εισαι καλος ανθρωπος πανω απολα.
Επιτυχια ειναι να δουλευεις στη ζωη σου και να εισαι καλος ανθρωπος. Να μοχθησεις, αυτο μου μαθανε ρε πουστη μου εμενα οι γονεις μου. Αλλιως εισαι αχρηστος και ασε αυτα τα παιδακια με τους καλους βαθμους να σ λενε οτι εισαι αποτυχημενος και δεν πρεπει να περασεις γιατι δεν δικαιουσε και καλα κανει και το κρατος και,και...
Φιλακια παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Letta

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Letta αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 239 μηνύματα.
Καταρχην φιλε μου που ανοικες το τοπικ, μπορει να εχεις κατω απο 10.000 μορια και μπορει να εχεις γβπ εννια κομα κατι, αλλα μπορεις να κανεις κανονικοτατα μηχανογραφικο. ΤΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΗΧΑΝΟΓΡΑΦΙΚΟ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΨΕΜΑ. ΚΑΙ ΜΕ ΒΑΘΜΟ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ 2 ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ. Το θεμα ειναι, θα περασεις καπου? Αφου ενημερωθηκα για το θεμα ΚΑΙ απο το υπουργειο παιδειας, οσοι εχουν βαθμο προσβασης πολυ κοντα στο 10, θα περασουν κανονικοτατα. Δεν θα σταθω ομως σε αυτο το θεμα που καποιοι εδω μεσα εχετε κανει χομπυ και παραπληροφορειτε τα παιδια.

Αλήθεια λες????

Σε ένα πράσινο βιβλιαράκι που μας δώσαε φέτος στο σχολείο που λέγεται "Γενικό Λύκειο - Σύστημα Πρόσβασης στην Ανώτατη Εκπαίδευση", δεν λέει κάτι τέτοιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sagon

Νεοφερμένος

Ο sagon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Οντως φιλη μου,δεν ισχυε κανονικα,ΑΛΛΑ επειδη θελει το κρατος να αναβαθμησει περιοχες τις επαρχιας, στελνωντας εκει φοιτητες οι οποιοι θα τρωνε,θα διασκεδαζουν και θα προσφερουν χρηματα στην κοινωνια εκει, περνανε και ατομα που ειναι κοντα στο 10 και ας εχουν και κατω απο 10.000 μορια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top