Το βιβλίο που διαβάζω αυτό τον καιρό

Nantiaki

Νεοφερμένος

Η Ναντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
η αλλη πλευρα του νομισματος- λενα μαντα(μυθιστορημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

AnastaZia

Νεοφερμένος

Η Ναστάζια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.
Tre metri sopra il cielo-Fedderico Moccia
:inlove::heart::heart: amoreee....ahh
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Το χάρυ πότερ το 7 στα αγγλικά.
Πόρωση.
Αν και δεν τα καταλαβαίνω όλα.
Αλλά το γενικό νόημα το'πιασα.
Είμαι στις 100κάτι σελίδες....
Βασικά προσπερνάω τις περιγραφές, γιατί μου την δίνουν(εντάξει όχι πάντα, όταν τα βρίσκω σκούρα μόνο:D)

Μμμ... Εγώ δεν ήθελα να χάσω λέξη και έψαχνα διαρκώς στο λεξικό...

Μην προσπερνάς τις περιγραφές, θα σου κάνει κακό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
παιδια εγω δεν πολυδιαβαζω αλλα αν γινεται να μου προτεινετε ενα βιβλιο που να ειναι ετσι αστειο κωμικο...να σκασει λιγο το χειλακι μας γτ ολο βαριεμαι............................
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manos4

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 893 μηνύματα.
Διαβάζω το "C για Αρχάριους" όποτε φυσικά έχω χρόνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΜαΚαΧα

Νεοφερμένος

Η ΜαΚαΧα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
"Αιολική Γη" του Ηλία Βενέζη, all time classic, τρομερές περιγραφές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
Harry Potter and the Deathly Hallows, 3rd time:D.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

beautiful loser

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ---- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
Ο καθηγητης - Σαρλοτ μπροντε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mariza100

Νεοφερμένος

Η Κν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 38 μηνύματα.
Το "Σπίτι διπλα στο ποτάμι" της Λένας Μαντά είναι ότι καλύτερο έχω διαβάσει τον τελευταίο καιρό. . . . Να το διαβάσετε. . . .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crookshanks

Διάσημο μέλος

Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,567 μηνύματα.
παιδια εγω δεν πολυδιαβαζω αλλα αν γινεται να μου προτεινετε ενα βιβλιο που να ειναι ετσι αστειο κωμικο...να σκασει λιγο το χειλακι μας γτ ολο βαριεμαι............................

Το "Εκατομμύριααααααα!" είναι αρκετά διασκεδαστικό βιβλίο. Δε σε κάνει βέβαια να σκάσεις στα γέλια, αλλά έχει και το χιούμορ του.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alessia #8

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Έδεσσα (Πέλλας). Έχει γράψει 71 μηνύματα.
Η διαβολογυναίκα............................. Μ' αρέσει πολύ η τύπισα....................:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SODAW

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SODAW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 921 μηνύματα.
λοιπόν εγώ τελίοσα αρκετά....:Pαλλά τώρα διαβάζω την narnia στα αγγλικά:D
-----------------------------------------
Το "Εκατομμύριααααααα!" είναι αρκετά διασκεδαστικό βιβλίο. Δε σε κάνει βέβαια να σκάσεις στα γέλια, αλλά έχει και το χιούμορ του.
το έχω διαβάσει ναι εντάξει δεν ξετρελάθηκα έχω διαβάσει και καλύτερα.την παροιμία που ανέφερες την έχω ακουστα έγραψα έκθεση 600 λέξεων για το περιβάλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fountototeratin

Νεοφερμένος

Η fountototeratini always.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
κι εγω sodaw και τα εφτα βιβλια ναρνια στα ελληνικα!!κ ηταν τελεια!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Valentina~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Valentina~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,185 μηνύματα.
εγω στη Νάρνια έχω διαβάσει τα τρία πρώτα και έχω δει τις ταινίες..... τέλειο είναι!!!!!:jumpy::jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

candygirl96

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η candygirl96 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 335 μηνύματα.
"πριν λιγο απο τα 18"!!!ειναι τελειο!!διαβαστε το!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Σήμερα παρήγγειλα το:

Τι στο μπιπ ξέρουμε;
Ανακαλύπτοντας τις αμέτρητες δυνατότητες αλλαγής της καθημερινής σας πραγματικότητας


Όταν το πάρω στο χέρια μου και αρχίσω να το διαβάζω θα σας πω εντυπώσεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nicole

Νεοφερμένος

Η Νικολέττα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 99 μηνύματα.
Τώρα κανένα! Αργότερα θα διαβάσω κάτι........ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost 4ever

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
Eclipse το τριτο της σειρας Twilight saga :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr strange

Δραστήριο μέλος

Ο Mr strange αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 431 μηνύματα.
Το "Εκατομμύριααααααα!" είναι αρκετά διασκεδαστικό βιβλίο. Δε σε κάνει βέβαια να σκάσεις στα γέλια, αλλά έχει και το χιούμορ του.
πες μου αν ειναι ποιος ειναι ο συγγραφεας γτ μπορει να μην το βρω μονο με τον τιτλο!!(στα ελληνικα ειναι ετσι??)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νένη

Νεοφερμένος

Η Νένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
Διαβάζω το τρίτο βιβλίο του εραγκον στα αγγλικά!
Δεν μπορούσα να περιμένω μεχρι να βγει στα ελληνικά!!!!!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top