Βιντεοπαιχνίδια

Nina Zazety

Νεοφερμένος

Η Nina Zazety αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Εχουμε παίξει με τα ξαδέρφια μου βιντεοπαιχνίδια... Ωραίες στιγμές! :D
Αγαπημένα παιχνίδια:

  • Devil May Cry 3 & 4
  • Half Life
  • Tekken 3
  • Assassin's Creed
  • Kula World
  • Portal
  • Tomb Raider: Legend
  • Toy Story
  • Machinarium
  • Need for Speed Underground 2
  • Safecracker
  • The Secrets of Da Vinci: The Forbidden Manuscript
  • Fahrenheit/Indigo Prophecy
  • Crash Team Racing
  • Hitman Contracts & Blood Money
  • Medievil
  • Crazy Taxi
  • Worms
  • Theme Hospital
  • Rayman Raving Rabbids
  • Tony Hawk's Underground 2
  • Sprintel Cell Double Agent & Chaos Theory
  • Shadow of Rome
Τώρα ξαναπαίζω το Half Life!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparklingGrey

Διάσημο μέλος

Ο SparklingGrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,244 μηνύματα.
Ένα video game έχει χαραχθεί στη μνήμη μου από τα πολύ παιδικά μου χρόνια:

:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Ποοοο ο Crash Bandicooy ηταν με διαφορα το αγαπημενο μου βιντεοπαιχνιδι για το playstation.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Queen of Hearts

Δραστήριο μέλος

Η Queen of Hearts αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 798 μηνύματα.
εγω επαιζα φανατικα call of duty!! ημουν εξπερ :redface::hypno:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Εγώ ένα καλοκαιρί (πρέπει να είχα τελειώσει την Α γυμνασίου) είχα ξεμείνει με 3 αγόρια.Και δεν είχα τι να κάνω και άρχισα και γω το playstasion.. Δεν μπορώ να πω-πλάκα είχε..! Το είχα λιώσει στο midnight club, gran tourismo:vroum: και smackdown:boxing:..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Εγώ ένα καλοκαιρί (πρέπει να είχα τελειώσει την Α γυμνασίου) είχα ξεμείνει με 3 αγόρια.Και δεν είχα τι να κάνω και άρχισα και γω το playstasion.. Δεν μπορώ να πω-πλάκα είχε..! Το είχα λιώσει στο midnight club, gran tourismo:vroum: και smackdown:boxing:..!
Α στο καλό, τρόμαξα:hehe:

Counter strike σταθερή αξία:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
Α στο καλό, τρόμαξα:hehe:

Counter strike σταθερή αξία:D
Σα δε ντέπεσαι..!!:P Το τόνισα κιόλας ότι ήμουν μικρό κοριτσάκι:redface: για να αποφύγω τις αντιδράσεις...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosxdxd

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,804 μηνύματα.
Και το gran tourismo ηταν απιστευτο καψιμο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Εγώ ένα καλοκαιρί (πρέπει να είχα τελειώσει την Α γυμνασίου) είχα ξεμείνει με 3 αγόρια.Και δεν είχα τι να κάνω και άρχισα και γω το playstasion.. Δεν μπορώ να πω-πλάκα είχε..! Το είχα λιώσει στο midnight club, gran tourismo:vroum: και smackdown:boxing:..!
:clapup::clapup::clapup:μέχρι και κανονικο αγωνα εβαζα καμια φορά στο youtube και εβλεπα ... ! ετσι για τον χαβαλε! οχι πως τα πιστευω :D καψιμο :P Και στο Λυκειο μιλουσα με εναν συμμαθητη μου για αυτα! Επίσης απο του ξαδερφου μου επαιζα λιγο 'Underground2 '' μου αρεσε πολυ να φτιαχνω δικα μου αμαξια :Ρ
Πολύ μου αρεσει να βλεπω κοπελες σαν εμενα που τους αρεσουν παιχνιδια ''αντροκρατουμενα'':D εχει πλακα !
Τις προαλες για λιγους μηνες επαιζα με το αγορι μου Lineage :D .. Απο περιεργεια για να δω τι ειχανε παθει ολοι με αυτο και ειχανε πορωθει ... τελικα καταλαβα :P...

Επίσης από μικρη με το Game boy καψιμο με το ZELDA :clapup:.. Super Mario (Bros , αλλά και το απλό ) . :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

άντζυ

Δραστήριο μέλος

Η άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κηφισιά (Αττική). Έχει γράψει 651 μηνύματα.
:clapup::clapup::clapup:μέχρι και κανονικο αγωνα εβαζα καμια φορά στο youtube και εβλεπα ... ! ετσι για τον χαβαλε! οχι πως τα πιστευω :D καψιμο :P Και στο Λυκειο μιλουσα με εναν συμμαθητη μου για αυτα!
Πολύ μου αρεσει να βλεπω κοπελες σαν εμενα που τους αρεσουν παιχνιδια ''αντροκρατουμενα'':D εχει πλακα !
Τις προαλες για λιγους μηνες επαιζα με το αγορι μου Lineage :D .. Απο περιεργεια για να δω τι ειχανε παθει ολοι με αυτο και ειχανε πορωθει ... τελικα καταλαβα :P...

Επίσης από μικρη με το Game boy καψιμο με το ZELDA :clapup:.. Super Mario (Bros , αλλά και το απλό ) . :clapup:
Ω καλά είσαι..!!!! Εννοείται ότι έπαιζα και γω Game boy στο δημοτικό...!!:P Το καλύτερο είναι εκεί που σε κοντράρουν τα αγόρια ότι δεν ξέρεις να παίζεις γιατί απλά είσαι κορίτσι και στο τέλος τους κερδίζεις κιόλας...!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Το Skyrim είναι επικό. Κριμα που δεν το σηκώνει το πισι :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το Skyrim είναι επικό. Κριμα που δεν το σηκώνει το πισι :'(

Skyrim και LoL στο pc, Shadow of the Colossus και Heavy Rain στο ps3 αυτά που παίζω τώρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Itach1

Διάσημο μέλος

Ο Τζουτζουμπρούτζος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,350 μηνύματα.
Counter Strike που μετα εγινε Call of Duty
Skyrim που το παιζω σε νετ οταν πηγαινω(και μενα δεν το σηκωνει το pc μου :( )
Dota που μετα εγινε League of Legends
Και στο Gameboy η κασετα που μου ειχε σπασει τα νευρα και παραλιγο να σπασω την κονσολα ηταν φυσικα η Zelda
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris001

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,608 μηνύματα.
age of empires
counter strike
call of duty
san adreas(δεν θυμάμαι πως λέγεται κανονικά)
Flight Simulator X(το ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΨΙΜΟ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.


:D

Και φυσικά περιμένουμε με υπομονή ΑΥΤΟ:

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Εγω εχω μεινει στα παλια.Παιζω το devil may cry 3 και το gran turismo4 στο ps2 που μου δανεισε ενας φιλος μου και το rome total war στο pc
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγω εχω μεινει στα παλια.Παιζω το devil may cry 3 και το gran turismo4 στο ps2 που μου δανεισε ενας φιλος μου και το rome total war στο pc

Καλό το ρόουμ, αλλά προτιμώ πιο σύγχρονες φάσεις (medieval, napoleon ) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.

manos90

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο manos90 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 274 μηνύματα.
Καλό το ρόουμ, αλλά προτιμώ πιο σύγχρονες φάσεις (medieval, napoleon ) :P
Mωρε kαι γω τa προτιμω,αλλα το λαπτοπ δεν ειναι για πολλα πολλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top