Φροντιστήρια το καλοκαίρι;

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δν έχει σημασία πόσο έβγαλε πέρσι,αν δν κάνει κ τ καλοκαίρι ιδιαίτερα δ θ περάσει πουθενά
Tι άλλο θα ακούσουμε!Αύτη είναι μία απ' τις φράσεις που καν δεν μπαίνεις στο κόπο να τις διαψεύσεις επειδή είναι τόσο γελίες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
"Όχι κυρία μου, δ γίνεται ν μν κάνει ιδιαίτερα τ καλοκαίρι,πότε θ προλάβει ν βγάλει την ύλη;[...]Δν έχει σημασία πόσο έβγαλε πέρσι,αν δν κάνει κ τ καλοκαίρι ιδιαίτερα δ θ περάσει πουθενά!
Μα τι ΒΛΑΚΕΙΕΣ λέει. Μακρυά απο αυτόν τον καθηγητή ε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Ποσο απελπισμενοι ειναι καποιο ε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Tι άλλο θα ακούσουμε!Αύτη είναι μία απ' τις φράσεις που καν δεν μπαίνεις στο κόπο να τις διαψεύσεις επειδή είναι τόσο γελίες
Συμφωνώ.Φαίνεται πως μέσα στ νεύρα τ, δν προσέχει καν τι λέει.:nono:Νευρίασε βλέπεις..χάνει τν πελάτη ο κύριος!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Μα τι ΒΛΑΚΕΙΕΣ λέει. Μακρυά απο αυτόν τον καθηγητή ε.
Εννοείται!!!Για ν μιλάει έτσι από τώρα,φαντάσου όταν θ εξασφάλιζε τ ιδιαίτερα..Ήθελα ν ξεραγιατί τν θεωρούν καλό καθηγητή..Έλεος!!!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Το τί λέει ο κάθε φραγκοφονιάς καθηγητής για να βγάλει λεφτά είναι απίστευτο!Μακριά από αυτόν....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giorgosvr

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Σιδηρόκαστρο (Σέρρες). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
Γεια σας:bye: κ από εμένα!!! Λοιπόν παιδιά δε ξέρω για σας αλλά εγώ θα αρχίσω φροντιστήρια
από 1ή Αυγούστου!!!Είναι ξέρετε κ η περίπτωσή μου δύσκολη που όσο να ναι χρειάζεται να κάνω κανένα φροντιστήριο γιατί είναι ν' αλλάξω κατεύθυνση!!!
Από θεωρητική που ήμουν στη Β' λυκείου θα κάνω το μεγάλο εγχείρημα να πάω τεχνολογική στη Γ λυκείου!!!! οπότε δικαιολογούμαι το φροντιστηριάκι;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Γεια σας:bye: κ από εμένα!!! Λοιπόν παιδιά δε ξέρω για σας αλλά εγώ θα αρχίσω φροντιστήρια
από 1ή Αυγούστου!!!Είναι ξέρετε κ η περίπτωσή μου δύσκολη που όσο να ναι χρειάζεται να κάνω κανένα φροντιστήριο γιατί είναι ν' αλλάξω κατεύθυνση!!!
Από θεωρητική που ήμουν στη Β' λυκείου θα κάνω το μεγάλο εγχείρημα να πάω τεχνολογική στη Γ λυκείου!!!! οπότε δικαιολογούμαι το φροντιστηριάκι;)
Ναι,όντως στν περίπτωσή σ χρειάζεται σίγουρα φροντιστήριο!!!!:PΜπράβο πάντως:xixi:..πρέπει ν χεις γερές βάσεις για ν αλλάξεις από θεωρητική σ τεχνολογική..κ πολύ κουράγιο!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

::Forg0tt3n::

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 241 μηνύματα.
Ναι,όντως στν περίπτωσή σ χρειάζεται σίγουρα φροντιστήριο!!!!:PΜπράβο πάντως:xixi:..πρέπει ν χεις γερές βάσεις για ν αλλάξεις από θεωρητική σ τεχνολογική..κ πολύ κουράγιο!!!!

Αν δε σου κάνει κόπο γράφε ολόκληρες τις λέξεις, δεν είναι μήνυμα να γλιτώνεις χαρακτήρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Αν δε σου κάνει κόπο γράφε ολόκληρες τις λέξεις, δεν είναι μήνυμα να γλιτώνεις χαρακτήρες.
Εντάξει,sorry!!!!!:ok:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Τα φροντιστήρια στην Β λυκείου και το καλοκαίρι πριν την Γ είναι απαραίτητα? Γιατί ακούω πολλά και τελικά δεν ξέρω τι είναι αλήθεια και τι υπερβολή.( θεωρητική θα πά εγώ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zidane4ever

Νεοφερμένος

Ο zidane4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 89 μηνύματα.
παντως εμας στο φροντιστηριο που παω για καλοκαιρινο μας κανει στα μαθηματικα το κεφαλαιο των μιγαδικων και μολις αρχισει η σχολικη χρονια θα παμε με τη μια στο επομενο κεφαλαιο!!!!πας ειπε οτι τελειωνουμε υλη τελος μαρτιου!και οτι θα κανουμε ασκησεις στο σπιτι γυρω στις 1700!(ελεος λεμε αλλα ειναι πραγματικοτητα )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Τα φροντιστήρια στην Β λυκείου και το καλοκαίρι πριν την Γ είναι απαραίτητα? Γιατί ακούω πολλά και τελικά δεν ξέρω τι είναι αλήθεια και τι υπερβολή.( θεωρητική θα πά εγώ)
Κοίτα,όσον αφορά τη Β λυκείου,αν θεωρείς ότι μπορείς να τα καταφέρεις χωρίς φροντιστήρια, καλύτερα να μην κάνεις,γιατί θα κουράζεσαι εις διπλούν..εγώ προσωπικά δεν έκανα και θεωρώ ότι μπορούσα να τα καταλάβω καλύτερα,γιατί δεν είχα τα επιπλέον του φροντιστηρίου για να προλάβω,ενώ τις απορίες τις έλυνε ο καθηγητής.Τώρα για τη Γ λυκείου...μάλλον θα ήταν καλύτερα να ξεκουραστείς το καλοκαίρι!Βέβαια,καλό θα ήταν να ακούσεις τις απόψεις και αυτών που έχουν κάνει φροντιστήρια..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
παντως εμας στο φροντιστηριο που παω για καλοκαιρινο μας κανει στα μαθηματικα το κεφαλαιο των μιγαδικων και μολις αρχισει η σχολικη χρονια θα παμε με τη μια στο επομενο κεφαλαιο!!!!πας ειπε οτι τελειωνουμε υλη τελος μαρτιου!και οτι θα κανουμε ασκησεις στο σπιτι γυρω στις 1700!(ελεος λεμε αλλα ειναι πραγματικοτητα )
Να ρωτήσω όμως κάτι;;:emm:Δε θα είναι ακόμη πιο δύσκολο να έχεις προχωρήσει στο φροντιστήριο ένα κεφάλαιο παρακάτω,το οποίο θα κάνεις στο σχολείο ένα-δύο μήνες αργότερα, και συγχρόνως να παρακολουθείς το μάθημα του σχολείου;Θα είναι σαν να πηγαίνεις σε δύο σχολεία...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evris7

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 815 μηνύματα.
Να ρωτήσω όμως κάτι;;:emm:Δε θα είναι ακόμη πιο δύσκολο να έχεις προχωρήσει στο φροντιστήριο ένα κεφάλαιο παρακάτω,το οποίο θα κάνεις στο σχολείο ένα-δύο μήνες αργότερα, και συγχρόνως να παρακολουθείς το μάθημα του σχολείου;Θα είναι σαν να πηγαίνεις σε δύο σχολεία...


Θα μπορούσες να το πάρεις ως έναν τρόπο "επανάληψης". Βέβαια, δεν πρέπει να αναπαυθείς, θεωρώντας ως δεδομένα πλέον, αυτά που σας λέει ο καθηγητής στο σχολείο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τζίνα

Νεοφερμένος

Η Τζίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.
Θα μπορούσες να το πάρεις ως έναν τρόπο "επανάληψης". Βέβαια, δεν πρέπει να αναπαυθείς, θεωρώντας ως δεδομένα πλέον, αυτά που σας λέει ο καθηγητής στο σχολείο!

Ναι,αλλά θα πρέπει κάθε μέρα να διαβάζω και του φροντιστηρίου και του σχολείου..:(Πότε θα τα προλαβαίνω όλα;;Κι αν δεν προλαβαίνω,θα αφήνω του σχολείου για να κάνω τα μαθήματα του φροντιστηρίου;
Επιπλέον,κάθε Κυριακή, ξεχωριστά από το μάθημα,γράφουν διαγώνισμα στο φροντιστήριο..δεν είναι υπερβολικό αυτό;;ουσιαστικά,δε μένει χρόνος το σαββατοκύριακο για να διαβάσεις τα του σχολείου..:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nelly

Νεοφερμένος

Η Nelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 93 μηνύματα.
Ναι,αλλά θα πρέπει κάθε μέρα να διαβάζω και του φροντιστηρίου και του σχολείου..:(Πότε θα τα προλαβαίνω όλα;;Κι αν δεν προλαβαίνω,θα αφήνω του σχολείου για να κάνω τα μαθήματα του φροντιστηρίου;
Επιπλέον,κάθε Κυριακή, ξεχωριστά από το μάθημα,γράφουν διαγώνισμα στο φροντιστήριο..δεν είναι υπερβολικό αυτό;;ουσιαστικά,δε μένει χρόνος το σαββατοκύριακο για να διαβάσεις τα του σχολείου..:(

Βασικά κι εγώ αυτό σκέφτομαι και μου φαίνεται πολύ υπερβολικό. Εντάξει σίγουρα χρειάζεται να προσπαθήσεις περισσότερο από τις άλλες τάξεις αλλά αν έχεις τέτοιο πρόγραμμα πότε θα μπορείς να ξεκουράζεσαι ή να διασκεδάζεις έστω και λίγο??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΠΑΛΤΣ.

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 25 μηνύματα.
Βρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Εγώ τώρα τελείωσα την Α' Λυκείου και έχω ξεκινήσει κάποια μαθήματα με φιλόλογο για Λατινικά (να έχω μια ιδέα τι γίνεται) και Αρχαία (για το άγνωστο). Είναι τελείως παράλογο που έχω ξεκινήσει από φέτος; Μήπως να το άφηνα λίγο; Αλλά και πάλι μήπως μου κάνει καλό που διατηρώ μια επαφή με τα μαθήματα αυτά και παράλληλα προετοιμάζομαι και για τα καινούργια που θα μάθω φέτος ώστε όταν ξεκινήσουμε να μην πελαγώσω τελείως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

single

Νεοφερμένος

Η single αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Α' γυμνασίου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Ρε παιδιά, τι γίνεται στα δικά σας σχολεία;;;:emm:Γιατί στο δικό μου έχουν πέσει όλοι με τα μούτρα στο διάβασμα και δε βγαίνουν ούτε για μια ώρα απ το σπίτι!!Έλεος δηλαδή!!:read:Για την ακρίβεια, από όλη τη φετινή δευτέρα λυκείου, είμαι η μοναδική που δεν κάνει προετοιμασία για του χρόνου..Πως θ ξεκουραστούν κ τι θ πρωτομάθουν απ' όλη τν ύλη της τρίτης σ ένα μήνα;;;;:rucrazy: Μήπως ν αρχίσω ν αγχώνομαι κ εγώ από τώρα;;:scared:

Κατά τη γνώμη μου δεν πρέπει να αγχώνεσαι!!!
Έχεις 1 χρόνο να τα μάθεις!! Πέρασε καλά όσο μπορείς :bye::bye:

Ρε συ χαζοί είναι;;; Τι άλλο θα ακούσουμε;;;!!! OMG K 3:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lazaros

Νεοφερμένος

Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολίχνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Βρε παιδιά να κάνω μια ερώτηση; Εγώ τώρα τελείωσα την Α' Λυκείου και έχω ξεκινήσει κάποια μαθήματα με φιλόλογο για Λατινικά (να έχω μια ιδέα τι γίνεται) και Αρχαία (για το άγνωστο). Είναι τελείως παράλογο που έχω ξεκινήσει από φέτος; Μήπως να το άφηνα λίγο; Αλλά και πάλι μήπως μου κάνει καλό που διατηρώ μια επαφή με τα μαθήματα αυτά και παράλληλα προετοιμάζομαι και για τα καινούργια που θα μάθω φέτος ώστε όταν ξεκινήσουμε να μην πελαγώσω τελείως;

Εγώ τώρα θα πάω Γ λυκείου και είμαι θετική. Πιστεύω πως είναι λίγο υπερβολικό (αυτό ισχύει και για τις 3 κατευθύνσεις) να ξεκινήσεις προετοιμασία για τη Β λυκείου . Δηλαδή το καλοκαίρι πριν την Γ λυκείου τι θα κάνεις, δεν θα βγαίνεις από το σπίτι???:P Εγώ είμαι της άποψης ότι ούτε το καλοκαίρι πριν τη Γ πρέπει να το διαθέσουμε για προετοιμασία (εκτός εάν υπάρχουν κενά, που και πάλι το παιχνίδι είναι χαμένο). Εγώ προτείνω να μην κάνεις μαθήματα το καλοκαίρι:nono::nono::nono:. Ξεκουράσου:xalara::xalara::xalara:
για να ανταπεξέλθεις την επόμενη χρονιά όσο καλύτερα μπορείς.:):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top