Γενικό -  [Παλιό Σύστημα] Θετική ή Τεχνολογική;

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

HearTEyeD

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Δηλαδή εγω έπεσα σε 2 πολύ καλούς διορθωτές;; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
και εγώ σε μία ερώτηση έγραψα μία σειρά (ήταν αυτό που έλεγε " η αποτελεσματική προώθηση στοχεύει" εγώ το έγραψα "στόχος της προώθησης είναι") διαφορετικά και μετά έγραψε άλλες 6 σειρές απο κάτω. Φυσικά δεν το διόρθωσα επειδή θα έπρεπε να κάνω αρκετές μουτζούρες και να τα ξαναγράψω.

Δεν ξέρω αν ήταν απο αυτό, αν και δε νομίζω, πάντως ο ένας μου έβαλε 99.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

raster

Νεοφερμένος

Ο raster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 86 μηνύματα.
Εγώ ήμουν πιο τυχερός. Περίμενα 99 επειδή αντί για "οργανισμούς ή μη κερδοσκοπικά ιδρύματα" είχα γράψει "μη κερδοσκοπικούς οργανισμούς ή ιδρύματα". Ευτυχώς δεν το πλήρωσα. Ή δεν το πήραν είδηση, ή έπαιξε ρόλο η εμφάνιση του γραπτού που ήταν για κορνίζα (κανονικό copy- paste).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

simona

Νεοφερμένος

Η simona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπόν ...οσον αφορα τη συγκριση τεχνολογικης και θετικης κατευθυνσης...πιστευω αν και δε τιθεται συγκριση στα μαθηματα..εντελως διαφορετικα αντικειμενα εξεταζονται σε καθε μαθημα ..ΑΛΛΑ...

ΑΣ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΜΕ ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΑ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΑΕΠΠ:ενα πονηρο μαθημα...κρυβει πολλεσ παγιδες,(σ κοβουν μορια αν ξεχασεις μεχρι και μια μεταβλητη να δηλωσεις)μεχρι στιγμης βαζουν βατα θεματα,αλλα υπαρχουν πολυ δυσκολοτερα π μπορουν να βαλουν και που θα βαλουν πιστευω τα επομενα χρονια...ενα μαθημα π εκτοσ απο τισ ασκησεις εχει και πολυ θεωρια..
ΑΟΔΕ:εξαρταται...καποιος για να γραψει καλα σ αυτο το μαθημα πρεπει να αφιερωσει πολυ χρονο...ειναι λιγεσ οι σελιδες αλλα μεσα σε αυτεσ υπαρχουν τοσες λεπτομερεις...ειναι δυσκολο κατα τη γνωμη μου μαθημα...θελει να ξερεισ να διαβαζεις και πανω απο ολα να ξερεις να παπαγαλιζεις..
ΦΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ:κοινα μαθηματα

οποτε τα μαθηματα π διαφερουν ειναι το αοδε και το αεππ...μαθηματα π κατα τη γνωμη θελουν πολυ διαβασμα ..πολυ εξασκηση(το αεπ)...πολυ παπαγαλια ...
ο καθενας ας μιλαει λοιπον για την κατευθυνση του...γιατι ο καθενας διαλεξε την κατευθυνση του με βαση τα μαθηματα που ειναι καλυτεροσ..δε μπορει οποτε να κρινει ενα μαθημα αλλης κατευθυνσης χωρισ να το εχει διδαχθει...ειναι παραλογο να μιλαει μονο επειδη εχει ακουσει κατι απο αλλους...δεν εχει ο ιδιος ασχοληθει με αυτο και επομενως δεν ξερει αν θα του φαινοταν ευκολο η δυσκολο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

san_zoulapi

Νεοφερμένος

Ο san_zoulapi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Εε επειδη και εγω ειμουν ενας απο τους αρκετους που ειχαν θετικη στη δευτερα και περασαν απο το διλλημα της επιλογης κατευθυνσης στην Τριτη νομιζω εχω μερικα πραγματακια να πω πανω στο θεμα....Αρχικα ομως , σχετικα με οσα εχουν γραφτει πριν , ηθελα να πω οτι καμια κατευθυνση δε μπορει να χαρακτηρηστει ''ευκολη'' ή ''δύσκολη''...Το θεμα ειναι καθαρα υποκειμενικο...Ο τροπος μελετης και η δυνατοτητα κατανοησης διαφερει απο μαθητη σε μαθητη...Ακομα θεωρω πως αν παρ'ολα αυτα θα μπορουσε κανεις να συγκρινει σε επιπεδο δυσκολιας τις 2 κατευθυνσεις , θα ηταν αποκλειστικα και μονο καποιος που τις εχει κανει και τις 2 στη Γ λυκειου....Εικασιες σχετικες με τη φυση της χημειας π.χ. που διαβασα, απο την εμπειρια του μαθηματος γενικης παιδιας της Β λυκειου δε μπορουν να γινουν σε καμια περιπτωση.
Τωρα σχετικα με το θεμα:
Και οι 2 κατευθυνσεις πιστευω οτι εχουν τα καλα και τα κακα τους.....Προσωπικα διαλεξα τελικα την θετικη , κυριως επειδη το τμημα στο σχολειο μου τυχαινε να ειναι πολυ δυνατοτερο απο το αντιστοιχο της τεχνολογικης....Βεβαια ποτε δεν ειχα στο μυαλο μου σχολες του 3ου πεδιου..Ωστοσο την επιλογη μου την εκανα και βαση των μαθηματων: Εφοσον ηξερα οτι θα παω πολυτεχνειο, η βιολογια και η χημεια ειναι μαθηματα που δε θα ξαναεβλεπα μπροστα μου, σε αντιθεση με τον προγραμματισμο....Οποτε πηρα θετικη και για την γενικοτερη παιδια μωρε.....
Τωρα πρακτικα μιλωντας, ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ παντα θεωρω οτι θα εβγαζα πιο πολλα μορια αν πηγαινα τεχνολογικη...Αυτο επειδη το καθαρο 20αρι στην βιολογια γραφοταν παααρα πολυ δυσκολα και το εγραψαν ελαχιστοι σε σχεση με αυτο του αοδε που το ειδα απο πολλους.....
Η χημεια ειναι πανευκολο μαθημα , οπως εχω ακουσει και για τον προγραμματισμο...Η βιολογια της θετικης για μενα ηταν το πιο δυσκολο απο τα 6 που εδινα φετος......Αντιθετα με καποια πραγματα που ακουστηκαν πριν ειναι ενα παρα πολυ απαιτητικο μαθημα που συνδιαζει κριτικη ικανοτητα με παπαγαλια.......Γ αυτο πιστευω πως πρεπει να το σκεφτει αρκετα ο καθενας και να κανει πολλες συζητησεις με σχετικο κοσμο πριν κανει την επιλογη του αυτη......Εγω τελικα την εβγαλα καθαρη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vamou90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
Το πρόβλημα το έχουν τα παιδιά της θετικής... Εδώ παιδιά που τελείωσαν τις προηγούμενες χρονιές....επειδή έβγαλα πιο πολλά μόρια από αυτούς μου είπαν....Σιγά το πράγμα, εσύ ήσουν τεχνολογική.... Όπα ρε αν ήταν μάγκες τα παιδιά της θετικής να γράφανε...όχι ότι δεν έχει άριστους μαθητές...αλλά πάνε εκεί πόσοι φαντασμένοι που σνομπάρουν το ΑΟΔΕ και το ΑΕΠΠ...και μετά ρίχνουν την αποτυχία τους στην τάχα ευκολία της τεχνολογικής....Έχει λογική αυτό ?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicktoria

Νεοφερμένος

Η Βικτωρια-οι φιλοι βικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Λοιπον,εγω ειχα αποφασισει απο το καλοκαιρι της 1ης λυκειου οτι θα πηγαινα θετικη.Λοιπον,εγω θα σου ελεγα να μην αλλαξεις.Καθως εχεις βασεις για την χημεια και αν διαβαζεις θα γραψεις πολυ καλα.Η βιολογια ειναι ενα δυσκολο μαθημα,καθως χρειαζεται να τα μαθαινεις απ'εξω.Αλλα ειναι πολυ ωραια σαν μαθημα.Εγω διαλεξα θετικη μονο και μονο για την βιολογια.Και το τμημα που διαλεξα για να παω ειναι νοσηλευτικη,καθως ασχολειται με βιολογια και βιοχημεια.Επισης μην ξεχνας πως μπορει να εχεις ολα τα πεδια [εκτος του 1ου]αν διαλεξεις μαθ/κα παιδεια και αοθ.Η θετικη μπορει να σου δωσει την ευκαιρια να διαλεξεις αναμεσα στο 2,3,4 και 5 πεδιο.Θα εχεις πολλες επιλογες.Κια δεδομενου οτι φετος επεσαν δυσκολα και ασαφης θεματα στην βιολογια,το 2009 θα ειναι ευνο'ι'κη χρονια για τους "θετικους"!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πάντως εγώ πιστεύω οτι αν πήγαινα τεχνολογική θα έγραφα χειρότερα!
Απο τα 6 μαθήματα που έδωσα φέτος, το πιο δύσκολο απ' όλα για μενα είναι τα μαθηματικα που δυστυχώς δεν τα γλιτώνω!

το 2009 θα ειναι ευνο'ι'κη χρονια για τους "θετικους"!
Δέν μπορούμε να κάνουμε τέτοιες εικασίες! Πολλές φορές βγαίνουν λανθασμένες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vicktoria

Νεοφερμένος

Η Βικτωρια-οι φιλοι βικη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
συμφωνω,αλλα νομιζω πως θα ειναι πολλοι χαζοι αν βαλουν πιο δυσκολα....τα μαθηματικα και η βιολογια ηταν δυσκολα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Δε διαφωνώ οτι αυτά τα μαθήματα ήταν δύσκολα φέτος! Έδωσα πανελλήνιες και το ξέρω απο πρώτο χέρι. Ομως αυτό δεν αποτελεί στοιχείο για να πούμε οτι του χρόνου θα βάλουν ευκολότερα. ΟΛΑ παίζουν. Και τα παλούκια και τα γελοία. Εμεις (ξαναδίνω κι εγω του χρόνου) οφείλουμε να είμαστε προετοιμασμένοι για τα δυσκολότερα. Απο 'κει και πέρα, ο Θεός και η ψυχή τους. Επίσης υποψιάζομαι οτι θα "χτυπήσουν" Φυσικη του χρόνου (άσχετο!) γιατι δύο χρονιές συνεχόμενες γελόια θέματα... μου φαίνεται ύποπτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mord79

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η αnνa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 169 μηνύματα.
Δε διαφωνώ οτι αυτά τα μαθήματα ήταν δύσκολα φέτος! Έδωσα πανελλήνιες και το ξέρω απο πρώτο χέρι. Ομως αυτό δεν αποτελεί στοιχείο για να πούμε οτι του χρόνου θα βάλουν ευκολότερα. ΟΛΑ παίζουν. Και τα παλούκια και τα γελοία. Εμεις (ξαναδίνω κι εγω του χρόνου) οφείλουμε να είμαστε προετοιμασμένοι για τα δυσκολότερα. Απο 'κει και πέρα, ο Θεός και η ψυχή τους. Επίσης υποψιάζομαι οτι θα "χτυπήσουν" Φυσικη του χρόνου (άσχετο!) γιατι δύο χρονιές συνεχόμενες γελόια θέματα... μου φαίνεται ύποπτο!


ναι και εγω τη φυσικη φοβαμαι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ

Νεοφερμένος

Η ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
θετικη και παλι θετικη βρε η χημεια ειναι τελεια ενταξει θελει λιγο αποστηθιση η βιολογια αλλα ειναι ακρως ενδιαφερουσα..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelina001

Νεοφερμένος

Η angelina001 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 59 μηνύματα.
γιατι να κανεις τη ζωη σου πιο δυσκολη;στην τεχνολογικη βγαζεις πιο ευκολα ενα 18 παρα στη θετικη.αν ηταν πιο ευκολο στη θετικη ολοι θα πηγαιναμε θετικη.απλα επειδη δε σε ενδιαφερει το 3 πηγαινε τεχνολογικη.γλιτωνεις και καποιες ωρες φροντηστηριο και τισ επιπλεον ασκησεις!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!!

Νεοφερμένος

Η ΚΑΤΕΡΙΝΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
θετικη σιγουρα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
Καταρχας, το να λεει κανεις 'θετικη 4EVER!!!' ή 'δεν ξερω και γω τι,μονο σαν αποψη δεν μπορει να εκληφθει...:P

Εγω στην δευτερα ημουν θετικη, στο μεσο της χρονιας αποφασισα στην τριτη να παω τεχνολογικη. οι λογοι ειναι οι εξεις:οι σχολες που σκοπευω ειναι 2ο-4ο πεδιο, μου αρεσει ο προγραμματισμος σαν μαθημα περισσοτερο απο την χημεια, ο βαθμος δυσκολιας για τα 'αδιαφορα' για μενα μαθηματα(βιολογια,διοικηση) ειναι πολυ μεγαλυτερος στην βιολογια.

Πολλοι επιλεγουν τεχνολογικη για ευκολια.Πολλοι επιλεγουν θετικη παρολο που εκ των προτερων δεν σκοπευουν 3ο πεδιο,γιατι την θεωρουν πιο ενδιαφερουσα κατευθυνση.

Με γνωμονα αυτες τις αποψεις δεν μπορει να διακρινει κανεις ποια κατευθυνση ειναι 'καλυτερη' γενικα. Αυτο που μπορει ο καθενας ειναι να αξιολογησει ποια κατευθυνση του ταιριαζει περισσοτερο για οποιοδηποτε προσωπικο λογο.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τραμπαριφοειδής

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
άμα περιμένεις να μάθεις προγραμματισμό από αυτό το μάθημα, πλανάσαι πλάνην οικτράν φίλτατε, καλύτερα ψάξε στο νετ αν σε ενδιαφέρει τόσο πολύ για κανένα χαντμπουκ για αρχή και έπειτα βλέπεις, παρόλαυτα μην θεωρείς ότι στην τεχνολογική θα τα βρεις πιο εύκολα, γιατί μπορεί να τα μαθήματα να είναι πιο εύκολα, αλλά τα βαρύτητας μαθηματικά και φυσική παραμένουν σαφώς σε ανώτερη κλίμακα δυσκολίας από την βιολογία και την χημεία

έπειτα, πιστεύω πως θετική αξίζει να πας μόνο καθάρα από ενδιαφέρον ή άμα θες να ακολουθήσεις ιατρική σταδιοδρομία, η τεχνολογική σου ανοίγει περισσότερες πόρτες στο μηχανογραφικό

Υ.Γ με το πέρας των εξετάσεων, κατάλαβα πως το μάθημα αποκαλούμενο ΑΟΔΕ μου είναι τόσο άχρηστο όσο και η πληροφορία ότι δεν υπάρχει Άγιος Βασίλης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
η τεχνολογική σου ανοίγει περισσότερες πόρτες στο μηχανογραφικό
Η θετικη ανοιγει 3 πεδια (το 2ο, το 3ο και το 4ο) χωρις απωλεια μοριων, ενω η τεχνολογικη 2 (το 2ο και το 4ο). Πληροφοριακα και μονο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τραμπαριφοειδής

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Η θετικη ανοιγει 3 πεδια (το 2ο, το 3ο και το 4ο) χωρις απωλεια μοριων, ενω η τεχνολογικη 2 (το 2ο και το 4ο). Πληροφοριακα και μονο...

καλά τα λες, μάλλον είναι που έχω να ασχοληθώ με το ζήτημα κάτι χρόνια και έιχα σκαλώσει στο ότι ανοίγει μόνο το 3ο :p

όντως σωστή η διόρθωση σου, αλλά το θέμα παραμένει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Κοιτα... στο οτι τα μαθηματικα και η φυσικη ειναι δυσκολοτερα απο βιολογια και χημεια εισαι σωστος. Για να καταλαβεις στο 2ο πεδιο εβγαλα 1000 μορια παρακατω απ' οτι στο 3ο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

τραμπαριφοειδής

Νεοφερμένος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Κοιτα... στο οτι τα μαθηματικα και η φυσικη ειναι δυσκολοτερα απο βιολογια και χημεια εισαι σωστος. Για να καταλαβεις στο 2ο πεδιο εβγαλα 1000 μορια παρακατω απ' οτι στο 3ο.

ε καλά τώρα περασμένα ξεχασμένα, πάνε και αυτά εγώ πήγα τεχνολογική τότε που είχε γίνει το μεγαλό μπαμ με τα μαθηματικά αλλά δόξα τω θεώ την έβγαλα καθαρή...ειλικρινά πιστεύω πως στο λύκειο ο μόνος ρόλος που παίζει η επιλογή της κατεύθυνσης είναι η μετέπειτα επιλογή της σταδιοδρομίας σου...οπότε κοιτάχτε τα λυκειόπαιδα να πάτε εκεί που έχετε κλίση ούτως ώστε να πετύχετε τον στόχο σας και μετά έχετε όλη την ζωή μπροστά σας να ασχολειθείτε με οτιδήποτε άλλο σας ενδιαφέρει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top