Piercing

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Παω να ξανανοιξω στον αφαλο. Γιεαχ. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσο ποναει το anti eyebrow piercing? ειναι τελειο ! ( διπλα απο το ματι ειναι):iagree::iagree::iagree::xixi:;):lol::P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Μπλιαααααααχ!!!
Αηδια!!
Και δεν χρειαζεται να αναρωτιεται κανεις το γιατι!!!
:mpam::mpam::mpam:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

domenica7

Πολύ δραστήριο μέλος

Η domenica7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.
Προτιμώ στο φρύδι για να σου πω την αλήθεια.Είναι πιο όμορφο.Αν δεν ήμουν τόσο φοβιτσιάρα με τις βελόνες ίσως να έκανα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Α, δε θα το επιχειρούσα. Γενικώς, δε μου αρέσουν οι επεμβάσεις που αλλοιώνουν το ανθρώπινο σώμα -τατουάζ και πίρσινγκ-. Δεν έχω πρόβλημα με όσους τους αρέσουν, αλλά ας τα κρατήσουν για τους εαυτούς τους:P.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Εεεε .... Τί άλλο θα έλεγες τώρα εσύ!!?!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
ξερει κανεις ποσο ποναει το anti eyebrow piercing? ειναι τελειο ! ( διπλα απο το ματι ειναι):iagree::iagree::iagree::xixi:;):lol::P:D

Αηδία σκέτη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Αηδία σκέτη.
προσωπικα μ αρεσει αν και πιστευω οτι εισαι μικρος ακομα κ τα γουστα σ μπορει να αλλαξουν ποτε μν λες ποτε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οχι.
Διαφωνω.
Για τον απλο λογο οτι ουτε κι εγω νομιζω οτι θα αλλαξω γνωμη.
Μαλαγκια ειναι.
:]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τρομερο επιχειρημα οτι δε νομιζεις πως θα αλλαξεις γνωμη :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Οχι σοβαρα, σε πολλα θεματα δεν αλλαζω ευκολα γνωμη.
Ριλι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μπορει αλλα εισαι 13 και σε αυτη την ηλικια αλλαζουν παρα πολλα πραγματα χωρις να το περιμενεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Λουκρητία

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ειρήνη. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 1,905 μηνύματα.
Καλα ναι νταξ, δεν διαφωνω, αλλα δε νομιζω, οσο και να αλλαξω να μου αρεσουν 2 αντιαισθητικοτατες και αηδιαστικες τρυπες διπλα απο το ματι.
Ειπαμε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Μη το λες, εγω που γενικα αντιπαθω ολα τα κοσμηματα βρισκω πολυ ωραια καποια piercings και στην ηλικια σου ουτε που ηθελα να βλεπω. Δεν εχω αλλαξει βεβαια γνωμη σχετικα με το αν θελω σε μενα πιρσινγ (που δε θελω) αλλα η αισθητικη αλλαζει αναλογα την ηλικια και τις εμπειριες και τα ερεθισματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Αηδία σκέτη.
Είχα δει μια τύπισσα στο καρναβάλι στην πάτρα με τέτοια τρύπα,κ πίστεψε με το όλο σύνολο σε συνδυασμό με την τρύπα μόνο αηδία δν ήταν....:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
αχ ναι πατρα μου 4 εβερ!!! εχω δει και γω εναν μονο.[Το να εισαι 13 χρονων και τοσο ισχυρογνωμων (κοινως ξεροκεφαλος) οσο λες δεν νομιζω οτι θα σου κανει καλο.Οχι για το θεμα των τρυπων αλλα γενικα].:iagree::xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Υπάρχουν πολιτισμοί στην Ασία στους οποίους οι γυναίκες (ή κάποιες γυναίκες) φορούν δαχτυλίδια σε σχήμα σωλήνα στο λαιμό, τα οποία πιέζουν το κεφάλι προς τα πάνω, και με τα χρόνια ο λαιμός ψηλώνει ανεξάρτητα με το υπόλοιπο σώμα. Είναι, απλά, μια διαφορετική αντίληψη της ομορφιάς.



Για αυτό, τα κριτήρια της ομορφιάς είναι προσωπικά. Προσωπικά κατακρίνω το πίρσινγκ, μόνο και όταν απειλείται η υγεία. Δε θα ρισκάρω μόλυνση στον αφαλό ή δε ξέρω 'γω που, για να θεωρούμαι λίγο πιο ωραίος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarkRose

Νεοφερμένος

Η DarkRose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 16 μηνύματα.
Και στην Αφρικη σε καποιο μερος βαζουν σε μικρη ηλικια ενα κρικο στο κατω χειλος που τρυπαει σε 2 μεριες το στομα κ οταν γινονται ενηλικες το κατω χειλος εχει φτασει να καλυπτει το στηθος ( βρηκα φωτο αλλα αφηστε καλυτερα μπλιαχ :s:sick::sick:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εντάξει αυτό που έβαλε ο halvas το έχω δει και εγώ.Έθιμα και παραδόσεις άλλων λαών είναι αυτά. Και για αυτούς φανταστείτε πόσο περίεργο είναι, όταν εμείς κάνουμε 2 απλές τρυπούλες στα αυτιά.

Πάντως με την τρύπα που έβαλες για δίπλα στο μάτι..είναι ευαίσθητη περιοχή το πρόσωπο..αρκετά..και κάτι τέτοιο θα πονάει..:/ Πέρα αν είναι καλαίσθητο ή όχι..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fabulous

Δραστήριο μέλος

Η Mαρία. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 544 μηνύματα.
Οι δύο απλές τρυπούλες στα αυτιά είναι κατά τη γνώμη μου το πιο όμορφο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top