Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

exxxdy

Νεοφερμένος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
τι διαβασμα ρε παιδια???καλοκαιριατικα? εμας αντι να μας λενε να διαβασουμε καλοκαιρι θελουν να μας ξεφορτωθουν οσο πιο γρηγορα γινεται....καλυτερα για μας!!καλο και ξεγνοιαστο καλοκαιρι σε ολους!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ναι εγώ το μόνο που θα διαβάσω θα είναι κόμιξ:Dάντε το πολύ και κάνα ελαφρύ βιβλίο, εκείνα που είναι στυλ ημερολογίου...
Ρε ηρεμήστε καλοκαίρι είναι...να πω να είμασταν 2α λυκείου, εννοείται!Αλλά είμαστε γυμνάσιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikaros

Νεοφερμένος

Ο Ikaros αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Να κάτσετε να τα ξύσετε στην κυριολεξία, γιατί σε λίγα χρόνια τελειώνουν τα όμορφα τρίμηνα καλοκαίρια...

Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον miv. Η μονη ταξη στην οποια χρειαζεται διαβασμα και το καλοκαιρι ειναι η τρίτη λυκειου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
σιγα μη διαβασω,εκτος απο λογοτεχνικα!ή μαλλον θα διαβασω.εχω μαθημα μεχρι 8 ιουλιου και μετα παλι απο 15 αυγουστου!πως γινεται να μη διαβασω??? :mad: εχω κατι χρονια να νιωσω τι ειναι πραγματικα καλοκαιρι με 3 μηνες διακοπες :boom:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
βασικα εγω το βιβλιο που θελω να διαβασω θελω να ειναι ενδιαφερον με πλακα ή ενα ωραιοτατο βιβλιο με περιπετεια:D μπορειτε να μου προτεινετε κατι:):hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
Φωτια κι ατσαλι-Ντεϊβιντ Μπολ

εχει και αρκετα ιστορικα σημεια μεσα.δεν θα ελεγα οτι εχει πλακα αλλα περιγραφη την ιστορια της Μαλτας τον 16ο αιωνα.τεσπα,αυτο ειναι off :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Συμφωνώ. Οι διακοπές υπάρχουν για να κάνεις κάτι διαφορετικό από το να διαβάζεις όλη τη μέρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

Νεοφερμένος

Ο ΛΑΓΟΔΗΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 73 μηνύματα.
φυσικά και πρέπει να μην ανοίξετε βιβλίο!σιγά εγω πότε δεν διάβασα τα καλοκαίρια!πάντα έφευγα διακόπες τον αύγουστο κάποια χρόνια κατασκήνωση και γενικά προσπαθούσα να κάνω πράγματα που το χειμώνα δεν γίνοταν!μόνο ένα καλοκαίρι έκανα ιδιαίτερο για μια τάξη στα αγγλικά τον ιούλιου και κυριολέκτικα έβριζα την ώρα και την στιγμή που το αποφάσισα! απολαυστε το καλοκαίρι γιατί μεγαλώντας θα διαπιστώσετε ότι θα έχετε όλο και πιο λίγο χρόνο για τόσο χαλαρότητα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Εντάξει, μια ματιά στα βιβλία της Β' Γυμνασίου θα ρίξω.....
Να ξέρω και τι με περιμένει του χρόνου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
υπαρχουν και τα εξωσχολικα βιβλια που μπορεις να διαβασεις το καλοκαιρι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
πω ρε ωρες-ωρες αναρωτιεμαι ποσο βληματα ειναι μερικοι καθηγητες!!ακου εκει να διαβασουν το καλοκαιρι!!τι εννοουν?καντε φροντιστηρια μπας κ γλυτωσουμε εμεις απο τν κοπο ολη τη χρονια??ελεος:jumpy:!! παιδια ηρεμηστε,αραξτε,καντε ο,τι θελετε και μην ανοιξετε ουτε ενα βιβλιο,ουτε επαναληψεις και βλακειες...αυτα ειναι για μεσα στη χρονια.εγω ποτε δν διαβαζω καλοκαιρια κ τα πηγαινω μια χαρα στο σχολειο...(οπως το βλεπω μονο το επομενο καλοκαιρι θα στρωθω λιγο)

ENJOY YOUR SUMMER :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Έ! Όλη χρονιά διαβάζουμε κτλ:wake::read:
Στο τέλος τα'χουμε παίξει :s:stars:

Πρέπει να ξεκουραστούμε
:xalara::sleep::adv:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tfslover

Νεοφερμένος

Η tfslover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Φυσικά και πρέπει να ξεκουραστούμε....Βέβαια τα παιδιά που θα πάνε 3η Λυκείου του χρόνου είναι δυστυχώς αναγκασμένα να χωθούν στα βιβλία....Αλλά είναι ένας μόνο χρόνος. Κουράγιο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lola_29

Νεοφερμένος

Η Aγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Ρε παιδιά, εγώ έχω διαβάσει του κόσμου τα λογοτεχνικά... Πηγαίνω στα βιβλιοπωλεία και ψάχνω ΜΠΑΣ ΚΑΙ(...) βρω κανένα καινούριο. Κάθομαι λοιπόν, το ελάχιστο μια ώρα κια φεύγω με το βιβλίο αγκαλιά... Έτσι και αυτό το καλοκαίρι!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

neni

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η neni αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 341 μηνύματα.
Μερικά λογοτεχνικά είναι όντως πολύ ενδιαφέροντα :read:
:bravo:Και κουράγιο στα παιδιά τις Γ' Λυκείου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ctellz

Νεοφερμένος

Η ctellz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
δεν εχω διαβασει ποτε το καλοκαιρι και ουτε προκειτε...!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
παιδιά γιατί έχετε άγχος από τώρα.... δηλαδή όταν πάτε γ' λυκείου τι θα κάνατε.... μεω ηρεμιστικά θα είστε??? Σας συμβουλεύω να κάτσετε να ηρεμήστε.. να χαρείτε τα μπανάκια σας και αν θα πάτε καμία ξένη γλώσσα...τότε μόνο να διαβάσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μαριάννα!

Νεοφερμένος

Η Μαριάννα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Φυσικά θα διαβάσω και θα κάνω και φροντιστήριο το καλοκαίρι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Φυσικά θα διαβάσω και θα κάνω και φροντιστήριο το καλοκαίρι!
Λογικό είναι...
Θα πας τρίτη λυκείου του χρόνου...
Εμείς τα μικρά θα τη βγάλουμε με λογοτεχνικά βιβλία.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
Λογικό είναι...
Θα πας τρίτη λυκείου του χρόνου...
Εμείς τα μικρά θα τη βγάλουμε με λογοτεχνικά βιβλία.:P

μην το λες και εγω θα κανω καλοκαιρινα μαθηματα γερμανικων απο την αλλη εβδομαδα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top