Διεθνών και Ευρωπαικών Σπουδών (ΠΑΠΕΙ)

vkissas

Νεοφερμένος

Ο vkissas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Παιδια εχω γραψει 14602 μορια και περιμενω να βγουνε τα αγγλικα για να δω εαν εχω περασει διεθνων και ευρωπαικων σπουδων πειραια.Περυσι ειχα γραψει 13 Αγγλικα.Η βαση της σχολης ειναι 16107.πιστευετε οτι εχω πιθανοτητες?το ΔΕΣ λετε να ανεβει πανς απο 200 μορια?φετος ακουσα οτι εδωσαν λιγοτερα παιδια αγγλικα αυτο μπορει να οδηγησει σε πτωση της σχολης?Ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

aress18

Νεοφερμένος

Ο aress18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
η εκτίμηση είναι 16420.Πολλαπλασιάζεις το βαθμό των αγγλικών με το 100 και το προσθέτεις στα μόρια σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vkissas

Νεοφερμένος

Ο vkissas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
η εκτίμηση είναι 16420.Πολλαπλασιάζεις το βαθμό των αγγλικών με το 100 και το προσθέτεις στα μόρια σου


πωσ γνωριζεις για την εκτιμηση?Η εκτιμηση αφορα το πανεπιστημιο πειραια η το παντειο??Συνολο με τα αγλλικα εχω 16332!!!μαλλον την χανω δηλαδη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Proudqueen

Δραστήριο μέλος

Η Proudqueen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
η εκτιμηση μπορει να εχει αποκλιση +/- 100 μορια..
αρα ειναι θεμα τυχης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alex0077

Νεοφερμένος

Ο Alex0077 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδία... Αν δείτε κάθε εφημερίδα λέει και τα δικά της.. Η μία τελείως διαφορετική από την άλλη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aress18

Νεοφερμένος

Ο aress18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδία... Αν δείτε κάθε εφημερίδα λέει και τα δικά της.. Η μία τελείως διαφορετική από την άλλη...

:jumpy:Θα μας τρελάνεις???ολες τα ίδαι λένε......Βασικά μονο καθημερινή και το έθνος έχουν βγάλει.Και εγώ ανέφερα της πιο έγκυρης (καθημερινής) που πέρσυ είχε πέσει μέσα (με την απόκλιση βέβαια)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

GREENEREBUS13

Νεοφερμένος

Ο GREENEREBUS13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Μαγκες έχω βγάλει 17.892 μόρια κανονικά και έγραψα Αγγλικά 16,1...πιανω την ΔΕΣ??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Powershifter

Νεοφερμένος

Ο Powershifter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
Παιδιά,τελικά με την οικονομικη κατευθυνση του παμακ τι εγινε?Kαταργηθηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top