Βιντεοπαιχνίδια

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
για να μην κουράζεστε με τις απαιτήσεις των παιχνιδιών δείτε αυτό που θα σας λύσει τα χέρια! https://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
Παιζω Sims 2 φανατικα καθως εχω και πολλα expansions....
Βεβαια εχω DS με οσα final fantasy παιχνιδια εχουν κυκλοφορησει για DS και GBA, κανα δυο ακομα RPG, Mario, Kirby.... Γενικα ειμαι φαν των παιχνιδιων της Nintendo....
ποια συγκεκριμενα???
ενοοω σιμσ 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rinoudi94

Νεοφερμένος

Η Rinoudi94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Το university, το nightlife και το freetime....:) Βασικα δν τα εχω αγορασει ουτε το sims ουτε τα expansions... τα εχω κατεβασει.....;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Juventinos

Νεοφερμένος

Ο Juventinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εγω παιζω Football Manager 2008,PES2008 και Warrock(κατι σαν Counter Strike)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nickzor

Νεοφερμένος

Ο nickzor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 87 μηνύματα.
παίζω διάφορα, Football Manager, Pro Evolution Soccer, Half-Life, Doom αλλα τώρα τελευταία δεν βγαίνουν και πολλά καλά παιχνίδια.

Μιας και είπα Pro Evolution Soccer : [ame]https://www.youtube.com/watch?v=dksDIdaWT7o[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

who

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,616 μηνύματα.
Από τα αγαπημένα μου ήταν το Crash Bandicoot, κυρίως τα 1 και 3 και το Crash Team Racing στο playstation 1 αλλά και τα Gran Turismo se playstation 1 και 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Εγω παιζω Football Manager 2008,PES2008 και Warrock(κατι σαν Counter Strike)
To Warrock εχει λιγες σχεσεις με το Counter Strike...
Το ειχα τερματισει σε Lan με εναν φιλο μου ειναι παρα πολυ καλο..


Εγω σημερα μολις τερματισα το Call Of Duty 4 το οποιο ειναι φανταστικο...
επισης εχω ασχοληθει κι με το Turok το οποιο θα αξιζε παραπανω προσοχη...
το πρωι θα εχω κι το Oblivion να το δοκιμασω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alecs327

Νεοφερμένος

Ο Αλέξανδρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Ασπρόπυργος (Αττική). Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Εγω προτιμω τα NFS Underground 2, most wanted, carbon, και τωρα περιμενω πως και πως να βγει το Νοεμβριο το νεο NFS Undercover........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mpiz@r@s

Νεοφερμένος

Ο Mpiz@r@s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ποια ειναι καποια απο τα αγαπημενα σας βιντεοπαιχνιδια και σε ποια κονσολα???Εμένα Λαρα Κροφτ και το τελειο σιμσ 2!!!:no1:


Φιλε ενα ειναι το παιχνιδι...pes(pro evolution soccer)
ftw!!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
αυτή τη στιγμή πωρώνομαι με gears of war , colin mcrae dirt και fall of liberty: turning point στο ολοκαίνουριο (χθεσινό) 360 μου :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ratatouille

Νεοφερμένος

Η Ναυσικά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Super Smash Bros Brawl απλά τέλειο!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
εγω αυτον τον καιρο παιζω το tower bloxx
παλιοτερα επαιζα το who has the biggest brain
θεωρω οτι το τελευταιο ειναι πολυ καλο οπως και το πρωτο που ειναι πιο δασκεδαστικο!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
εχετε να μου προτεινετε καποια διευθυνση για να κατεβασω τα sims;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Να το αγοράσεις, συζητήσεις περί πειρατείας δεν επιτρέπονται εδώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εμενα μ αρεσει πολυ το fifa2005... ειναι παλιο αλλα ειναι η καλυτερη εκδοση φιφα που εχει βγει
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Να το αγοράσεις, συζητήσεις περί πειρατείας δεν επιτρέπονται εδώ.

Ξέρεις πόσο υποκριτικό ακούγεται αυτό, ε :P;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Σουτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω αυτον τον καιρο παιζω πολυ το Oblivion και καμια φορα το Crysis, με εχει πορωσει πολυ το πρωτο ομως.

Πως να μη με πορωσει οταν υπαρχουν γκομενετα σαν τον Lucien μμμ;; Πως να μη γινω δολοφονααααααααα;;;; :D:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Μουχαχαχαχαχ. Τι να σας πω ρε παιδιά, εμένα έχουν πάψει να με συγκινούν τα παιχνίδια αυτά καθ' αυτά, ενώ πιτσιρικάς ήμουν τρελά πορωμένος.

Πλέον παίζω μόνο online, για την παρέα περισσότερο παρά για το παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εχεις δοκιμασει κανενα καινουριο μπας και σου ξυπνησει το παθος παλι??:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top