Φροντιστήρια το καλοκαίρι;

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Ρε σείς δεν θεωρείτε λίγο υπερβολικό να κάνετε φροντ.-ιδιέτερα σε αυτό το χρονικό διάστημα (Μέσα Ιουλίου-Μέσα Αυγούστου)??Δεν θα σας κουράσει παραπάνω όλη αυτή η διαδικασία.?

Όσοι αρχίζουν από μέσα καλοκαιριού θα κουραστούν...τουλάχιστον μια ξεκούραση1μιση-2 μήνες...

Δηλαδή εγώ που φροντιστήριο πήγαινα μόνο για αγγλικά και γαλλικά (ποτέ σε κανένα του σχολείου, ούτε πρόκειται να πάω) και για πανελλήνιες θα πάω λίγο αγγλικά για να τα ξεσκονίσω, πάει να πει ότι δε θα κουραστώ καθόλου; Δεν μπορώ να καταλάβω πλήρως αυτή τη νοοτροπία... :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Maria (^_^)*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,601 μηνύματα.
Μα για σένα είπα ότι θα κουραστείς...προσωπική μου άποψη...μπορεί να σου αρέσει όλη αυτή η διαδικασία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Go_for_it!

Δραστήριο μέλος

Ο Go_for_it! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 639 μηνύματα.
Μα για σένα είπα ότι θα κουραστείς...προσωπική μου άποψη...μπορεί να σου αρέσει όλη αυτή η διαδικασία...

λοιπόν,
1. καταλαβαίνω τι θέλετε να πείτε και συμφωνώ μαζί σας :thumbup: : κάποιος που δεν κάνει διαλείμματα, κουράζεται, βαριέται, δυσφορεί, δεν αντέχει άλλο τη μονοτονία και πάει να τα παρατήσει

2. αλλά από αυτό, κάποιος θα μπορούσε να ισχυριστεί ότι όσοι κάνουν μεγάλα διαλείμματα από φροντ. δεν κουράζονται στο ελάχιστο.
εγώ ήθελα, σε περίπτωση που κάποιος άλλος διαβάζει τα μηνύματα, να μην βγάζει αυθαίρετα συμπεράσματα, όπως το 2 :down:
μόνο αυτό. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Τα μαθήματα που θα κάνω στο φροντιστήριο (4 στα 6) ξεκινάνε 2 Ιουλίου και τελειώνουν 10 Αυγούστου. Τα ιδιαίτερα θα τα ξεκινήσω μια βδομάδα πιο νωρίς όμως και θα τα τελειώσω και αυτά στις 10 Αυγούστου.
Ντάξει θα προτιμούσα να το έπαιρνα μονότερμα από τον Αυγουστο ως το Μαίο αλλά τι να κάνουμε, εδώ έτσι είναι το σύστημα και δεν υπάρχουν φροντιστήρια με άλλο ωράριο( ή τουλάχιστον δεν υπάρχουν κοντά στο σπίτι μου).
Τα μαθήματα είναι από Δευτέρα εως Πέμπτη, πρωινές ωρες και αν επιλέξω και οικονομία θα κάνω και ένα δίωρο την Παρασκευή.
Συνολικά βγαίνουν γύρω στις 16 ώρες τη βδόμαδα (θετική κατεύθυνση).:/:
Ντάξει μωρέ θα την παλέψουμε!!!:clapup:
Πρωί-μάθημα, μεσημέρι-διάβασμα, απόγευμα-βόλτα/θάλασσα, βράδυ διάβασμα. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Αυτό δεν θα το κάνουνε ούτε νεκροί...Τα τμήματα τριτοβάθμιας εκπαίδευσης στις επαρχιακές πόλεις ενισχύουν την τοπική αγορά τους μέσω της κατανάλωσης των αγαθών που πραγματοποιούν οι φοιτητές...
Ωραία δίκιο έχεις. Είναι ανάγκη όμως κάθε πόλη με 10000 κατοίκους να έχει ΑΕΙ-ΤΕΙ (τα οποία συνήθως δεν είναι σχολές με απκτατάσταση και σαφές αντικείμενο)? Για να γίνει αυτό που λέω δεν είναι ανάγκη να καταργηθούν ολόκληρα ιδρύματα. Για παράδειγμα μπορεί να σταματήσει να δέχεται ισακτέους η σχολή πολιτικών μηχανικών στα Χανιά και η σχολή Αρχιτεκτόνων στην Πάτρα, η φιλολογία στο Ρέθυμνο και η φιλοσοφική στη Θεσσαλονίκη. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ήδη με έγραψε σήμερα ο μπαμπάς μου για τα καλοκαιρινά! :clapup::clapup::clapup:




Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε από το θέμα "Σε ποια σχολή στοχεύετε για του χρόνου;"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
ήδη με έγραψε σήμερα ο μπαμπάς μου για τα καλοκαιρινά! :clapup::clapup::clapup:
Ω ρε φίλε... Σαν πολύ καθυστερημένοι δεν είμαστε εμείς? Μετά τις εξετάσεις λεει θα βγάλουνε πρόγραμμα και θα κάνουνε εγγραφές οι χαμένοι... Τελευταία στιγμή. Παίζει να έχω κενά ανάμεσα στα μαθήματα γιατί δεν θα κάνω εκεί φυσική? :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
Ω ρε φίλε... Σαν πολύ καθυστερημένοι δεν είμαστε εμείς? Μετά τις εξετάσεις λεει θα βγάλουνε πρόγραμμα και θα κάνουνε εγγραφές οι χαμένοι... Τελευταία στιγμή. Παίζει να έχω κενά ανάμεσα στα μαθήματα γιατί δεν θα κάνω εκεί φυσική? :hmm:
χαχαχα εμεις αρχιζουμε αν ολα πανε καλα στις 25 Ιουνιου και δεν ξερουμε τιποτα...το μονο που μας εχουν πει ειναι το τμημα που θα ειμαστε...και αυτο επειδη εμεις ρωτησαμε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Ω ρε φίλε... Σαν πολύ καθυστερημένοι δεν είμαστε εμείς? Μετά τις εξετάσεις λεει θα βγάλουνε πρόγραμμα και θα κάνουνε εγγραφές οι χαμένοι... Τελευταία στιγμή. Παίζει να έχω κενά ανάμεσα στα μαθήματα γιατί δεν θα κάνω εκεί φυσική? :hmm:

δε φταίνε τα φροντιστήρια εδώ...δυστυχώς η φιλοσοφία της β' λυκείου φταίει που μας συσπείρωσαν τόσα μαθήματα και δεν ξέρουμε τι έχουμε στη λίστα..για τα κενά που λες το έχασα λίγο..δε θα έπρεπε να μας τελειώνουν τόσο αργά..θα χουμε λιώσει ήδη απ'την κούραση.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Dhmh

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Dhmh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,497 μηνύματα.
οντως τι ενοοεις για την φυσικη??:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
Και καλά να είναι μια μέρα το πρόγραμμα μαθηματικά-φυσικη-βιολογια. Εγώ που δεν θα κάνω φυσική θα έχω κενό. Θα τους κόψει να το σκεφτούν αυτο και να την βάλουν ή πρώτη ή τελευταία ώρα ε? Και άλλη μια κοπέλα δεν θα κάνει φυσική από το τμήμα μου και μάλλον θα σταματήσει άλλη μια λόγω καθηγητή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Και καλά να είναι μια μέρα το πρόγραμμα μαθηματικά-φυσικη-βιολογια. Εγώ που δεν θα κάνω φυσική θα έχω κενό. Θα τους κόψει να το σκεφτούν αυτο και να την βάλουν ή πρώτη ή τελευταία ώρα ε? Και άλλη μια κοπέλα δεν θα κάνει φυσική από το τμήμα μου και μάλλον θα σταματήσει άλλη μια λόγω καθηγητή.

για το φροντιστήριο μιλάς;νόμιζα εμπλέκεις στην αρχή και σχολείο..άλλα ντι άλλα της παρασκευής το γάλα κατάλαβα..χαχαχαχα:P:P:P δεν έχετε καλό καθηγητη;μπορεις να κανεις κι ιδιαιτερα μεσα σ εκεινο το κενο ας πουμε..αν το κανονισεις με τον καθηγητη λεω τωρα..:P α,προγραμμα ουτε εμεις ακομα πηραμε,τιποτα..θα μας πουνε οι ιδιοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
για το φροντιστήριο μιλάς;νόμιζα εμπλέκεις στην αρχή και σχολείο..άλλα ντι άλλα της παρασκευής το γάλα κατάλαβα..χαχαχαχα:P:P:P δεν έχετε καλό καθηγητη;μπορεις να κανεις κι ιδιαιτερα μεσα σ εκεινο το κενο ας πουμε..αν το κανονισεις με τον καθηγητη λεω τωρα..:P α,προγραμμα ουτε εμεις ακομα πηραμε,τιποτα..θα μας πουνε οι ιδιοι
ναι βρε που κολλαει το σχολειο? :P
μετριος καθηγητης, σπαστικοι συμμαθητες και προσωπικη δυσκολια ειναι οι λογοι που θα κανω ιδιαιτερα στη φυσικη. δεν γινεται γιατι στο φροντιστηριο ειναι 45λεπτες ωρες ενω ιδιαιτερα θα κανω μιαμιση και μιαμιση... θα τους το ξεκαθαρισουμε αυτο. δεν γινεται 2-3 ατομα την ωρα της φυσικης να εχουν κενο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
ναι βρε που κολλαει το σχολειο? :P
μετριος καθηγητης, σπαστικοι συμμαθητες και προσωπικη δυσκολια ειναι οι λογοι που θα κανω ιδιαιτερα στη φυσικη. δεν γινεται γιατι στο φροντιστηριο ειναι 45λεπτες ωρες ενω ιδιαιτερα θα κανω μιαμιση και μιαμιση... θα τους το ξεκαθαρισουμε αυτο. δεν γινεται 2-3 ατομα την ωρα της φυσικης να εχουν κενο!

από αυτά που μου λες μία είναι η λύση..αλλαγή φροντιστηρίου..:P σπαστικοί συμμαθητές;εμένα μου λες;άσεε και ξέρω πώς είναι..από φέτος μόνο μου χαμογέλασε εμένα η τύχη και σε σχολείο και σε φροντιστήριο..μια χαρά συμμαθήτριες και καθηγητές:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
από αυτά που μου λες μία είναι η λύση..αλλαγή φροντιστηρίου..:P σπαστικοί συμμαθητές;εμένα μου λες;άσεε και ξέρω πώς είναι..από φέτος μόνο μου χαμογέλασε εμένα η τύχη και σε σχολείο και σε φροντιστήριο..μια χαρά συμμαθήτριες και καθηγητές:P
Αλλαγή φροντιστηρίου δεν παίζει γιατι εχει καλούς μαθηματικούς, φιλολογο (για έκθεση), χημικό και βιολόγο. Μόνο οι φυσικοί που δεν μου αρέσουν. Μια είναι η σπαστική και θα κανονίσω να μην είμαστε μαζί σε χημεία, βιολογία και μάλλον έκθεση. Απλά τη φυσική την πήρα από φόβο φέτος και θα την κάνω μόνη μου για αυτό το λόγο. Πόσα άτομα είστε στο τμήμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Αλλαγή φροντιστηρίου δεν παίζει γιατι εχει καλούς μαθηματικούς, φιλολογο (για έκθεση), χημικό και βιολόγο. Μόνο οι φυσικοί που δεν μου αρέσουν. Μια είναι η σπαστική και θα κανονίσω να μην είμαστε μαζί σε χημεία, βιολογία και μάλλον έκθεση. Απλά τη φυσική την πήρα από φόβο φέτος και θα την κάνω μόνη μου για αυτό το λόγο. Πόσα άτομα είστε στο τμήμα?

α,αν είναι έτσι τότε μπορείς να κανονίσεις με άλλους φυσικούς,κάτι τέτοιο! ;);) αν εννοώ οι υπόλοιποι καθηγητές είναι καλοί!:D σπαστική εννοείς η λεγόμενη 'ξερόλα'; :P μόνη αν κάνεις κοίτα τουλάχιστον να εχεις πολυ καλα λυσαρια..αν και επειδη ακριβως ειναι φυσικη και οχι ιστορια,καλο θα ηταν να αναλαβει και καθηγητης..εμεις φετος ημαστε 7 κοριτσια στη β'..και ερχοταν και ενα αγορι της θετικης μαζι μας στην εκθεση (ειμαστε καθαρα φιλολογικο φροντιστηριο και κάτω είναι το θετικό -το ίδιο όνομα έχουν- )..τώρα στη γ' λογικά ίδιος αριθμός,ή 1-2 λιγότερα άτομα..καμιά 5άδα..κι εσείς τόσοι;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
α,αν είναι έτσι τότε μπορείς να κανονίσεις με άλλους φυσικούς,κάτι τέτοιο! ;);) αν εννοώ οι υπόλοιποι καθηγητές είναι καλοί!:D σπαστική εννοείς η λεγόμενη 'ξερόλα'; :P μόνη αν κάνεις κοίτα τουλάχιστον να εχεις πολυ καλα λυσαρια..αν και επειδη ακριβως ειναι φυσικη και οχι ιστορια,καλο θα ηταν να αναλαβει και καθηγητης..εμεις φετος ημαστε 7 κοριτσια στη β'..και ερχοταν και ενα αγορι της θετικης μαζι μας στην εκθεση (ειμαστε καθαρα φιλολογικο φροντιστηριο και κάτω είναι το θετικό -το ίδιο όνομα έχουν- )..τώρα στη γ' λογικά ίδιος αριθμός,ή 1-2 λιγότερα άτομα..καμιά 5άδα..κι εσείς τόσοι;
Καλέ, όταν λέω μόνη μου εννοώ ιδιαίτερα! ;) Δεν είναι η φυσική για να τη διαβάζεις μόνος σου, ειδικά αν σε δυσκολεύει πολύ όπως εμένα. :redface: Ναι, ξερόλα μόνο που στην ουσία είναι καλή γιατί παπαγαλίζει τα πάντα, από ορισμούς μέχρι ασκήσεις. Φέτος είμασταν Φυσική-Χημεία 3 άτομα, Μαθηματικά Κατ 4, Αλγεβρα 5 και έκθεση 7 γιατί κάναμε με τα αγόρια από την τεχνολογική. Του χρόνου τα προβλέπω κάπως έτσι πάλι (αντε συν-πλην ένα άτομο) εκτός από την έκθεση που θα λιγοστέψουμε. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
Καλέ, όταν λέω μόνη μου εννοώ ιδιαίτερα! ;) Δεν είναι η φυσική για να τη διαβάζεις μόνος σου, ειδικά αν σε δυσκολεύει πολύ όπως εμένα. :redface: Ναι, ξερόλα μόνο που στην ουσία είναι καλή γιατί παπαγαλίζει τα πάντα, από ορισμούς μέχρι ασκήσεις. Φέτος είμασταν Φυσική-Χημεία 3 άτομα, Μαθηματικά Κατ 4, Αλγεβρα 5 και έκθεση 7 γιατί κάναμε με τα αγόρια από την τεχνολογική. Του χρόνου τα προβλέπω κάπως έτσι πάλι (αντε συν-πλην ένα άτομο) εκτός από την έκθεση που θα λιγοστέψουμε. :)

α,κατάλαβα ακριβώς..ξέρω κι εγώ μια τέτοια περίπτωση,με τη διαφορά ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν το παίζει κάποια!;)
μετά από αυτήν τη φιλοσοφία δεν το γλίτωσα το black out τελικά..σάλταρα,ότι θέλω καταλαβαίνω :P α,καλή η σύνθεση των τμημάτων..είστε πολλοί στο φροντιστήριο;γενικά..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*Serena*

Τιμώμενο Μέλος

Η Raven αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Ρωσία (Ευρωπαϊκή Ρωσία). Έχει γράψει 5,992 μηνύματα.
α,κατάλαβα ακριβώς..ξέρω κι εγώ μια τέτοια περίπτωση,με τη διαφορά ότι η συγκεκριμένη κοπέλα δεν το παίζει κάποια!;)
μετά από αυτήν τη φιλοσοφία δεν το γλίτωσα το black out τελικά..σάλταρα,ότι θέλω καταλαβαίνω :P α,καλή η σύνθεση των τμημάτων..είστε πολλοί στο φροντιστήριο;γενικά..
η δικιά μας όμως το παίζει πολύ κάποια... θέλει και να περάσει ιατρική οπότε καταλαβαίνεις... στο 18,5 κατεβάζει πλερέζες και πρέπει να την παρηγορήσουμε για να συνεχίσουμε το μάθημα... γενικά είναι μεγάλο φροντιστήριο απλά τα περισσότερα παιδιά πάνε στο παράρτημα στο κέντρο της πόλης, το δικό μου είναι συνοικιακό. Αφου να φανταστείς το μεγάλο έχει 3 ορόφους με 6-7 αιθουσες στον κάθε όροφο και το δικό μας έχει όλες όλες 5 αιθουσες. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Lös~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Lös~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,706 μηνύματα.
η δικιά μας όμως το παίζει πολύ κάποια... θέλει και να περάσει ιατρική οπότε καταλαβαίνεις... στο 18,5 κατεβάζει πλερέζες και πρέπει να την παρηγορήσουμε για να συνεχίσουμε το μάθημα... γενικά είναι μεγάλο φροντιστήριο απλά τα περισσότερα παιδιά πάνε στο παράρτημα στο κέντρο της πόλης, το δικό μου είναι συνοικιακό. Αφου να φανταστείς το μεγάλο έχει 3 ορόφους με 6-7 αιθουσες στον κάθε όροφο και το δικό μας έχει όλες όλες 5 αιθουσες. :P

οχ οχ οχ κατάλαβα απόλυταα :P:P και αυτή που ξέρω εγώ [είναι και θεωρητική] άπαξ και
γράψει κάτω από 18 ή κάνει ένα λαθάκι φυσική-μαθηματικά και σ'όλα τα άσχετα μαθήματα [σε όλα τα μαθήματα βασικά] την πιάνουν σχεδόν τα κλάματα..[κάθε χρόνο σημαιοφόρος,έτσι και δεν υπάρξει ένα 20 πάει!:confused:]..παρόλα αυτά δεν έχω πρόβλημα μαζί της,εντάξει..
ααα,στις μεγάλες πόλεις έχετε και τέτοια..κεντρικά,παραρτήματα,κτλ κτλ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top