Γενικό - Γ' Γυμνασίου

Είναι εύκολη η 3η Γυμνασίου;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια. Κλειστή δημοσκόπηση .

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 2)
  • Ναι αρκετά εύκολη.Σχεδόν γελοία.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Πολύ δύσκολη.Με το ζόρι την περνάς.

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 0 0.0%

teol20

Επιφανές μέλος

Ο teol20 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,425 μηνύματα.
Εμενα παλι μου φανηκε σχετικα δυσκολη!
Το διαβασμα μου εριξα στις εξετασεις δεν το εριξα 3 χρονια στο Γυμνασιο.
Αλλα ΟΚ παλεύεται!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμενα παλι μου φανηκε σχετικα δυσκολη!
Το διαβασμα μου εριξα στις εξετασεις δεν το εριξα 3 χρονια στο Γυμνασιο.
Αλλα ΟΚ παλεύεται!:)
Έτσι πιστεύω και εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Εμένα μου φάνηκε πιο εύκολη τάξη από τη δευτέρα.Να φανταστείς στη τρίτη είχα πολύ καλύτερους βαθμούς από τη δευτέρα με το ίδιο διάβασμα.:):no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

greekgohan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Κωστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 371 μηνύματα.
Αρκετα μαθηματικα αλλα ευκολα!

Ειχα και καλυτερους βαθμους απο την δευτερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
α ωραία...δηλαδή να μην αγχώνομαι για την τρίτη γυμνασίου,έτσι???? (επειδή πολύ καλά λόγια λέτε):P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Efthymios1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Μακης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 250 μηνύματα.
Βασικα ειναι λιγο ζορικα γιατι υπαρχουν πολλα μαθηματα που απαιτουν Παπαγαλια( Θρησκευτικα που ειναι σαν Ιστορια, Βιολογια,Ιστορια ,ΚΠΑ,Πληροφορικη επειδη γραφεις). Κατα τα αλλα δν υπαρχει μεγαλο προβλημα !! Στο σχολειο μου ευτυχως ο Καθηγητης των Θρησκευτικων ηταν πολυ ελαστιΚος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
εμενα μου φανηκε πιο δυσκολη και ειδικα τα αρχαια!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
εμενα μου φανηκε πιο δυσκολη και ειδικα τα αρχαια!!!
Δύσκολη σε σχέση με Μαθηματικά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Δύσκολη σε σχέση με Μαθηματικά

Εμένα δε μου φάνηκαν δύσκολα τα μαθηματικά, ίσως επειδή μ' αρέσουν..... Πάντως σε ό,τι αφορά τα αρχαία συμφωνώ ήταν πιο ζόρικα εξαιτίας του μεγάλου όγκου γραμματικής, κατά τα άλλα εύκολα μου φάνηκαν....:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Εμένα δε μου φάνηκαν δύσκολα τα μαθηματικά, ίσως επειδή μ' αρέσουν..... Πάντως σε ό,τι αφορά τα αρχαία συμφωνώ ήταν πιο ζόρικα εξαιτίας του μεγάλου όγκου γραμματικής, κατά τα άλλα εύκολα μου φάνηκαν....:)
Γραμματικής+συντακτικό!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!w@Nn4

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιωάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ωρωπός (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι αυτά ανέκαθεν πήγαιναν πακετάκι!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Δύσκολη σε σχέση με Μαθηματικά



μπα οχι δεν ηταν κ τοοοσο δυσκολα...τα αρχαια ηταν κατα τη γνωμη μ γτ η γραμματικη τους ηταν πολυ μεγαλη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
μπα οχι δεν ηταν κ τοοοσο δυσκολα...τα αρχαια ηταν κατα τη γνωμη μ γτ η γραμματικη τους ηταν πολυ μεγαλη!!!
Αντίθετα είμαι εγώ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.

elpida<3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελπίδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 144 μηνύματα.
παιδιά ντάξει όσοι θα πάτε τώρα τρίτη μην αγχώνεστε μπορεί να χρειαστεί λίγο παραπάνω διάβασμα αλλά πραγματικά δεν θα καταλάβετε πόσο γρήγορα θα περάσει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
παιδιά ντάξει όσοι θα πάτε τώρα τρίτη μην αγχώνεστε μπορεί να χρειαστεί λίγο παραπάνω διάβασμα αλλά πραγματικά δεν θα καταλάβετε πόσο γρήγορα θα περάσει...
Σωστα,αρκεί να έχετε μια σωστή τακτική διαβάσματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Daisy

Δραστήριο μέλος

Η Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 734 μηνύματα.
η τρίτη είναι η πιο εύκολη τάξη του κόσμου
1.γνωρίζεις τα παιδια
2.γνωρίζεις τους καθηγητές
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

/\/@t@|1@...!!!

Νεοφερμένος

Η Ναταλία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 114 μηνύματα.
τώρα αρχίσαμε τα ''κακά'' λόγια....!!!!!!!!!!!!!!!:D:D πλακίτσα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top