Βιντεοπαιχνίδια

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.

Όποιο κρακ και να βρεις για το Pro θα στο εμφανίζει σαν ιό. Είχα ψάξει και για το 10 και για το 11 και στο antivirus μου (MSE) το έβρισκε ως ιό ενώ δεν ήταν.. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Όποιο κρακ και να βρεις για το Pro θα στο εμφανίζει σαν ιό. Είχα ψάξει και για το 10 και για το 11 και στο antivirus μου (MSE) το έβρισκε ως ιό ενώ δεν ήταν.. ;)
α ευχαριστω πολυ :D

παιδια εχει παιξει κανεις μαστερ λιγκ στο πες2012..θελω τη γνωμη του για κατι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Diablo III

Well, το gameplay του diablo παρέμεινε το ίδιο, όπως και το interface. Τα γραφικά σαφώς έγιναν φανταστικά:P Νομίζω ότι αυτός που θέλει να παίξει το νέο παιχνίδι, θα το κάνει είτε επειδή θα είναι νέος στον κόσμο του diablo ή θα θέλει να δει την "εξέλιξη" του σεναρίου.

Καμία ουσιαστική διαφορά:P Βέβαια, δεν έχω παίξει ακόμη το παιχνίδι. Όταν βγει με το καλό, θα το παίξω σε κανένα internet cafe και ίσως ανακαλέσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giorgos94

Νεοφερμένος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Σέρρες (Σέρρες). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Φυσικά assassins creed
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Ελπίζω να μην ξεπαστρέψουν το Revelations.... ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥΣ ΘΕΛΩ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iGiannis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο iGiannis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,762 μηνύματα.
Θα βγει GTA V..
Ορίστε και το επίσημο τρέιλερ:



:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
εμενα γενικα ολα τα παιχνιδια gta ειναι τα αγαπημενα μου.αυτο μου φενεται σαν το san andreas με καλυτερα γραφικα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas beeing

Νεοφερμένος

Ο kwstas beeing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Counter Strike 1.6 εδώ και 3 χρόνια. Δεν μπορώ να αλλάξω ή να σταματήσω αυτό που παίζω. Είναι απλά μια συνήθεια που δεν κόβεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
εμενα γενικα ολα τα παιχνιδια gta ειναι τα αγαπημενα μου.αυτο μου φενεται σαν το san andreas με καλυτερα γραφικα.
Στις πόλεις του san andreas θα διαδραματίζεται. Αυτή τη φορά στο san andreas του 2012.

Από τη σειρά gta, μόνο το vice city λάτρεψα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.


Μακάρι να το άντεχε ο υπολογιστής μου:P Μέχρι τότε, καλό και το oblivion.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Το παιχνίδι είναι RESPECT.

Πρέπει να το τρέχει. Τι υπολογιστή έχεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
skyrim :devil:


αλλα και assassin's creed revelations ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Το παιχνίδι είναι RESPECT.

Πρέπει να το τρέχει. Τι υπολογιστή έχεις?
Δεν το τρέχει... Χρειάζομαι ακόμη 256Μb κάρτα γραφικών και 0.5 Gb RAM:/:

Από τα καλύτερα παιχνίδια η σειρά Τhe Elder Scrolls, πάντως:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
Tα αγαπημενα μου ειναι : Lara Croft,Syberia και φυσικα Sims!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jericho

Νεοφερμένος

Ο Θεόδωρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Call of Duty (από το Modern Warfare και μετά), Guitar Hero & Rock Band :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Εγώ έχω πάιξει αρκετά το Skyrim(βασικά το έχω λιώσει :P).Μπορώ να σας πως ότι είναι απο τα καλύτερα RPG που υπάρχουν.Όποιος μπορεί καλό είναι να το αγοράσει γιατί το παιχνίδι αξίζει τα λεφτά του.έχει πολύ καλά γραφικά,εξαιρετικό gamplay και πολύ καλύ ιστορία.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Εγώ έχω πάιξει αρκετά το Skyrim(βασικά το έχω λιώσει :P).Μπορώ να σας πως ότι είναι απο τα καλύτερα RPG που υπάρχουν.Όποιος μπορεί καλό είναι να το αγοράσει γιατί το παιχνίδι αξίζει τα λεφτά του.έχει πολύ καλά γραφικά,εξαιρετικό gamplay και πολύ καλύ ιστορία.Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

+1

εγκρινω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Shadowfax

Διάσημο μέλος

Ο Shadowfax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3,622 μηνύματα.
bump!

Mass Effect 3 κάπου μέσα σ' αυτή τη βδομάδα, ίσως και μέχρι Δευτέρα/Τρίτη της επόμενης. Εντυπώσεις μετά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexl1996

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,803 μηνύματα.
Προχθες μου 'φεραν δώρο το Skyrim : The Elder Scrolls V
Το έχει κανένας? Λένε πάντως ότι είναι καλό..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KeepOnDreaming

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γεωργία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Από μικρή έπαιζα Zelda(Oracle Of Ages συγκεκριμένα) , αλλά στο gameboy :redface: . . . Μιλάμε έπαιζα με τις ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top