[Ειδικό Μάθημα] Βοήθεια/Απορίες στα Αγγλικά

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Κοιταζε συχνά το www.esos.gr
Πέρσι τα είχαν δημοσιευσει αμέσως μόλις ανακοινώθηκαν.
Μπορείς να ρωτήσεις και στο σχολείο σου για να είσαι σίγουρη (το καλύτερο που θα μπορουσες να κανεις)
Όσο για το που δίνονται, τα αγγλικά αν θυμαμαι καλά συνηθως τα δίνουν και σε πολλές περιοχές της περιφέρειας. Βεβαια κάθε χρόνο εξαρταται και από το ποσα άτομα θα δηλώσουν

Καλή επιτυχία!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

renaki....

Νεοφερμένος

Η renaki.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Κοιταζε συχνά το www.esos.gr
Πέρσι τα είχαν δημοσιευσει αμέσως μόλις ανακοινώθηκαν.
Μπορείς να ρωτήσεις και στο σχολείο σου για να είσαι σίγουρη (το καλύτερο που θα μπορουσες να κανεις)
Όσο για το που δίνονται, τα αγγλικά αν θυμαμαι καλά συνηθως τα δίνουν και σε πολλές περιοχές της περιφέρειας. Βεβαια κάθε χρόνο εξαρταται και από το ποσα άτομα θα δηλώσουν

Καλή επιτυχία!!!



εθυχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
στην κομοτηνη θα γινει εξεταστικο κεντρο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Αναλόγως τις αιτησεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimoza

Νεοφερμένος

Η mimoza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
που μπορω να βρω να κανω τεστ αγγλικων για τις πανελληνιες??????να ρωτησω κατι......αλλαγξε κατι στισς ασκησεις ?γτ κατι τετοιο ακουσα........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
Ναι,αν κάνει κανείς μαθήματα αγγλικών ας μας πει αν το στυλ εξέτασης είναι ακριβώς το ίδιο με πέρυσι γιατί έχω 2 μαθήτριες και δεν ξέρω τι ακριβώς να τους κάνω,προς το παρόν έχουμε πάρει τα παλιά θέματα...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwanna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 373 μηνύματα.
κανείς??^^^^:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

integral

Νεοφερμένος

Ο integral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 74 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά,
πριν ξεκινήσουμε τις πανελλήνιες, επέλεξα να δώσω και Αγγλικά (για μια συγκεκριμενη σχολή οικονομικού).
Το πρόβλημα είναι τώρα πως το μετάνιωσα, αφού επέλεξα σχολή (Μαθηματικό)... Απ' ότι άκουσα, μπορώ και να μην δώσω τελικά, αλλά θα ήθελα να το διασταυρώσω "ακούγοντας" τις γνώσεις σας (τι γράφω ρε ...)
και αν γίνεται να δω κάποια επίσημη πηγή.
Ευχαριστώ,

~integral
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Αληθεύει απο όσο ξέρω και εγώ. :D
Αν δεν πας θα ναι σαν να έγραψες 0 ομως αυτό δεν θα επηρεάσει την γενικότερη βαθμολογια σου καθως τα αγγλικά μετράνε μόνο για τις σχολες που τα χρειάζονται.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hearts_alive

Νεοφερμένος

Ο hearts_alive αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Ισχύει, οποιοδήποτε ειδικό μάθημα έχεις δηλώσει μπορείς να μην το δώσεις, αν αλλάξεις γνώμη.

Θα πάρεις δηλαδή 0 εφόσον δεν πας να γράψεις, αλλά τα μόριά σου δεν επηρεάζονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

integral

Νεοφερμένος

Ο integral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 74 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
ωραία...
ευχαριστώ ρε παιδιά, αλλά αν γίνεται θα ήθελα να δω και κάποια επίσημη πηγή...μην γινει καμιά πατάτα τελευταία ώρα τωρε... με καταλαβαίνετε ελπίζω !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
για επίσημη πηγη δεν ξέρω που υπάρχει. σορρυ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

musicrain1

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Φάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 218 μηνύματα.
Επίσημη πηγή δεν βρήκα αλλά το επιβεβαιώνω και εγώ: αν δεν γράψεις απλά παίρνεις 0, χωρίς αυτό να έχει καμία επίπτωση στα μόρια ή στο μέσο όρο σου. 100%. Και εγώ είχα δηλώσει και μάλλον δεν θα πάω:)!
-----------------------------------------
Άντε σου βρήκα και πηγή:

"Να σημειώσουμε εδώ ότι η δήλωση τώρα και η μη προσέλευση στις πανελλήνιες για την εξέταση του μαθήματος δεν επηρεάζει καθόλου τα μόρια που συγκεντρώνει ο υποψήφιος στις σχολές που δεν απαιτούν ειδικό μάθημα, αφού το 0 με το οποίο θα βαθμολογηθεί ο υποψήφιος σʼ αυτή την περίπτωση, δεν χρησιμοποιείται στον υπολογισμό του γενικού βαθμού πρόσβασης και των μορίων. Άρα δεν έχει να χάσει τίποτα όποιος δηλώσει τώρα το ειδικό μάθημα."

Από: https://www.stadiodromia.gr/arthra/aglfros_08_09/2009_02_01.html
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

integral

Νεοφερμένος

Ο integral αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 74 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Λέω τελικά να δώσω και Αγγλικά για να καλύψω κάθε ενδεχόμενο...
Μπορώ να δώσω και στις ενδοσχολικές αλλά και στις πανελλήνιες (μην ρωτατε γιατι please) ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Freedom_

Νεοφερμένος

Η Freedom_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 91 μηνύματα.
Ναι μπορείς. Ενδοσχολικές είναι απαραίτητο έτσι και αλλιώς. ;)
Αν ψάξεις στο σαιτ του υπουργείου, νομίζω πως θα βρεις και την εγκυρη πηγή που ψάχνεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonia9

Νεοφερμένος

Η antonia9 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
πανελληνιες για το ειδικο μαθημα αγγλικων δε δινουμε στο λυκειο μας???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efoula18

Νεοφερμένος

Η εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 54 μηνύματα.
ναι βρε μπορεις να μη δωσεις απλα δεν θα μπορεσεις να δηλωσεις σχολη που απαιτει ειδικο μαθημα τα αγγλικα!!
μην ανησυχεις!!
καλα αποτελεσματα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλένηΚρ

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Μύρινας (Λέσβος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
Τι θα διαβασετε πριν πάτε να δώσετε??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 272341

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εγω τιποτα δεν θα διαβασω..εχω δει θεματα δεν τα λες και δυσκολα το 15 ευκολα το πιανεις δηλαδη 1500 ή 3000 μορια αναλογα με την σχολη που θελει ο καθενας!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lookthetree

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο θωμάς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 162 μηνύματα.
Και εγω προσωπικα πιστευω οτι δεν θ ειναι και πολυ δυσκολα ειδικα αμα εχεις κανει ολη την χρονια πολλα μαθηματα και τεστ μετα στο τελος σου φαινονται παιχνιδακι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top