Μηχανικών Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων Αιγαίου (Σάμος)

noodlee999

Νεοφερμένος

Η noodlee999 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ΚΑΙ ΝΑΙ!!! Πέρασα...!!!!

Μηχανικός Πληροφοριακών και Επικοινωνιακών Συστημάτων Πανεπιστημίου Αιγαίου...!!!!

Σάμο σου έρχομαι...!!!!
Συνχαρητηρια και απο μενα!!Καλη φοιτητικη ζωη ελπιζω να σου αρεσει!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos_licious

Νεοφερμένος

Ο kotsos_licious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
σας ευχαριστώ πολύ παιδιά...!!!

Το Σάββατο θα είμαι Σάμο...!!!

και σε εσάς καλή επιτυχία σε ότι και αν κάνετε..@!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Σου προτεινω να βρεις σπιτι στην πλατεια και οχι στο λιμανι, μπορει την πρωτη χρονια τα μαθηματα να γινονται στο λιμανι αλλα θεωρω ειναι καλυτερα να μενεις στην πλατεια εκει ειναι τα εργαστηρια που ετσι και αλλιως θα κανεις και εκει μαθημα. Οι τιμες αν ενδιαφερεσαι ειναι απο 200-300, καλη τυχη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koyfo

Νεοφερμένος

Ο Koyfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Φιλε καλωσηρθες στην σχολη!

Μιας και ρωτας τα 2 πραγματα που σκεφτονται ολοι πριν πανε φοιτητες να σου απαντησω σε 2 προτασεις.

Οσο φοβερη ειναι η σχολη [οργανωση, μαθηματα, δυσκολια κλπ] αλλο τοσο αδιαφορη ειναι η φοιτητικη ζωη/πολη [το χωριο ουσιαστικα...].
Γι αυτο και δεν προτιμαται η σχολη και εχει τοσο χαμηλη βαση για πολυτεχνειο, γιατι αν ηταν σε καμια Πατρα η Αθηνα θα ειχε πολυ ψηλη βαση.

Αντε καλα να περνας και προσοχη στα μαθηματα που ειναι αρκετα δυσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos_licious

Νεοφερμένος

Ο kotsos_licious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
ναι παιδιά...

ξέρω που έχω πάει...

και μου αρέσει και πολύ...
είναι στα ίδια ακριβώς μέτρα με την κωμόπολη που ζούσα μέχρι τώρα...

δεν έχω συνηθίσει να επιλέγω ανάμεσα σε 200 καφετέριες και 100 σινεμά...
όλο και όλο 3 καφέ είχαμε...!!!

οπότε μου αρέσει εκεί που πήγα...

θα διαφωνήσω στο θέμα των ενοικίων...

φέτος ειδικά οι τιμές ανέβηκαν πολύ...

βρήκα με 350 καινούργιο (ο πρώτος που μπαίνω) δυάρι...

anyway...

ευχαριστώ και καλή φοιτητική ζωή και σε εσάς...



<<< b e a UTIFUL!!! >>>
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DaSpammer

Νεοφερμένος

Ο DaSpammer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
συναδελφε καλως ορισες στο τρελο Καρλοβασι!!!!
περιμενω τις πρωτες σου εντυπωσεις απο το νησι....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koyfo

Νεοφερμένος

Ο Koyfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
ναι παιδιά...

ξέρω που έχω πάει...

και μου αρέσει και πολύ...
είναι στα ίδια ακριβώς μέτρα με την κωμόπολη που ζούσα μέχρι τώρα...

δεν έχω συνηθίσει να επιλέγω ανάμεσα σε 200 καφετέριες και 100 σινεμά...
όλο και όλο 3 καφέ είχαμε...!!!

οπότε μου αρέσει εκεί που πήγα...

θα διαφωνήσω στο θέμα των ενοικίων...

φέτος ειδικά οι τιμές ανέβηκαν πολύ...

βρήκα με 350 καινούργιο (ο πρώτος που μπαίνω) δυάρι...

anyway...

ευχαριστώ και καλή φοιτητική ζωή και σε εσάς...



<<< b e a UTIFUL!!! >>>

Καλα ειναι και εγω τοσα νοικιαζω. Ειδικα αν αξιζει το σπιτι, χαλαλι τα λεφτα...

PS: Πανω απο την Eurobank μενεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
Xαρηκα που σου αρεσε, αντε καλη συνεχεια!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kotsos_licious

Νεοφερμένος

Ο kotsos_licious αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Μένω περιοχή "Αλωνάκι", πάνω από την ΔΕΗ...

εντάξει το σπίτι αξίζει τα λεφτά του....

καλά το καύτερο είναι που σε ενημερώνει η σχολή με e-mail γιΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...

νομίζω ότι αυτό δεν συμβαίνει σε καμία άλλη σχολή...

απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πως δεν συμβαίνει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kardinalios

Νεοφερμένος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σάμος (Σάμος). Έχει γράψει 66 μηνύματα.
Όποιος χρειάζεται πληροφορίες για το τμήμα και για την πόλη ας επικοινωνήσει μαζί μου.Εγώ δεν είμαι φοιτητής ωστόσο μένω στο Καρλόβασι και μπορώ να σας βοηθήσω....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koyfo

Νεοφερμένος

Ο Koyfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Μένω περιοχή "Αλωνάκι", πάνω από την ΔΕΗ...

εντάξει το σπίτι αξίζει τα λεφτά του....

καλά το καύτερο είναι που σε ενημερώνει η σχολή με e-mail γιΑ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ...

νομίζω ότι αυτό δεν συμβαίνει σε καμία άλλη σχολή...

απλά ΚΟΡΥΦΑΙΟ...

Ωραιος, αντε καλη πορεια στην σχολη :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex12

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς διδάσκει αυτό το πανεπιστήμιο(ΑΕΙ) και σε ποιους ακριβώς κλάδους αναφέρετε ;:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Koyfo

Νεοφερμένος

Ο Koyfo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Γεια σας μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς διδάσκει αυτό το πανεπιστήμιο(ΑΕΙ) και σε ποιους ακριβώς κλάδους αναφέρετε ;:)

https://www.icsd.aegean.gr/Proptixiaka/proptixiaka[ma8imaton_ana_examino].asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paki

Νεοφερμένος

Ο Paki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Η ιστοσελιδα γραφει οτι ειναι πολυτεχνικη σχολη...Ειναι δηλαδη σαν το πολυτεχνειο στην Αθηνα η γενικα σχολη πολυτεχνειου?
Τι γνωμη σας γι αυτη την σχολη ?
Ευχαριστω
-----------------------------------------
Η παραπανω ιστοσελιδα https://www.icsd.aegean.gr/default.asp
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Πολυτεχνική σχολή σημαίνει οτι θα είσαι μηχανικός κάποιας ειδικότητας όταν τελειώσεις, με ο,τι αυτό συνεπάγεται (5ετής φοίτηση, ασφάλιση στο ΤΣΜΕΔΕ, συμμετοχή στο ΤΕΕ κτλ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GJERGJI1991

Νεοφερμένος

Ο GJERGJI1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Εχει αντιστοιχο τμημα στην αθηνα...?το λεω σε περιπτωση που μπορουσα να παρω μεταγραφη γιατι ειναι αρκετα μακρια για εμενα...!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Civilara

Περιβόητο μέλος

Ο Civilara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Δανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,344 μηνύματα.
Οι μηχανικοί πληροφοριακών και επικοινωνιακών συστημάτων είναι πολυτεχνικό τμήμα 5ετούς φοίτησης, η εκπόνηση διπλωματικής είναι υποχρεωτική, οι απόφοιτοι εγγράφονται στο ΤΕΕ στη βασική ειδικότητα των "ηλεκτρονικών μηχανικών" και ασφαλίζονται στο ΤΣΜΕΔΕ. Το ΣΑΠΕ ενέκρινε την ίδρυση πολυτεχνικής σχολής στο πανεπιστήμιο Αιγαίου στην οποία θα ανήκουν τα υπάρχοντα τμήματα μηχανικών που προς το παρών είναι ανεξάρτητα τα οποία είναι "μηχανικών πληροφοριακών και επικοινωνιακών συστημάτων", "μηχανικών οικονομίας και διοίκησης", "μηχανικών σχεδίασης προϊόντων και συστημάτων" και στην οποία θα ανήκουν και όσα τμήματα μηχανικών ιδρυθούν στο μέλλον. Αντίστοιχη σχολή για μεταγραφή στην Αθήνα δεν υπάρχει καθώς στο ΕΜΠ υπάρχει σχολή "Ηλεκτρολόγων μηχανικών" και όχι "Ηλεκτρονικών μηχανικών".
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

avlo

Νεοφερμένος

Ο avlo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
λοιπον το τμημα αυτο στη σαμο ειναι πολυ καλο..υπαρχουν αντιστοιχα στην πατρα και στο βολο που μπορεισ να παρεις μεταγραφη αμα θες...βεβαια το τμημα της σαμου ειναι πολυ καλυτερο σε επιπεδο σχολης..κ ισχυουν ολα τα παραπανω που εχουν πει τα παιδια..!!!!
-----------------------------------------
λοιπον το τμημα αυτο στη σαμο ειναι πολυ καλο..υπαρχουν αντιστοιχα στην πατρα και στο βολο που μπορεισ να παρεις μεταγραφη αμα θες...βεβαια το τμημα της σαμου ειναι πολυ καλυτερο σε επιπεδο σχολης..κ ισχυουν ολα τα παραπανω που εχουν πει τα παιδια..!!κ αυτη που ειναι στην πατρα ονομαζεται μηχανικοι Η/Υ...!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top