Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,726 εγγεγραμμένα μέλη και 2,437,660 μηνύματα σε 76,538 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 317 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Βιντεοπαιχνίδια

Leo Killer

Απόφοιτος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε: στις 23:43, 26-05-08:

Ποια ειναι καποια απο τα αγαπημενα σας βιντεοπαιχνιδια και σε ποια κονσολα???Εμένα Λαρα Κροφτ και το τελειο σιμσ 2!!!:no1:
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hraklis (Hraklis)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Hraklis έγραψε: στις 00:03, 27-05-08:

Συμφωνω για το Sims 2!Παιζω sims απο την τεταρτη δημοτικου!
Συγκεκριμενα παιζω sims,age of mythology,lineage...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

Ο Leo Killer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Απόφοιτος . Έχει γράψει 117 μηνύματα.

O Leo Killer έγραψε: στις 00:05, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Hraklis
Συμφωνω για το Sims 2!Παιζω sims απο την τεταρτη δημοτικου!
Συγκεκριμενα παιζω sims,age of mythology,lineage...
Μισω τα διαδυκτιακα παιχνιδια μη ξερωντας το λογο...!
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 00:26, 27-05-08:

Battle for Middle Earth 2, DOTA, Assassin's Creed και παλιότερα Need For Speed...
Παράθεση

Hraklis (Hraklis)

Μαθητής Α' λυκείου

Ο Hraklis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O Hraklis έγραψε: στις 01:06, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Leo Killer
Μισω τα διαδυκτιακα παιχνιδια μη ξερωντας το λογο...!
Και εγω μην φανταστεις...πιο πολυ sims παιζω:
Παράθεση

Eruyomo (Μάνος)

Φοιτητής

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 1,476 μηνύματα.

O Eruyomo monsters under your bed έγραψε: στις 01:52, 27-05-08:

starcraft.
Παράθεση

dj_georgio (george)

Μαθητής Γ' γυμνασίου

Ο george αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O dj_georgio έγραψε: στις 02:22, 27-05-08:

battle for middle earth 2 και το expansion call of duty 2 και κανα counter αν έχω κέφια.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 10:15, 27-05-08:

Αυτά που είναι στον υπολογιστή λογικά πιάνονται...Εγώ στον υπολογιστή με το Sims 2...
Στο Xbox με το lord of the rings εδώ και κάτι αιώνες...έχω στουκάρει στο 90κάτι τις εκατό και δεν μπορώ να περάσω κάτι κ*ολοδράκους!Αλλά που θα μου πάει...
Παράθεση

michael92 (Μιχάλης)

Φοιτητής

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 1,082 μηνύματα.

O michael92 έγραψε: στις 11:00, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από !Βάλια!
Αυτά που είναι στον υπολογιστή λογικά πιάνονται...Εγώ στον υπολογιστή με το Sims 2...
Στο Xbox με το lord of the rings εδώ και κάτι αιώνες...έχω στουκάρει στο 90κάτι τις εκατό και δεν μπορώ να περάσω κάτι κ*ολοδράκους!Αλλά που θα μου πάει...
Gaming Girls FTW!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 13:05, 27-05-08:

Vampire the masquerade: Bloodlines (pc)
Final fantasy 8,9,10,12 (psx, ps2)
Sims 2 (pc)
Simcity 4 (pc)
Dead or Alive 2 (ps2)
World of Warcraft (αν και δεν παιζω πια- pc)
The elder scrolls 3: Morrowind (pc)
Gran turismo 2 (psx)
tomb raider
World Traveler IQ

πρεπει να ειναι και αλλα, αν μου ερθουν θα τα γραψω

Αυτη την περιοδο παιζω πολυ το Simcity 4 Deluxe, ανυπομονω να παρω καινουριο πισι μετα τις εξετασεις για να παιξω το καινουριο, το Simcity Societies, ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΑΑ

Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων ΟΠΑ (Αθήνα) και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 5,138 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:09, 27-05-08:

Tomb Raider και NFS μόνο.

(σε εποχές PSone έπαιζα και άλλα καμένα όπως Toby & Megaman )

-petros
Παράθεση

Zod (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 430 μηνύματα.

O Zod έγραψε: στις 14:08, 27-05-08:

Εγώ παίζω το υπέρτατο Age of Conan: Hyborian Adventures αυτόν τον καιρό! Αγαπημένα γενικά παιχνίδια είναι: gta all series, wow (δεν παίζω πια) και DotA.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 14:33, 27-05-08:

Return to Castle Wolfenstein, Diablo 2 και Heroes of Might and Magic 2 μάλλον τα αγαπημένα μου. Για PC όλα.
Παράθεση

!Βάλια! (seize the day*)

Μαθητής Α' λυκείου

H seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου . Έχει γράψει 1,101 μηνύματα.

H !Βάλια! έγραψε: στις 14:39, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από krou
Αυτη την περιοδο παιζω πολυ το Simcity 4 Deluxe, ανυπομονω να παρω καινουριο πισι μετα τις εξετασεις για να παιξω το καινουριο, το Simcity Societies, ΤΡΟΜΕΡΟ ΤΡΟΜΕΡΟ ΑΑΑ
Τι ακριβώς είναι αυτό το παιχνίδι?Θέλω να πώ τι κάνεις?
Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

O Leo Killer έγραψε: στις 14:42, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
Vampire the masquerade: Bloodlines (pc)
Final fantasy 8,9,10,12 (psx, ps2)
Sims 2 (pc)
Simcity 4 (pc)
Dead or Alive 2 (ps2)
World of Warcraft (αν και δεν παιζω πια- pc)
The elder scrolls 3: Morrowind (pc)
Gran turismo 2 (psx)
tomb raider
World Traveler IQ

πρεπει να ειναι και αλλα, αν μου ερθουν θα τα γραψω

οταν ειχα πρωτοπαιξει το σιμσιτυ δεν μου αρεσε επειδη δεν ηξερα να παιζω!Τεσπα,ξερεισ οτι μπορεις να μεταφερεις τους χαρτες του σιμσιτυ στο σιμσ 2 ???!
Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

O Leo Killer έγραψε: στις 14:56, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Hraklis
Και εγω μην φανταστεις...πιο πολυ sims παιζω:
Για να δημιουργησω το the mall μου πηρε 2 μηνες!!!!!
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,228 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 14:58, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Leo Killer
οταν ειχα πρωτοπαιξει το σιμσιτυ δεν μου αρεσε επειδη δεν ηξερα να παιζω!Τεσπα,ξερεισ οτι μπορεις να μεταφερεις τους χαρτες του σιμσιτυ στο σιμσ 2 ???!
Δε το ηξερα. Ξερω ομως οτι γινεται να μεταφερεις τους Σιμσ στο σιμσιτι!
Παράθεση

Giannis17 (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Πειραιά και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 28 μηνύματα.

O Giannis17 έγραψε: στις 15:07, 27-05-08:

Kingdom hearts 1 και 2(ps2)
Final fantasy VII,IX(psone)
Final fantasy XII,X(ps2)
NFS (ολα)
Cabal online(pc)(εχω κολησει τον τελευταιο καιρο )
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 4,037 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 15:08, 27-05-08:

και εγώ παιδιά ειμαι πολύ κολλημένη με sims2 και αυτό τον καιρο με tomb raider anniversary..
Παράθεση

Leo Killer

Απόφοιτος

O Leo Killer έγραψε: στις 15:12, 27-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από DESPOINA
και εγώ παιδιά ειμαι πολύ κολλημένη με sims2 και αυτό τον καιρο με tomb raider anniversary..
Κι εγω το ιδιο παρολο που εχω τερματισει ολα τα tomb raider!:no1:Φαντασου οτι εχω αυθεντικα ολα τα expansions του σιμσ 2!!!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

Βρείτε παρόμοια