Άγχος

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Κι αυτό ισχύει. Βασικά παιδί που να το είχαν για 18+ και να μην έγραψε όντως τόσα μπορεί να βρεις στα 500, 1 ξέρω 'γω και αν. Εδώ θεωρήθηκε αποτυχία του ξαδερφού μου το 18.175 (τον είχαν για 19+). Οι κόποι σας θα επιβραβευθούν, αυτό είναι παραπάνω από σίγουρο παίδες. Ηρεμήστε και διαβάστε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mi3s

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο mi3s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 377 μηνύματα.
Εγώ πάντως δε μπορώ να πω ότι αγχώνομαι.Σήμερα ξεκίνησα τα φροντιστήρια,και ξεκίνησα να διαβάζω με χαρά,δίχως άγχος.Αυτό πιστεύω θα προκύψει κατά την διάρκεια της χρονιάς ίσως άμα δεν προλαβαίνω να κάνω καλή επανάληψη ή άμα δεν καταλαβαίνω κάτι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
θελει ψυχραιμια το θεμα κατι που δεν εχω εγω!
αγχωνομαι πολυ ευκολα αλλα παρολα αυτα δεν μπορω να κανω κατι για να μου φυγει.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
παιδια ειμαι θετική κατέυθυνση...παντα ημουν παρα πολυ καλη μαθητρια 19,5- 20...αλλα φετος εχω απογοητευτει..νομιζω οτι δε θα γραψω τιποτα...ειδικα βιολογια κατ. και μαθηματικα...σας παρακαλω δωστε καμια συμβουλη γιατι δε με βλεπω να τη βγαζω καθαρη ως το τελος....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~kynthia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 359 μηνύματα.
Βλέπεις να μην αποδίδεις; Να μην καταλαβαίνεις, ή να είσαι πίσω στην ύλη σε σχέση με τους συμμαθητές σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

konstadinus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Καλά εε, τώρα με έκανες κατα ενα παράξενο λόγο να νοιώσω καλύτερα, γιατι νόμιζα ότι μονο σε μένα συνέβαινε αυτό!!:lol:


Χωρις πλακα δεν ξερω τι φταεί....Προπάντων παντως στην περιπτωση μου, νομιζω είναι η ελλειψη προγραμματισμού και καλου συστηματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κι εγω εχω οχι αγχος ακριβως, νευρα με τον εαυτο μου θα το 'λεγα! Κι αυτο επειδη δεν μπορω να βαλω ενα προγραμμα της προκοπης στο διαβασμα. Με διακρινει μια αναβλητικοτητα ολη την εβδομαδα και λεω: "ωχου μωρε, θα τα κανω μετα" συνεχεια. Αποτελεσμα; Μαζευεται ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΣ φορτος εργασιας στα τελη της εβδομαδας και καθομαι μεχρι και 8ωρο για να τα φερω ολα εις περας (χτες καλη ωρα :P) και φτανει ενα Σαββατο με εμενα ρακος! :s

Λιγο τις ισορροπιες να βρω και θα ειμαι ενταξει πιστευω... δεν εχω και το σχολειο να με κραταει στην τσιτα (οπως περσι) και ειναι επικινδυνα ευκολο να χαλαρωσω... (τελικα μερικοι για να διαβασουμε θελουμε τον... βουρδουλακα απο πανω μας--> ανωριμοτητα το λεω αυτο :( )

Παντως δεν χρειαζεται αγχος (αντε σε φυσιολογικα επιπεδα, οχι σε βαθμο υστεριας). ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ, αυτο το ρημαδι το προγραμμα χρειαζεται...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juliette

Νεοφερμένος

Η Ιουλιέτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
"Ναι παντα ενα καλο προγραμμα..." Ευκολο ρε παιδια να το λεμε αλλα δεν ειναι λιγο δυσκολο να το δουμε κ στην πραξη? Γιατι ολως παραδοξως κι εγω ειμαι καλη μαθητρια (χωρις να μου αρεσει να πενευομαι) κι ομως φετος μας εχουν τσακισει στο διαβασμα και το κακο ειναι πως οσο κι αν προσπαθω να φτιαξω το προγραμμα μου δε συμαζευεται απο πουθενα! Τι αλλο πλεον να κανω για να τα προλαβω? Μηπως να μην κοιμαμαι? Αλλο παλι κι αυτο (που λογικα θα επρεπε να το ειχα συνηθισει) αλλα ρε σεις........ τα πρωινα με τα ζορια σηκωνομαι!!!! :wake:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
"Ναι παντα ενα καλο προγραμμα..." Ευκολο ρε παιδια να το λεμε αλλα δεν ειναι λιγο δυσκολο να το δουμε κ στην πραξη?
Για μενα ειναι απιστευτα δυσκολο να φτιαξω προγραμμα. Παντα ημουν καλος μαθητης, αλλα ΠΟΤΕ δεν προγραμματισα τιποτα στη ζωη μου! Παντα ημουν... "χυμα στο κυμα". :P Και τωρα που πρεπει να συμμαζεψω τα ασυμμαζευτα πελαγωνω...

Ειναι στον ανθρωπο πιστευω. Αν καποιος ειναι οργανωτικος και μεθοδικος τα καταφερνει. Αν ειναι... "οπου φυσαει ο ανεμος" και δεν μπορει να επιβληθει στον εαυτο του (σαν κι εμενα :P), τα πραγματα ειναι δυσκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliaki

Νεοφερμένος

Η Έλια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 68 μηνύματα.
κι εγω εχω ακριβως το ιδιο προβλημα... αυτο το ρημαδοπρογραμμα ποτε δεν καταφερα να το τηρησω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
μη τα συζητατε..και να φανταστειτε οτι εχω προγραμμα...αλλα οκ και οι παρεκκλισεις δε λειπουν...:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Ε,λογικο ειναι να αισθανεσαι ετσι.Φροντισε ομως να το αποβαλλεις συντομα γιατι μπορει να σου γυρισει μπουμεραγκ στο τελος και θα ειναι κριμα μια και οπως λες,εισαι καλη μαθητρια:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Εγά πάλι δεν έχω πάρα πολύ άγχος . Καμιά φορά ίσως λίγο αλλά υποφερτό . Άγχος μετά τα Χριστούγεννα ! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

virginia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η, αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 221 μηνύματα.
παιδιά είναι γενικό το κακό..εγώ είμαι θεωρητική,αλλά νιώθω τα ίδια πράγματα :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιωργος Δεδες

Νεοφερμένος

Ο Γιωργος Δεδες αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
ρε μαγκες και εγω ειμαι ετσι ακριβως και χειροτερα βασικα.αφηστε τρελο αγχος τρελα νευρα τρελη στεναχωρια και κυριως τρελη απιασιοδοξια.κι εγω ψιλοκαλος μαθητης ειμαι .βασικα μεχρι την πρωτη του 19 περσι ομωσ εβγαλα 16.8 επειδη δεν διαβαζα τα δευτερευοντα γιατι στα αλλα καλα τα πηγα ομως φετος μου φαινονται διαφορετικα τα πραγματα.κι απο προγραμμα...αστα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
εγω απο την αλλη δεν εχω (σχεδον) καθολου αγχος. κουραστικα να αγχωνομαι σε ολο το γυμνασιο... στο λυκειο ειμαι χαλαρος και τα αποτελεσματα ειναι καλυτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
στο λυκειο ειμαι χαλαρος και τα αποτελεσματα ειναι καλυτερα!
Το εχω παρατηρησει κι εγω αυτο. Φετος που (μεχρι στιγμης) δεν εχω τοσο πολυ αγχος οσο περσι, εχω βελτιωθει αρκετα... Κυριως γιατι εχω πιο καθαρο μυαλο. Να βαλω κι ενα καλο προγραμμα και ολα τελεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
παιδια ειμαι θετική κατέυθυνση...παντα ημουν παρα πολυ καλη μαθητρια 19,5- 20...αλλα φετος εχω απογοητευτει..νομιζω οτι δε θα γραψω τιποτα...ειδικα βιολογια κατ. και μαθηματικα...σας παρακαλω δωστε καμια συμβουλη γιατι δε με βλεπω να τη βγαζω καθαρη ως το τελος....:P
Προσπαθησε να σκεφτεσαι θετικα.. να σκεφτεσαι πως θα τα καταφερεις οπως ολες τις χρονιες και πως θα τελειωσουν οι πανελληνιες,θα τις θυμασαι σαν.. ονειρο:P και θα εχεις καταφερει να περασεις στη σχολη σου.Το αγχος μεχρι ενος σημειου ειναι θετικο αλλα οταν ειναι υπερβολικο πρεπει να το καταπολεμαμε,σιγουρα θα βρεις εναν τροπο... ψαξε το πως χαλαρωνεις καλυτερα.. μιας και εισαι θετικη θα σου πω το εξης.. οταν εγω εγραφα βιολογια κατ. ειχα αρκετο αγχος γιατι ηταν μαθημα βαρυτητας και τα θεματα ηταν τα πιο δυσκολα που ειχαν πεσει με αυτο το συστημα.Ετσι λοιπον εκανα λαθος στο πιο απλο πραγμα που υπαρχει στη βιολογια:στη μεταγραφη του DNA!Μετα το συνειδητοποιησα και χτυπουσα το κεφαλι μου... Για να μην πω για τη χημεια που εκανα λαθος σε μια αντιδραση οργανικης ενω ποτε δεν την ειχα ξανακανει λαθος-ευτυχως ηταν το μονο που δεν ηταν σωστο... προσπαθησε να το ελεγξεις..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

annmary

Νεοφερμένος

Η annmary αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλίας (Λάρισα). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
σ ευχαριστω πολυ για τις συμβουλες! βασικα να σου πω πιο πολυ για τη βιολογια κατ. αγχωνομαι...μου φαινεται πολυ ζορι...πως τα βγαλες περα??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria17

Δραστήριο μέλος

Η Maria17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής. Έχει γράψει 450 μηνύματα.
Δυστυχως για να γραψεις καλα θελει να παπαγαλισεις.. γενικως ισχυει το οτι αν βαλουν δυσκολα μια χρονια την επομενη θα βαλουν ευκολα (εκτος απο τη φυσικη που περσυ βαλανε γελοια και φετος ακομα πιο γελοια) οποτε ισως φετος ειναι πιο ευκολο να γραψεις.Πρεπει να μαθεις καθε φραση του βιβλιου και να τους τα γραψεις ετσι!Πιο πολλες σελιδες εγραψα στη βιολογια απ οτι στην εκθεση!Και να σκεφτεις οτι δεν εγραψα αρκετα καλα, 17,4 πηρα.. Γι αυτο πρεπει να τη διαβαζεις συχνα.. ειναι δυσκολο (εχει και αρκετη υλη και σε καποια σημεια ειναι κακογραμμενη) αλλα δυστυχως ειναι ο μονος τροπος.Αν εχεις καποιο κενο και δε νιωθεις κουρασμενη ριχνε μια ματια,σιγα σιγα θα τα μαθεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top