Σχετικά με το "Σ-Λ" ή "Σωστό-Λάθος"

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Έχω αυτή την απορία...
Για παράδειγμα, αν αντί για τη λέξη σωστό η λάθος, όταν και όπου σου ζητάνε, γράψεις Σ και Λ αντίστοιχα, σου κόβουν μονάδες?
Και αυτό ΄το ερώτημα πάει γενικά, για όλα τα μαθήματα. Δηλαδή θεωρείται ότι δεν έγραψες το θέμα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Ελα ρε συ αποκλειεται να κοβουν απο τετοια πραγματα δεν ειναι λογικο.....Δηλαδη δεν καταλαβαινει ο εξεταστεις αν με το Σ/Λ εννοεις Σωστο/Λαθος αντιστοιχα??:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,691 μηνύματα.
Δεν υπάρχει πρόβλημα. :)




-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
ρε παιδιά σίγουρα δεν υπάρχει πρόβλημα έτσι;εγώ σε όλα τα μαθήματα έτσι τα έβαλα.πέτρο είναι δοκιμασμένο ή απλά έτσι λες ότι δεν υπάρχει πρόβλημα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria...

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι κόβουν...Δηλαδή είμαι σίγουρη!γιάτι και εγώ είχα κάνει το ίδιο λάθος στα μαθηματικά γενικής και μίλησα με πολλούς καθηγητές και είπαν όλοι ότι δεν το πιάνουν για λάθος.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Όχι ρε με τίποτα δεν κόβουν!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
και γω εκανα το ιδιο στη στατιστικη αλλα το καταλαβα οταν βγηκα απ'την ταξη.ρωτησα και μου ειπαν δεν υπαρχει προβλημα αλλα καλο θα ηταν να μην το ξανακανεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
Αφού τα γραπτά τα διορθώνουν άνθρωποι κι όχι υπολογιστές, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

riasam

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Αφού τα γραπτά τα διορθώνουν άνθρωποι κι όχι υπολογιστές, δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα!:P
ναι, ομως μερικοί υποστηρίζουν ότι μπορεί να θεωρηθεί μέχρι και σημάδι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
έλεος φαντάζεστε να μου τα κόψουν όλα;ομπο θα πατώσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jim_porto

Νεοφερμένος

Ο jim_porto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 67 μηνύματα.
τετοια περιπτωση δεν υπαρχει.ειναι παρα πολλοι που τα εχουν κανει ετσι.οποτε αν πεσεις σε κανενα περιεργο εξεταστη αντε να σου κοψει 1-2 μορια ως τιμωρια που δεν διαβασες την εκφωνηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Απλώς το έβαλαν έτσι , γιατί παλιά κάναν το Σ να φαίνεται και σαν Λ ή και το ανάποδο , και ο εξεταστής δε μπορούσε να καταλάβει τι ακριβώς έβαζε ο μαθητής! Αν είναι όμως ευκρινή, προφανώς και δεν υπάρχει πρόβλημα !!! Μη κάνουμε το κουνούπι ...φορτηγό !! :P



Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
'Ελεος δν λες τίποτα.... Ελπίζω να ισχύει γιατί μαθηματικά, στο θέμα με Σ/Λ, όλα έτσι τα'κανα... Και ίσως είναι το μόνο που έχω ολοκληρωτικά σωστό....
Θα φροντίσω πα΄ντως να μην το ξανακάνω, ειδικά αύριο γιατί ποτέ δεν ξέρεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nick29

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 135 μηνύματα.
ναι, ομως μερικοί υποστηρίζουν ότι μπορεί να θεωρηθεί μέχρι και σημάδι...
Παρατραβηγμένο να κόψουν για αυτό το λόγο! Ποτέ δεν ξέρεις βέβαια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Τι σημάδι όμως.... Έλεος. ένα γράμμα είναι. Αντί να κοιτάξουν να φτιάξουν τα τετράδια που τα περισσότερα είναι μεστη μπίχλα.... το Σ/Λ τους πείραξε???
Πωωω θα'ρχίσω να εκνευρίζομαι αν και εγώ φταίω που δεν διάβασα προσεκτικά τισ οδηγίες... :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kristal

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Αποστόλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 381 μηνύματα.
Και εγώ εκανα αυτο στα μαθηματικά ρε συ δεν κόβουν ρώτησα και καθηγητη...Τα θέλουν ολογράφως γιατι κάποιοι μαγγες πανω απο το σ εβαζαν Λ και ο δοιορθωτης δεν ήξερε τι να βαθμολογήσει...Αφου ειναι ΕΥΚΡΙΝΕΣΤΑΤΑ δεν θα έχουμε πρόβλημα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giannisb

Νεοφερμένος

Ο giannisb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 56 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Δεν υπαρχει τετοια περιπτωση.Μην ασχολειστε με τετοιες φημες.Ολοι οι μαητες με Σ-Λ ΕΧΟΥΝ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ και ουτε εγω ουτε κανενας απο τους συναδελφους που διορθωνουμε ασχολουνται με αυτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

eliza04

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 136 μηνύματα.
ενταξει ευτυχως γιατι και εγω το εκανα στα μαθηματικα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

risa-chan

Νεοφερμένος

Η risa-chan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ελληνικό (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
:no1: Ωραία λοιπόν... Το'χα έγνοια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenak

Νεοφερμένος

Η elena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 15 μηνύματα.
σημαδι το Σ η το Λ???
μαλιστα δηλαδη εγω στο αοδε που εκανα βουλιτσες για να δειξω τους 2 στοχους τις προωθησης θα μου κοψουν???

μην ακουω χαζομαρες!!!
ειπαμε.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top