Φροντιστήρια το καλοκαίρι;

lgeorgia95

Νεοφερμένος

Η lgeorgia95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
γεια σας παιδιά! θα ξεκινήσω και εγώ στις 23 Ιουνίου καλοκαιρινά μαθήματα για ένα μηνά. είμαι θετική και θα κάνω μαθηματικά φυσική χημεία και έκθεση. δεν ξέρω ακόμα πόσες ώρες αλλά η τιμή είναι γύρω στα 300-400 ευρώ. νομίζεται ότι είναι πολλά? θέλω τη γνώμη σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εξαρταται και οι ωρες...εγω φετος με 10 ωρες την εβδομαδα εδινα 320 το μηνα...(β' λυκειου) το καλοκαιρι συνηθως ειναι πιο ακριβα γιατι ειναι περισσοτερες ωρες και θα ειναι και γ' λυκειου!
νομιζω καλα ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthimis M.

Νεοφερμένος

Ο Efthimis M. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Καλησπέρα παιδιά και καλώς σας βρήκα! :P Θέλω κι εγώ να μάθω κατά πόσο έχει βοηθήσει το καλοκαιρινό φροντιστήριο για την γ' λυκείου και αν αξίζει να στερηθώ ενάμιση μήνα διακοπές. Θέλω να πω εξοικειώνεσαι τόσο γρήγορα στην γ που πλέον είναι τόσο απαραίτητο, και έχεις καλύτερη απόδοση στις πανελλήνιες από αυτούς που δεν πήγαν το καλοκαίρι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
γεια σας παιδιά! θα ξεκινήσω και εγώ στις 23 Ιουνίου καλοκαιρινά μαθήματα για ένα μηνά. είμαι θετική και θα κάνω μαθηματικά φυσική χημεία και έκθεση. δεν ξέρω ακόμα πόσες ώρες αλλά η τιμή είναι γύρω στα 300-400 ευρώ. νομίζεται ότι είναι πολλά? θέλω τη γνώμη σας!

Και εγώ που είμαι θετική θα κάνω θερινά. Θα κάνω Μαθηματικά (7 ώρες την εβδομάδα) και Φυσική (5 ώρες την εβδομάδα) και μου βγαίνουν 180 ευρώ. Αν θές και Χημεία (3 ώρες την εβδομάδα) είναι άλλα 50 ευρώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εγω θα κανω και τα 6 μαθηματα....(ή τουλαχιστον ετσι εχω καταλαβει:Ρ)
δεν ξερω κατα ποσο υστερει αυτος που εχει κανει θερινα με αυτον που ξεκιναει τον σεπτεμβριο...και με την λογικη αυτην και αυτος που κανει θερινα με αυτον που εχει ξεκινησει απο 2α λυκειου...
εγω το εχω σκεφτει ως εξης: θα κανω ενα μηνα τα θερινα(τελη ιουνιου-τελη ιουλιου) και τον αυγουστο χαλαρα να βγαλω βιολογιες
(ειμαι θετικη κατευθυνση)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Γειας σας παιδια. Εχετε κανονισει απο τωρα τις ωρες και τα φροντιστήρια ενοψει της θερινης προετοιμασιας; Γιατι εγώ δεν εχω κανονισει σχεδον τίποτα και σκεφτομαι μέσα στην εβδομαδα να τα κανονισω. Λέτε να εχουν καλυφθει όλες οι ωρες; Και θα ξεκινησετε αμεσως μετα τις εξετάσεις ή θα σας αφήσουν καποιες μέρες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Γειας σας παιδια. Εχετε κανονισει απο τωρα τις ωρες και τα φροντιστήρια ενοψει της θερινης προετοιμασιας; Γιατι εγώ δεν εχω κανονισει σχεδον τίποτα και σκεφτομαι μέσα στην εβδομαδα να τα κανονισω. Λέτε να εχουν καλυφθει όλες οι ωρες; Και θα ξεκινησετε αμεσως μετα τις εξετάσεις ή θα σας αφήσουν καποιες μέρες;

Κοίτα και τα δύο εξαρτόνται απο το φροντηστήριο οπότε πρέπει να πας να ρωτήσεις. Άλλα φροντηστήρια ξεκινούν αμέσως μετά τις εξετάσεις άλλα αργότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Γειας σας παιδια. Εχετε κανονισει απο τωρα τις ωρες και τα φροντιστήρια ενοψει της θερινης προετοιμασιας; Γιατι εγώ δεν εχω κανονισει σχεδον τίποτα και σκεφτομαι μέσα στην εβδομαδα να τα κανονισω. Λέτε να εχουν καλυφθει όλες οι ωρες; Και θα ξεκινησετε αμεσως μετα τις εξετάσεις ή θα σας αφήσουν καποιες μέρες;
Εμείς κανανίσαμε χθές τις ωρές για τα καλοκαιρινά..τελειώνουμε τις εξετάσεις στις 21 και αρχίζουμε στις 25 του μηνός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Εμείς κανανίσαμε χθές τις ωρές για τα καλοκαιρινά..τελειώνουμε τις εξετάσεις στις 21 και αρχίζουμε στις 25 του μηνός

και εδώ,στη δική μου πόλη 25 ξεκινάνε όλα τα φροντιστήρια...εσύ πού μένεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
και εδώ,στη δική μου πόλη 25 ξεκινάνε όλα τα φροντιστήρια...εσύ πού μένεις;
Σε ένα χωριό στην φθιώτιδα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Σε ποιο χωριό αν επιτρέπεται;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
εμεις ηταν να ξεκινησουμε 25 ιουνιου αλλα επειδη τελειωνουμε τελικα 21 εξετασεις θα αρχισουμε μαλλον στις 28 για να ξεκουραστουμε και λιγο:) αλλα δεν ξερουμε ουτε μερες,ουτε ωρες ουτε ακριβως το τμημα που θα ειμαστε!:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νίκος 1995

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος 1995 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 121 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντησεις σας!:) Θα παω να δω μεσα στις επομενες μέρες να δω τι παιζει. Θα κάνετε φροντιστηριο ή ιδιαιτερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Θα κάνετε φροντιστηριο ή ιδιαιτερο;
Προσωπικά, σε αρχαία, λατινικά και έκεθεση θα κάνω ιδιαίτερο. Στα υπόλοιπα δεν ξέρω ακόμη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia...!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η π = 3,14159 26535... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 379 μηνύματα.
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντησεις σας!:) Θα παω να δω μεσα στις επομενες μέρες να δω τι παιζει. Θα κάνετε φροντιστηριο ή ιδιαιτερο;
και εμεις μαλλον 28 ιουνιου θα αρχισουμε... λοιπον μεχρι στιγμης... ιδιαιτερο: μαθηματικα κατευθυνσης και γενικης( ειμαι καλη ,τα λατρευω αλλα ειναι μαθηματικα), εκθεση( δεν το εχω καθολου μου φαινεται)
ταξη: φυσικη(3 ατομα), χημεια(5 ατομα περιπου),βιολογια(γυρω στα 5 ατομα παλι)...!!! αντε και να δουμε..!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

paul95

Δραστήριο μέλος

Ο paul95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 421 μηνύματα.
Σε εμάς εδώ πέρα όλα τα φροντιστήρια από 25 ξεκινούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

t00nS

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο t00nS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 329 μηνύματα.
Στα φροντηστήρια το καλοκαίρι κάνουμε και τα μαθήματα γενικής(κυριώς φυσική,μαθηματικά) ή τα αρχίζουμε από τον Σεπτέμβρη επειδή είναι μικρή η ύλη και αφοσιωνόμαστε στα κατεύθυνσης?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Στα φροντηστήρια το καλοκαίρι κάνουμε και τα μαθήματα γενικής(κυριώς φυσική,μαθηματικά) ή τα αρχίζουμε από τον Σεπτέμβρη επειδή είναι μικρή η ύλη και αφοσιωνόμαστε στα κατεύθυνσης?
Νμίζω ότι κάνετε ό,τι θα γράψετε πανελληνίως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Δαλιδά

Περιβόητο μέλος

Η Cortana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 5,160 μηνύματα.
Στα φροντηστήρια το καλοκαίρι κάνουμε και τα μαθήματα γενικής(κυριώς φυσική,μαθηματικά) ή τα αρχίζουμε από τον Σεπτέμβρη επειδή είναι μικρή η ύλη και αφοσιωνόμαστε στα κατεύθυνσης?

Τα κάνετε κανονικά μαζί με τα κατεύθυνσης :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top