Piercing

s1tSa

Νεοφερμένος

Η Αφροξυλάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
μα το θεμα ειναι οτι αυτο το σκουλαρικι εχω και μου φευγει. . .
ειχα και ενα πιο παλια με ταπα στο πισω μεροσ αλλα αυτο εφευγε πιο συχνα:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
μα το θεμα ειναι οτι αυτο το σκουλαρικι εχω και μου φευγει. . .
ειχα και ενα πιο παλια με ταπα στο πισω μεροσ αλλα αυτο εφευγε πιο συχνα:(

Τι να σου πω τότε... Πολύ περίεργο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Κωνσταντίνα τη γκουμούτσα την έβγαλες???:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Κωνσταντίνα τη γκουμούτσα την έβγαλες???:)

Την έβγαλα Αποστόλη, την έβγαλα.... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εχει καποιος να προτεινει ενα σαιτ με αντρικα σκουλαρικια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
Θα ήθελα τη γνώμη σας περί του θέματος.Τελευταία διαβάζω πολύ αρνητικές απόψεις και έχω προβληματιστεί.Μερικοί κάνουν λες και πρόκειται για ναρκωτικά ή κάτι το τόσο ακραίο.Εσείς τι πιστεύετε?Έχετε κανένα σκουλαρίκι?Εγώ πιστεύω πως όταν το κάνεις γιατί σ αρέσει και όχι για να ακολουθήσεις απλά τη μόδα είναι ωραίο.Αρκεί βέβαια να γίνεται με προσοχή,σε ειδικό και όχι σε τρελά σημεία (έχω δει σκουλαρίκι μέσα στο μάτι...)Εγώ πάντως μόλις βγουν τα αποτελέσματα θα κάνω στο φρύδι.Ελπίζω όλα να πάνε καλα.

Στο φρύδι πιστεύω πως το σκουλαρίκι (ειδικά στους άντρες) πάει τρελά!!! Οπότε αν το θες και σ'αρέσει πολύ, σου συστείνω ανεπιφύλακτα να το κάνεις!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ένα στρασάκι σε μια γυναικεία μύτη όμως είναι μια χαρά....και ρε παιδιά για τι γιατρό μ λέτε?Ξέρετε κανα γιατρό να κάνει piercing???

Εμενα αυτος που μ εκανε την τρυπα στη μυτη ηταν χειρουργος :P Δεν ειναι απαραιτητο παντως να ειναι γιατρος για να σ κανει τρυπα =/

Ενιγουει μενα προσωπικα μου αρεσουν παρα πολυ τ piercings αλλα οκ μεχρι ενα σημειο..3 το πολυ (οι τρυπες στ αυτια εν μετρανε) :P απο κει κ περα και φαινεσαι σα σουρωτηρι και κατα τη γνωμη μου ειναι πολυ αντιαισθητικο..Εγω προς το παρον εχω 6 τρυπες..5 στ αυτια κ μια στη μυτη που φοραω κρικακι..θελω να κανω αλλη μια στ φρυδι και εκει θα τελειωσω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Η κοπέλα που μου τρύπησε και τις 2 φορές τα αυτιά (σε κοσμηματοπωλείο) είχε κάνει τα αυτιά της σουρωτήρια. 5-6 τρύπες στο 1 και 2-3 στο άλλο. Ε, στο 1 αυτί το παράκανε λίγο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Καλα στ αυτια μενα δε μ φαινεται κ τοσο υπερβολικο..εχω 3 τρυπες στο δεξι κ 2 στο αριστερο κ προσωπικα θελω να κανω κ αλλες κ να βαλω κρικακια..τη πρωτη τρυπα στ δεξι θα ηθελα να την ανοιξω..ειναι κ μοδα στ εξωτερικο τωρα αυτη..αλλα χωρις σκουλαρικι ειναι πολυ αντιαισθητικο :S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
τη πρωτη τρυπα στ δεξι θα ηθελα να την ανοιξω..ειναι κ μοδα στ εξωτερικο τωρα αυτη..αλλα χωρις σκουλαρικι ειναι πολυ αντιαισθητικο :S

είχα δει στον άλφα σε μια ξένη εκπομπή που δείχνει τα βράδια με χειρουργικές επεμβάσεις, έναν που είχε κάνει αυτό που λες κ συνέχεια μεγάλωνε την τρύπα. στο τέλος του σκίστηκε το αυτί κάτω απ'το άνοιγμα κ χρειάστηκε επέμβαση. πραγματικά σιχαμερο θέαμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ειναι οντως αηδια, αλλα με σκουλαρικι φαινεται πολυ ωραιο..Εν υπαρχει περιπτωση να το κανω γτ οκ ξερω οτι θα τ μετανιωσω και στο μελλον θα τρεχω σε πλαστικους για να μου μαζεψουν το αυτι απλα οκ το ανεφερα :P υπαρχει καποιος που να εχει κανει τρυπα στο φρυδι?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

saralice

Νεοφερμένος

Η Αlice αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Πρέβεζα (Πρέβεζα). Έχει γράψει 29 μηνύματα.
εγω δεν εχω κανει αλλα αποψε θ κανω τρυπα στν μυτη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
ο ξαδερφος μου εχει κανει στο φρυδι και δεν μπορω να πω οτι μου αρεσει ιδιαιτερα...ειδικα οταν ειχε χτυπησει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theLegion

Νεοφερμένος

Ο χριστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
εμενα τα piercings γενικα μ αρεσουν:)το πρωτο μ το ειχα κανει στα 14 στ μυτη....απο τοτε εχει περασει αρκετος καιρος.....τωρα την εκλεισα την τρυπα στην μυτη:(αλλα ανοικσα 3 στο αριστερο αυτι,2 στο δεξι και μια κατω απο το κατω χειλος στο κεντρο ακριβως.......:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
μπα εμενα δεν μου αρεσουν και πολυ στο προσωπο...εχω αρκετες στα αυτια και θελω αργοτερα να κανω στον αφαλο αλλα φοβαμαι:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tasoula

Νεοφερμένος

Η tasoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Ειναι οντως αηδια, αλλα με σκουλαρικι φαινεται πολυ ωραιο..Εν υπαρχει περιπτωση να το κανω γτ οκ ξερω οτι θα τ μετανιωσω και στο μελλον θα τρεχω σε πλαστικους για να μου μαζεψουν το αυτι απλα οκ το ανεφερα :P υπαρχει καποιος που να εχει κανει τρυπα στο φρυδι?
Γενικα δεν μ'αρεσουν οι υπερβολες..αλλα σκεφτομαι να κανω τρυπα στο φρυδι..Ισχυει αυτο που λενε οτι πρεπει να'σαι ανω των 18 για να κανεις στο συγκεκριμενο σημειο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Γενικα δεν μ'αρεσουν οι υπερβολες..αλλα σκεφτομαι να κανω τρυπα στο φρυδι..Ισχυει αυτο που λενε οτι πρεπει να'σαι ανω των 18 για να κανεις στο συγκεκριμενο σημειο?

Οχι, αυτο ισχυει μονο για τα τατουαζ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alkmini

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Αλκμήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.
εμενα τα piercings γενικα μ αρεσουν:)το πρωτο μ το ειχα κανει στα 14 στ μυτη....απο τοτε εχει περασει αρκετος καιρος.....τωρα την εκλεισα την τρυπα στην μυτη:(αλλα ανοικσα 3 στο αριστερο αυτι,2 στο δεξι και μια κατω απο το κατω χειλος στο κεντρο ακριβως.......:jumpy:
Μπράβο!! Τέλειο piercing!!! :no1::no1::no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Οχι, αυτο ισχυει μονο για τα τατουαζ..
Ποιος στα λεει αυτά???Πρέπει να σαι πάνω από 18 εκτός κ αν πετύχεις κάποιον π δεν ρωτάει καν.Εγώ έτυχε να πάω βόλο να κάνω τρύπα κ έφυγα ατρύπητος γτ δν έιχα κλείσει τα 18...τα οποία έκλεινα σε 5 μέρες..Τελικά έκανα στην πάτρα όπου δε με ρώτησαν καν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Morphinr

Νεοφερμένος

Η Αννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 62 μηνύματα.
Ποιος στα λεει αυτά???Πρέπει να σαι πάνω από 18 εκτός κ αν πετύχεις κάποιον π δεν ρωτάει καν.Εγώ έτυχε να πάω βόλο να κάνω τρύπα κ έφυγα ατρύπητος γτ δν έιχα κλείσει τα 18...τα οποία έκλεινα σε 5 μέρες..Τελικά έκανα στην πάτρα όπου δε με ρώτησαν καν.

Στο Ιρις ε? απο κει υπεθεσα και γω πως ισχυει μονο για τ τατουαζ αυτο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top