Piercing

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
το the wall μπορω να πω οτι ακολουθει τη δομη υβρις νεμεσις τησις που συνανταγαμε στις αρχαιες τραγωδιες. ο τροπος που τελειωνει ειναι το κατι αλλο

για καποιο λογο μισω τo piercing χωρις να εχω καποιο προβλημα με αυτον που τα κανει
επισης συχαινομαι τα tattoo. το θεωρω βεβηλωση του σωματος. (πρωσοπικη αποψη, μην αρχισετε τα περι προσωπικης εκφρασης)

το the wall, ειδικά αν προσέξεις τους στίχους του πρώτου και του τελευταίου τραγουδιού περιλαμβάνει τόσο έντονα την έννοια του φαύλου κύκλου, της φράσης "η αρχή του παιχνιδιού είναι το τέλος του' που μου σηκώνεται η τρίχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Παιδιά, η τρύπα στον αφαλό γίνεται με πιστολάκι, όπως γίνεται δηλαδή και με τα αυτιά ή τη μύτη...? Ξέρει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Παιδιά, η τρύπα στον αφαλό γίνεται με πιστολάκι, όπως γίνεται δηλαδή και με τα αυτιά ή τη μύτη...? Ξέρει κανείς?

ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ!
και στην μυτη κανονικα πρεπει να γινεται με βελονα.
το πιστολακι ειναι κανονικα μονο για το κατω μερος των αυτιων, ουτε καν για το πανω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Δεν είναι κάπως επικίνδυνο στον αφαλό ρε παιδιά?
Είπαμε decoration decoration αλλά μην πεθάνετε κιόλας...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Δεν είναι κάπως επικίνδυνο στον αφαλό ρε παιδιά?
Είπαμε decoration decoration αλλά μην πεθάνετε κιόλας...

oποιοδηποτε piercing ειναι επικινδυνο αν δεν το φροντιζεις, ειδικα τον πρωτο καιρο. αλλα στον αφαλο ειναι οσο επικινδυνο ειναι και στο προσωπο, δηλαδη ελαχιστα! αρκει να προσεχεις. ρωτησα ακομη και την γιατρο μου για να το ξανανοιξω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
ΠΡΟΦΑΝΩΣ ΚΑΙ ΟΧΙ!
και στην μυτη κανονικα πρεπει να γινεται με βελονα.
το πιστολακι ειναι κανονικα μονο για το κατω μερος των αυτιων, ουτε καν για το πανω.

Α μααάλισταα.. Δεν το ήξερα.. -τελείως ανενημέρωτη- Ευχαριστώ που απάντησες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
επικινδυνο αλλα ωραιο!!

ποναει??θελω να κανω στο μελλον αλλα ειμαι πολυ φυγοπονο ατομο και παντα σκεφτομαι τον πονο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
ποναει??θελω να κανω στο μελλον αλλα ειμαι πολυ φυγοπονο ατομο και παντα σκεφτομαι τον πονο.

o πονος την ωρα που το κανεις δεν ειναι τίποτα.
το μετά είναι το θέμα. ξέχνα δηλαδή για ένα διαστημα τις ξάπλες μπρούμυτα και την πίεση στον αφαλό γενικότερα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s1tSa

Νεοφερμένος

Η Αφροξυλάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
λατρευω τσ pink floyd. . .στο wall(μιασ κ τ πιασαμε)δν ειναι τρομερη η αισθηση οταν ακους το is there anybd out there?νομιζω οτι ειναι τοσο μαγικο
λεω να κανω μεσα στ καλοκαιρι ενα piercing στη μυτη. . .λεει?
αλλα δν εχω καταλαβει κλα μ πιστολακι η μ βελονα ειναι το "σωστο"??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Έκανα επιτέλους την τρύπα στη μύτη....! Η τρύπα γίνεται δυστυχώς ή ευτυχώς με πιστολάκι... και δεν πονάει καθόλου! Τουλάχιστον εγώ δεν πόνεσα.. Το μόνο που δε μου πολυαρέσει είναι που το σκουλαρίκι είναι κάπως μεγάλο, αλλά δε βαριέσαι.... Σε λίγες εβδομάδες αφότου κάνεις την τρύπα μπορείς να το βγάλεις και να βάλεις ότι θελήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
χμχμ.. γενικά μου αρέσει να βλέπω, σε όσους τους πάνε βέβαια.. με ενοχλούν οι υπερβολές όμως..
Ποτέ δν φαντάσηκα εμένα όμως με κάποιο.. γι'αυτό δν έχω τρύπα πάνω μου..
Δεν έτυχε ποτέ...και τώρα απλά δε θέλω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jackass

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jackass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
εγω το σκεφτομαι κ θα μου αρεσε μια στο αριστερο αυτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

selene1

Νεοφερμένος

Η Δεσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ναύπακτος (Αιτωλοακαρνανία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Εγω προσωπικά δεν θα ήθελα κάτι τέτοιο σε εμένα γιατί πιστεύω οτι δεν θα μου ταίριαζε. Αλλά γενικά δεν είμαι κατά. Μόνο που χρειάζεται ιδιαίτερη προσοχή στο θέμα της υγιεινής!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω πολυ τα φοβαμαι...:p και μονο στην ιδεα τρεμω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitra17

Νεοφερμένος

Η dimitra17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
εγω εχω 5 τρυπες συνολικα κ ειμαι υπερ των piercing μονο εαν πηγαινουν σε αυτον που εχει κανει δλδ μονο αν ειναι αισθητικα ωραιο..περισσοτερο σχετικα με τους αντρες γτ δν παει κ σε ολους..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NENA!

Νεοφερμένος

Η ΡΕΝΑ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
σκεφτομαι να κανω τρυπα η στη μυτη η λιγοκατω απο τα χειλη στο πλαι...μετα απο ποσο καιρο θα πρεπει να βγαλω τ τεραστιο τ σκουλαρικι;βδομαδα;παντως για τη μυτη ψηνομαι...το ιδιο κ για τατοο απο τον αστραγαλο μεχρι λιγο κατω απο το γονατο.αλλα ελεγα να τελειωσω το λυκειο και τη δουλεια πρωτα;λεει η ειναι πολυ καφρικο ρε παιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

s1tSa

Νεοφερμένος

Η Αφροξυλάνθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
και εκανα πιρσινγκ στ μυτη αλλα το προβλημα μου ειναι το σκουλαρικι γιατι μου φευγει συνεχεια. . .
τι να κανωω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

razorbladeDream

Πολύ δραστήριο μέλος

Η razorbladeDream αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,023 μηνύματα.
Προσωπικα μου αρεσει το piercing αρκει να πηγαινει σε αυτους που το κανουν...φυσικα και ειμαι κατα της υπερβολης..και δεν μου αρεσει οταν μερικοι το κανουν μονο και μονο για να το "παιξουν"οτι καποιοι ειναι..Παντως Fosa αν πραγματικα σου αρεσει η τρυπα στο φρυδι και σου παει τοτε να την κάνεις..εγω εχω τις κλασσικες τρυπες στα αυτια ενα στο δεξι και ενα στο αριστερο αυτι..θα ηθελα ομως να κανω κι άλλες...θα δειξει..;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
και εκανα πιρσινγκ στ μυτη αλλα το προβλημα μου ειναι το σκουλαρικι γιατι μου φευγει συνεχεια. . .
τι να κανωω

Λοιπόν.. Αυτό που θα σε συμβούλευα να κάνεις είναι να πας να αγοράσεις απο κάποιο μαγαζί ειδικά σκουλαρίκια για τη μύτη τα οποία είναι στο πίσω μέρος τους λυγισμένα με τέτοιο τρόπο ώστε να εφαρμόζουν καλά στη μύτη και να μη φεύγουν.. Δε μπορώ να σου το εξηγήσω κάπως αλλιώς.. Απλά το πίσω μέρος αντί να είναι ίσιο είναι λυγισμένο.. Ε αν πάρεις τέτοιο δε νομίζω να σου φεύγει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

korineto

Νεοφερμένος

Η Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
γουστα τιποτα παραπανω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top