Γενικό - Γ' Γυμνασίου

Είναι εύκολη η 3η Γυμνασίου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ναι αρκετά εύκολη.Σχεδόν γελοία.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ δύσκολη.Με το ζόρι την περνάς.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Θελει στρωσιμο παιδια η τριτη για να μην τα βρειτε σκούρα στις εξετασεις!

Οχι κατι τρελό αλλα μην τα αφησετε κιολας τα μαθηματα γιατί θα σας αφήσουν και αυτά!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
Θελει στρωσιμο παιδια η τριτη για να μην τα βρειτε σκούρα στις εξετασεις!

Οχι κατι τρελό αλλα μην τα αφησετε κιολας τα μαθηματα γιατί θα σας αφήσουν και αυτά!:)

συμφωνώ απλά οοοοόλα αυτά είναι στο πολύ πιο χαλαρό:niki:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ἅλς

Διάσημο μέλος

Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 3,894 μηνύματα.
Μια χαρά τάξη είναι η Γ΄Γυμνασίου!!! Πρόγραμμα στο διάβασμα θέλει μόνο, τίποτα άλλο!!!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiLoOkOzz

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Λίλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 391 μηνύματα.
Χάλια ρόζ είναι..τίποτα άλλο ..εμάς μας έπεσαν και οι πιο δύσκολοι καθηγητές στα πιο δύσκολα μαθήματα και απο το τμήμα μου έμειναν 14 παιδιά απο τα 28...Τα πιο πολλά έμειναν ιστορία (κάπου εδώ θα σχολιάσει το Ραφαελάκι το μυρίζομαι εγώ!)και μετά μαθηματικά και πληροφορική..υπήρχαν παιδιά που έμειναν σε ένα μάθημα αλλά και παιδιά που έμεινα σε 9!!!
Εγώ ευτυχώς δεν έμεινα πουθενά άν και κινδύνευα ιστορία αλλά έγραψα και πέρασα ευτυχώς!!!!!

Είναι δύσκολη τάξη και πρέπει να διαβάζει κάποιος με πρόγραμμα ,όπως είπε και Νικόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Χάλια ρόζ είναι..τίποτα άλλο ..εμάς μας έπεσαν και οι πιο δύσκολοι καθηγητές στα πιο δύσκολα μαθήματα και απο το τμήμα μου έμειναν 14 παιδιά απο τα 28...Τα πιο πολλά έμειναν ιστορία (κάπου εδώ θα σχολιάσει το Ραφαελάκι το μυρίζομαι εγώ!)και μετά μαθηματικά και πληροφορική..υπήρχαν παιδιά που έμειναν σε ένα μάθημα αλλά και παιδιά που έμεινα σε 9!!!
Εγώ ευτυχώς δεν έμεινα πουθενά άν και κινδύνευα ιστορία αλλά έγραψα και πέρασα ευτυχώς!!!!!

Είναι δύσκολη τάξη και πρέπει να διαβάζει κάποιος με πρόγραμμα ,όπως είπε και Νικόλας
Δεν πρόκειται να σχολιάσω αγαπημένη μου Λίλη κατάλαβα οτι όλα τα δάκτυλα μας είναι ίδια και ούτε όλοι οι μαθητές.Λίλη,για άλλη μια φορά έχεις δίκιο:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Προσωπικα εγω την περασα ετσι και έτσι.
Παντως αυτο που ξέρω ειναι πως θελει διαβασμα μεν αλλα με ρεγουλο και ολα θα πάνε καλά.
Οσο για την Ιστορια ολως παραδοξως εγραψα 19.Και νομιζω και σε μας εμειναν καμια 5-6 παιδια ιστορια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Εμείς πάλι καλά φέτος είχαμε μια καταπληκτική φιλόλογο σε Αγωγή-Ιστορία!! Στην Ιστορία σε κάθε μάθημα μας έδινε φυλλάδια και μαθαίναμε το μάθημα από εκεί και στις εξετάσεις από εκεί διαβάσαμε!! Κρίμα στα παιδιά των άλλων τμημάτων που δεν την είχαν και αναγκάστηκαν να διαβάσουν 20 κατεβατά!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
φιλε μου μην αγχονεσαι δεν χρειαζετε κιολασ αραξε δεν υπαρχει λογο ευκολα ειναι ολα μονο αν προσεξεισ και δεν χρειαζεται πολυ δουλεια στο σπιτι :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
φιλε μου μην αγχονεσαι δεν χρειαζετε κιολασ αραξε δεν υπαρχει λογο ευκολα ειναι ολα μονο αν προσεξεισ και δεν χρειαζεται πολυ δουλεια στο σπιτι :)
:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pavlitos

Δραστήριο μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 725 μηνύματα.
Πω πω εμένα ήταν η πιο ανώμαλη χρονιά μου στο σχολείο.Έβγαζα στα τρίμηνα 17+- και στις εξετάσεις χτύπησα 19.Άμα είναι πόντιος ο άνθρωπος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwerty111

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο qwerty111 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.
Η Γ Γυμνασίου μού φάνηκε πιο εύλολη από την Α και τη Β. Αρκετά χαλαρά κυρίως το τρίτο τρίμηνο. Η ιστορία όμως με δυσκόλεψε κάμποσο αλλά κατά τα άλλα μια χαρά ήταν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Χαλαρα... Βασικα γενικος το γυμνασιο δεν ειναι τιποτα τραγικο...
Για ιστορια που λετε, εμεις ειχαμε μια περιεργη στριγκλα, και στην αρχη ειχα φρικαρει με το συστιμα της και διαβαζα καθε μερα παραπολυ καλα, ε αφου με εβγαλε μερικες φορες και ειμουν παντα αψογος με εμαθε, σταματισε να με βγαζει και σταματισα και εγω να διαβαζω...
Ολα τα αλλα στο ανετο, χωρις καθολου διαβασμα, και εβγαλα και καλους βαθμους, και εγραψα και καλα στις εξετασεις!

Μονο οσοι θελουν αργοτερα στο λυκειο θετικη η τεχνολογικη, δωστε μια ψιλο-βαση στα μαθηματικα, οχι οτι εχουν καμια σχεση, απλα για να αποκτισετε μια τριβη γιατι εγω τωρα τρεχω και δεν φτανω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εγω προσωπικα πιστευω η Γ' Γυμνασιου ειναι μια σχετικα απαιτητικη ταξη αλλα ΟΚ σε γενικα πλαισια ανεκτη.

Προσοχη σε Ιστορια,Αρχαια,Μαθηματικα και θα τα πατε πολυ καλα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ChRistiNOulaa..

Νεοφερμένος

Η Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 34 μηνύματα.
Εγώ στην Γ' Γυμνασίου πέρασα πολύ πιο χαλαρα απο τη Α' και Β'...! Ωραία ήταν..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αμελί

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αμελί αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 343 μηνύματα.
Εμένα η γ' γυμνασίου μου άρεσε περισσότερο απ'όλες τις προηγούμενες τάξεις!!(Οι αγαπημένες μου τάξεις ever ήταν η έκτη δημοτικού και η γ' γυμνασίου-μέχρι να έρθει το Λύκειο φυσικά!!!!). Και αγαπώ τόσο αυτήν την τάξη, γιατί πιστεύω πως μου άφησε πολλά..όχι μόνο σε γνώσεις, αλλά και στον ίδιο μου τον εαυτό. Θεωρώ αυτήν την τάξη πολύ σημαντική για κάθε άτομο, καθώς είναι μια μεταβατική τάξη (στ, γ'γυμν.,γ'λυκ.), και όπως όλες οι μεταβατικές τάξεις είνια πολύ σημαντικές και ιδιαίτερες!! Επίσης (παρόλο που αναρωτιέμαι ακόμη το γιατί) την είδα και ως πρόκληση και αυτό με έκανε να την αγαπήσω πιο πολύ. Βέβαια στην άποψή μου αυτή, συνέβαλαν και παράγοντες, όπως αυτός των καθηγητών!! Και φέτος είχαμε την καλύτερη ομάδα!! Επίσης, ένας άλλος παράγοντας είναι αυτός των παιδιών... Είμαστε ένα αρκετά καλό τμήμα (οι καθηγητές λένε οτι ήμασταν το καλύτερο της τρίτης!!), γι'αυτό δεν αποκαλούμε η μία την άλλη με διάφορα "υποκοριστικά".

Αχ!! Γ3 FOREVER!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΣΟΦΙΑ-ΦΑΙΗ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Λεχαινά (Ηλεία). Έχει γράψει 171 μηνύματα.
νομιζω οτι ηταν πιο ευκολη και απο την πρωτη και απο τη δευτερα.....μην αγχωνεσαι νεε και ομορφε!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

OoOkoβοldOoO

Πολύ δραστήριο μέλος

Η OoOkoβοldOoO αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,519 μηνύματα.
:iagree::iagree::iagree:τόσο ηλίθια που αναρωτιέσαι ώρες ώρες τι κάνεις για τρίτη χρονιά στο Γυμνάσιο..??:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Ωραία, τώρα πήρα θάρρος. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ξαροπ

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,575 μηνύματα.
Εγώ θα πω ότι δεν με νοιάζει...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Eμενα μου αρέσει που οι γνώμες διίστανται...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top