Ιησούς=888

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Να πως βγαίνει:https://www.greaterthings.com/Word-Number/Methods/HebrewGreekEnglish.htm
Διαβάστε και πείτε την γνώμη σας.
https://www.greaterthings.com/Word-Number/Methods/888/index.html
Να λοιπόν που ο Λιακόπουλος λέει αλήθεια. Όλα βγαίνουν σωστά, και να που βγάζει τα συμπεράσματά του.https://www.pseudepigrapha.com/jubilees/index.htm
Εσέις τα πιστεύετε όλα αυτά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέει ο κύριος Λιακόπουλος, και δεν θέλω να σχολιάσω κιόλας τίποτε παραπάνω γιατί όλοι γνωρίζουμε τι έπαθε ο κάτοχος του blogme.gr...

Τι νόημα έχει όμως να μετατρέπουμε σε άθροισμα αριθμών τα γράμματα διαφόρων λέξεων; Όλα αυτά είναι βλακείες.

Και μιας και το έφερε η κουβέντα, δείτε το παρακάτω): https://www.iospress.gr/ios2000/ios20000709a.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εντάξει η ονομασία ξέρω ότι θέλει μία αλλάγή. Αλλά exc αν δεις τα νούμερα βγαίνουν αληθινά.Προσπάθησε να αθροίσεις διάφορα γεγονότα και μετά θα δεις ότι έχω δίκιο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Όταν λες ότι βγαίνουν αληθινά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
αυτα ειναι ανοησιες για μενα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Ο αριθμός των post σου είναι 999, είναι τυχαίο;Τι μπορεί να σημαίνει άραγε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zip_unzip

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο zip_unzip αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 354 μηνύματα.
Δεν ξέρω τι λέει ο κύριος Λιακόπουλος, και δεν θέλω να σχολιάσω κιόλας τίποτε παραπάνω γιατί όλοι γνωρίζουμε τι έπαθε ο κάτοχος του blogme.gr...
https://www.iospress.gr/ios2000/ios20000709a.htm

τι έπαθε ο κάτοχος αυτού του site?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
τι έπαθε ο κάτοχος αυτού του site?
Πήγαινε στην ιστοσελίδα και θα δεις τι έγινε και για ποιο λόγο: https://www.blogme.gr/wordpress/home.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Ότι να ναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ το καζίνο ξέρω 888:P
Τώρα μας βγήκε και ο Χριστός??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ το καζίνο ξέρω 888:P
Τώρα μας βγήκε και ο Χριστός??
:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stepan

Νεοφερμένος

Ο Stepan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Μαθητής Β' γυμνασίου και μας γράφει απο Νίκαια (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Αυτο είναι λίγο τρομαχτικο με το όνομα μου "Στεπάν"
βγαίνει 636
λιγο πριν το ¨ξερετε πιο"....:s
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
0923840239. σημαινει "παιζει και να χεστηκα" κατα βαθος. :P
Νταξει σοβαρα, δεν μπορω να πω οτι με ενδιεφεραν ποτε τετοιου ειδους θεωριες.
Αχρηστες μου φαινονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Με συγχωρείτε, αλλά όσο πιστεύω ότι υπάρχει Θεός άλλο τόσο πιστεύω ότι δεν υπάρχουν τέτοια "μυστικά μηνύματα". Είναι απίστευτο το πόσο μακριά μπορεί να πάει ο νους για πιάσει νούμερα ένα κανάλι (όπως θέλετε πάρτε το).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papas

Διάσημο μέλος

Ο papas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Νοσηλευτικής ΕΚΠΑ. Έχει γράψει 2,371 μηνύματα.
Ρε παιδιά εγώ το καζίνο ξέρω 888:P
Τώρα μας βγήκε και ο Χριστός??

Το 777 ειναι ρε :P:p

Εκει ξημεροβραδυαζομαι καθε μερα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
H αριθμοσοφία προέρχεται από την μελέτη της μυθολογίας και η μυθολογία είναι η μεγαλύτερη επιστήμη ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

marooo

Νεοφερμένος

Η μαρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 31 μηνύματα.
προσωπικα αυτο το βρισκω μια μαπα...και τον Λιακοπουλο δεν τον εχω και σε μεγαλη εκτιμηση...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fousekis

Δραστήριο μέλος

Ο Φουσέκης λέγομαι! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 519 μηνύματα.
Αυτά δεν τα έβγαλε, τα έκλεψε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alessandra

Διάσημο μέλος

Η Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 2,716 μηνύματα.
από πού;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
προσωπικα αυτο το βρισκω μια μαπα...και τον Λιακοπουλο δεν τον εχω και σε μεγαλη εκτιμηση...

Είπες κάτι για τον τηλεπροφήτη-βιβλιοπώλη μας που σε λίγο θα έχει αγοράσει βίλα με τα έσοδα από τα "βιβλία" του; :P Ντροπή σου :'(


:lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top