Πρακτική άσκηση στη ΔΕΗ

mitsaklass

Νεοφερμένος

Ο mitsaklass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Αν κάποιος έχει κάνει αίτηση για πρακτική στη ΔΕΗ κ τον έχουν ενημερώσει για το αν τον αποδέχονται ή όχι, let me know. Έχω κάνει κ εγώ (κ προφανώς έχω πάρει τον π...),απλά θέλω να μάθω αν έχουν ειδοποιήσει κάποιον. Ο αφελής προσπάθησα να τους πάρω πολλές φορές τηλ, αλλά ήταν κατειλλημένο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolas17

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,894 μηνύματα.
Εννοείς να πας να δουλέψεις στην ΔΕΗ για πρακτική? Δεν κατάλαβα....:redface::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mitsaklass

Νεοφερμένος

Ο mitsaklass αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Είχε βγει μια προκύρηξη που αφορούσε φοιτητές κ μεταπτυχιακούς για πρακτική άσκηση στη ΔΕΗ,να δουλέψουν εκεί για 2-3 μήνες.Είχα κάνει κ εγώ αίτηση.αλλά δεν πήρα καμία απάντηση. Θέλω να μάθω αν κάποιος άλλος που έχει κάνει αίτηση,τον έχουν ειδοποιήσει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top