Θα διαβάσετε το καλοκαίρι;

Σοφάκι

Νεοφερμένος

Η Σοφάκι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παιδιά! Αν είναι δυνατόν! Την τελευταία μέρα στο σχολείο οι καθηγητές αντί να μας λένε "καλό καλοκαίρι!!!" Μας έλεγαν να διαβάσουμε στις διακοπές...! Έλεος! Δεν φτάνει που όλο το χειμώνα διαβάζαμε... 3 μήνες δεν μπορούμε να ξεκουραστούμε!;;; :mad:
Τί λέτε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
:iagree:Είναι πολύ νωρίς για να σας λένε τέτοιες χαζομάρες.Ευχαριστήσου το καλοκαίρι όσο μπορείς.:xalara:Πιστεύω απ'τη μέση του καλοκαιριού,ανάμεσα στην Γ' Γυμνασίου και την Α' Λυκείου,πρέπει να ρίξεις μια ματιά(σε περίπτωση που έχεις κενά,γιατί αλλιώς δεν γίνεται)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kambana

Δραστήριο μέλος

Η kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 505 μηνύματα.
Να σου πω την αλήθεια δε θα δια βάσω και πολύ!!!Πιστεύω στο τέλος των διακοπών να ανοίξω κανλενα βιβλίο για την επόμενη τάξη...Έτσι να έχω μια ιδέα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Εγώ φέτος καθόλου...
Καλοκαιράκι...!!!!!!!! Νο Διάβασμα και άγχος... Νο διαγωνίσματα...
Ξεγνοιασιά!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ πάντως ποτέ δεν διάβασα το καλοκαίρι. Φέτος μπορεί να κοιτάξω λίγο μαθηματικά, φυσική και χημεία για να θυμηθώ τίποτα τύπους και πως λύνουμε ασκήσεις. Επίσης στη χημεία πρέπει να θυμηθώ και τους χημικούς τύπους των οξέων και των βάσεων...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Όταν ήμουν δευτέρα και τρίτη δημοτικού έκανα κάτι ασκήσεις σε ένα βιβλίο "καλοκαιρινές διακοπές"... ενώ δεν ήθελα... Και καλά για να μην ξεχάσω αυτά που έκανα στο σχολείο ... Αναγκαζόμουν :P:'(

Συχάθηκα το καλοκαιρινό διάβασμα!!! Καλύβα σού 'ρχομαι κατάσκήνωση 22 μέρες και μετά πάλι καλοκαίρι ένα μήνα και κάτι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ratatouille

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Εγώ ποτέ μου δεν διάβαζα τα καλοκαίρια και ούτε πρόκειται!!!!:jumpy::D Καλό καλοκαίρι!!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Να κάτσετε να τα ξύσετε στην κυριολεξία, γιατί σε λίγα χρόνια τελειώνουν τα όμορφα τρίμηνα καλοκαίρια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
εγω, δεν ξέρω για σας, θα συμφωνήσω απόλυτα με τον μιβ. μόνο λογοτεχνικά βιβλία θα διαβάσω... τα υπόλοιπα βιβλία θα τα στείλω για ανακύκλωση ή θα κλείσω με αυτά τις λακκούβες της γειτονιάς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο μαθητης δεν ζει για να διαβαζει 12 μηνες το χρονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Συμφωνώ απόλυτα ότι δεν πρέπει να διαβάζουμε το καλοκαίρι. Εξάλλου την επανάληψη που είπα να κάνω θα την κάνω καμιά εβδομάδα πριν αρχίσουν τα σχολεία. Ίσα ίσα για να θυμηθώ τα βασικά...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Εννοείται ότι δεν πρέπει να διαβάσετε. Έλεος, δευτέρα γυμνασίου και σας λένε τέτοια πράγματα; Αράξτε, ξαπλώστε, κάντε τα μπάνια σας και μην σας νοιάζει τίποτα! :iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stargirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Νάνσυ:p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 361 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά?
ΕΛΕΟΣ!!!
Το καλοκαίρι το χουμε για να ξεκουραζόμαστε όχι για να διαβάζουμε!!
Αν είναι έτσι να κάνουμε μάθημα και το καλοκαίρι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KaufenMan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο KaufenMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Τι λέτε ρε παιδιά?
ΕΛΕΟΣ!!!
Το καλοκαίρι το χουμε για να ξεκουραζόμαστε όχι για να διαβάζουμε!!
Αν είναι έτσι να κάνουμε μάθημα και το καλοκαίρι!!

Δεν έχεις δει παιδιά να κάνουν μαθήματα αρχαία και μαθηματικά το καλοκαίρι...

Άσε τα αγγλικά@!!!!!!!!!!!!@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

arkouditsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η arkouditsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 144 μηνύματα.
εγω βασικα επειδει βαριεμαι θα διαβασω μηπωσ εχετε να μου προτινετε κατι?:):P:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ φέτος το καλοκαίρι θα κάνω Έκθεση και Φυσική. Προετοιμασία για την Γ Λυκείου.

Βέβαια κάθε Σαββατοκύριακο θα είμαι θάλασσα για μπάνια:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

melpo

Νεοφερμένος

Η !!..melpo..!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
to kalokairi egw 8a to peraso 3apla stin paralia den tous kanw tin xari na xasw to kalokairi mou:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εσύ βρε είσαι Α' Γυμνασίου, εγώ πάω για Γ' Λυκείου:P

Αυτό έλειπε....:D

(και μη γράφεις με greeklish please)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Paradise4all

Νεοφερμένος

Ο Paradise4all αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Ο μαθητής που δεν έχει βάσανα
και θέλει ν' αποκτήσει
(και) το καλοκαίρι αδιάκοπα
να πα να μελετήσει !

Την ώρα που πρέπει να μελετήσετε, μελετήστε και την ώρα που πρέπει να διασκεδάσετε, διασκεδάστε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Σωστα!!Αλλωστε ποιος εχει ορεξη να διαβαζει καλοκαιριατικα...?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top