Βιντεοπαιχνίδια

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
τα έχεις όλα??? :bravo::up:
εμένα μου λείπουν μερικά αλλά τωρα θέλω να πάρω το castaway.. μου έχουν πει ότι είναι καλό, το έχεις? είναι καλό???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo Killer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 123 μηνύματα.
τα έχεις όλα??? :bravo::up:
εμένα μου λείπουν μερικά αλλά τωρα θέλω να πάρω το castaway.. μου έχουν πει ότι είναι καλό, το έχεις? είναι καλό???
τα σιμσ που ειναι φτιαγμενα ειδικα για λαπτοπ δεν τα εχω γιατι ειναι τα αντιστοιχα των expansions.Αν θες μπορεισ να γινεις μελος στην ιστοσελιδα https://thesimsonstage.ea.com/index για να τραγουδας καραοκε στη γλωσσα των σιμσ και οχι μονο.:DΑν αποφασισεις να γινεις μελος θα με βρεις ως Leosimofilos και μπορεις να με βαθμολογησεις!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
τα έχεις όλα??? :bravo::up:
εμένα μου λείπουν μερικά αλλά τωρα θέλω να πάρω το castaway.. μου έχουν πει ότι είναι καλό, το έχεις? είναι καλό???

το castaway το εχω στο nintendo DS, λιγο βαρετο ειναι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Leo killer σε άκουσα, πολύ καλός!!!! :bravo::bravo:

το simscity4 φαντάζομαι καλό έτσι???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.

halvas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 1,074 μηνύματα.
Εγώ μόνο με ένα παιχνίδι έχω κολήσει πολύ άγρια στη ζωή μου. Το Battle for Middle-Earth:)

Βέβαια πλέον έχω σταματήσει τελειώς να παίζω επειδή τα έχω βαρεθεί όλα.......
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Ποια ειναι καποια απο τα αγαπημενα σας βιντεοπαιχνιδια και σε ποια κονσολα???Εμένα Λαρα Κροφτ και το τελειο σιμσ 2!!!:no1:

:!::sick::stars:
Μακριά από μένα σατανάδες. PC rulez!!!!

Τα αγαπημένα μου είναι:
Baldur's Gate 2: Shadows of Amn + Throne of Bhaal
Neverwinter nights 1&2&MOB
Prince of Persia Series
Half Life 2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenagg

Νεοφερμένος

Η lenagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγω παιζω sims2 και επεκτασεις!Επισης και need for speed[ολα]στο XBOX
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Μόνο rpg που έχουν νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Γενικά είμαι RPGας και Strategας κυρίως. Τα παιχνίδια που ευχαριστήθηκα να παίζω ήταν Baldur's Gate 2, Warcraft 3, Civilization 3 και Rome total war
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mixalis91

Νεοφερμένος

Ο Μιχάλης...heh αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.
Εγώ παλιότερα καιγόμουν αρκετά με παιχνίδια PC...τώρα έχω σταματήσει να παίζω πολύ λογω του ότι α)ψιλοβαριέμαι β)αυξημένες υποχρεώσεις
Παρ'ολ'αυτά μπορώ να προτείνω αρκετά καλά παιχνίδια τα οποία εμένα με κράτησαν αρκετές ώρες μπροστά από το PC...όπως Rome Total War,The Elder Scrolls IV:Oblivion,AoE 2,και World of Warcraft(το τελευταίο δεν το συνιστώ σε όσους δε θέλουνε ν κολλήσουνε αγρια :P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Γενικά είμαι RPGας και Strategας κυρίως. Τα παιχνίδια που ευχαριστήθηκα να παίζω ήταν Baldur's Gate 2, Warcraft 3, Civilization 3 και Rome total war

At last(:P) ένα άτομο που να έχει παίξει αυτό το θεϊκό παιχνίδι:no1:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
κι εγω το χω παιξει παμπολλες φορες αλλα το βαριεμαι απο ενα σημειο κ μετα. ::P και το 1 και το 2 και το icewind dale
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Εγώ μόνο Sims έχω παίξει στη ζωή μου.:P
Και μέσω του αδερφού μου 100 άλλα βέβαια...
Το Sims μ' αρέσει όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! Το βαριέσαι;;;;;:!::!::!::!::mpam:

Anyway πλάκα κάνω. Έμενα προσωπικά μου άρεσε πολύ. Το έχω τερματίσει 2 φορές μία με main char paladin και την άλλη με sorcerer (ο οποίος περιττό να πως μ@μ@γε). Το μόνο που θέλω είναι να το παίξω με evil char γιατί οι άλλοι δύο ήταν lawful good (έλα ρε paladin και lawful good πως και έτσι:P) και chaotic good αντίστοιχα.

Το icewind dale λέει καθόλου γιατί το έχω και μπορεί να το ξεκινήσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! Το βαριέσαι;;;;;:!::!::!::!::mpam:

Anyway πλάκα κάνω. Έμενα προσωπικά μου άρεσε πολύ. Το έχω τερματίσει 2 φορές μία με main char paladin και την άλλη με sorcerer (ο οποίος περιττό να πως μ@μ@γε). Το μόνο που θέλω είναι να το παίξω με evil char γιατί οι άλλοι δύο ήταν lawful good (έλα ρε paladin και lawful good πως και έτσι:P) και chaotic good αντίστοιχα.

Το icewind dale λέει καθόλου γιατί το έχω και μπορεί να το ξεκινήσω.

Μου αρεσει το συστημα που αναπτυσσεις τους χαρακτηρες και ισως το ξεκινησω παλι τωρα που εχω και χρονο, απλως το βαριεμαι μετα απο καποια στιγμη δε ξερω γιατι :P

τι να σου πω δε ξερω... το ιδιο μου φαινονται εμενα πανω κατω :P

ΕΔΙΤ: Ψηθηκα τωρα να το ξαναπαιξω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

leftkox

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Τιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!! Το βαριέσαι;;;;;:!::!::!::!::mpam:

Anyway πλάκα κάνω. Έμενα προσωπικά μου άρεσε πολύ. Το έχω τερματίσει 2 φορές μία με main char paladin

ΑΑχχ τι μου θυμίζεις. Ακόμα θυμάμαι το Holy Avenger που θέριζε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ωρίωνας

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Ωρίωνας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ΑΑχχ τι μου θυμίζεις. Ακόμα θυμάμαι το Holy Avenger που θέριζε :D

Α ναι. Μετά και στο expansion που μπορείς να το κάνεις και +6 άσε.
Holy Avenger rulesssss:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

explorer

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο explorer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 267 μηνύματα.
Rome Total War
The Battle for Middle-Earth &The Rise of the Witch-King
Και...το θεϊκό,το ανεπανάληπτο,το συγκλονιστικό και με την καλύτερη μουσική...Call of Duty 4!:bravo:Από τα καλύτερα shooter που έχουν βγει και σ'αυτό συμβάλλει πάρα πολύ η μουσική του(Όχι ότι έχει σε άλλον τομέα κάνα πρόβλημα...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Στο Baldur's Gate στην Nashkaell, νότια του Beregost κοιτάξτε τα ονόματα των μνημάτων έξω από το Temple of Helm. Μετάκοιτάξτε τα ονόματα των συντελεστών. Στο BAldur's Gate 2 κοιτάξτε τι υπάρχει στη θέση τουψάρτη στην τελευταία περιοχή.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Top