Πώς νιώθετε για του χρόνου;

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ανυπομονω να ερθει η επομενη χρονια να παω στον τελευταιο σχολικο αγιασμο και επιτελους να τελειωσω...ενα αγχος το εχω ...φυσιολογικο οχι ακραια πραγματα... προσπαθω να μην φοβηθω κανενα μαθημα αλλα να τα παιρνω ολα με καλο ματι για να με παρουν κι αυτα:DΒαρεθηκα να ειμαι μαθητρια...θελω να γινω φοιτητρια:Pβεβαια εχω μπροστα αρκετους μηνες αλλα ειμαι πολυ κοντα στη πηγη και διψαω και πολυ:lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εχεις να διανυσεις ακομα τοσο καιρο οσο εισαι στο λυκειο...(τι ειπα ο ατιμος:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Βρε φροντίστε να περάσετε καλά φέτος και αφήστε το άγχος για την επόμενη χρονιά!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
εχεις να διανυσεις ακομα τοσο καιρο οσο εισαι στο λυκειο...(τι ειπα ο ατιμος:P)


ο καιρος περναει πολυ γρηγορα....φτασαμε κιολας 18 Γεναρη....θα κυλησει θα κυλησει και θα κυλησειιι:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

papakos1

Νεοφερμένος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
ο καιρος περναει πολυ γρηγορα....φτασαμε κιολας 18 Γεναρη....θα κυλησει θα κυλησει και θα κυλησειιι:P
Πεστο Ψέμματα//Ποτε ηρθαμε στο λυκειο.... τωρα ημαστε στη μεση.. ποτε θ τελειωσουμε ούτε θα το καταλαβουμε...:S:S:S:S:S
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
Και εμένα είναι πως με πετύχει η διάθεση...
Άλλες φορές, και γενικά όταν μια μέρα βαίνει καλώς σκέφτομαι πως έχω μεγάλες πιθανότητες να βγάλω έναν αξιοπρεπή βαθμό..
Άλλες φορές θέλω να ανοίξει η γη να με καταπιεί από το άγχος :S

Μια απ τα ιδια :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό ήμουν σίγουρα πιο χαλαρά και συμβιβασμένη με την ιδέα αυτή. Αλλά τον τελευταίο καιρό δεν μπορώ καθόλου. Αγχώνομαι τρελά. Συνέχεια σκέφτομαι πως δεν θα περάσω σε μια σχολή καλή(γιατι για αυτή που θέλω χλωμό.)
Αν και θέλω τόσο πολύ να περάσει η Β' λυκείου την βρήκα από τις πιο άσχημες χρονιές.Εύχομαι να τελειώνω φέτος όσο πιο σύντομα μπορώ. Αλλά στην ιδέα των Πανελληνίων δεν μπορώ.:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

vickaki-4

Δραστήριο μέλος

Η BIKY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 716 μηνύματα.
Εγώ πάλι αν και καλή μαθήτρια το άγχος που έχω με έχει κάνει πολύ απλά να ΤΡΕΜΩ!!!΄Ενα πράγμα θέλουν οι Πανελλήνιες ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kost@s_sam

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 20 μηνύματα.
εγώ αντιμετωπίζω φοβερό πρόβλημα άγχους....αν και καλή μαθήτρια φέτος φοβάμαι πολύ την αποτυχία για του χρόνου...
τώρα βέβαια έχω καταλάβει ότι το άγχος δεν βοηθάει πουθενά και για αυτό κάνω προσπάθειες να το αποβάλω... δύσκολα τα πράγματα όμως και το μόνο που κάνω είναι υπομονή να περάσει....ένας χρόνος είναι που θα πάει θα τελειώσει!!!
εσείς πώς νιώθετε?????

Τα ίδια ακριβώς.:PΌσο σκέφτομαι τις εξετάσεις του χρόνου τόσο παρισσότερο αγχώνομαι.Τη φοβάμαι πολύ την επόμενη χρονιά.:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
ο καιρος περναει πολυ γρηγορα....φτασαμε κιολας 18 Γεναρη....θα κυλησει θα κυλησει και θα κυλησειιι:P


Εεεε SoZi κύλησε!:P
9 Μαίου today,αχα!αχα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
χαχα!!! Σε 17 μερες οσοι δινουμε 6 μαθηματα θα ειμαστε τελειωμενοι!!!!
-----------------------------------------
Τα ίδια ακριβώς.:PΌσο σκέφτομαι τις εξετάσεις του χρόνου τόσο παρισσότερο αγχώνομαι.Τη φοβάμαι πολύ την επόμενη χρονιά.:(


Κοιταξε να δεις Κωστα! Αυτα τα ειπα πριν ενα χρονο ακριβως!!! Τωρα που περασα οτι περασα καταλαβα οτι δεν ηταν τιποτα! Απλα πρεπει να το παρετε σοβαρα απο την αρχη και πανω απο ολα ΟΧΙ αγχος...
Και μια συμβουλη... Οσο το δυνατον γρηγοροτερα αποφασιστε τι ακριβως θελετε!!! Το μονο πραγμα που μετανιωνω ειναι αυτο! Οτι δεν θελω τπτ! Και εινια πολυ ασχημο να διαβαζεις μια ολοκληρη χρονια χωρις να ξερεις τον λογο:P

Λοιπον, μην αγχωνεσαι. Απο οτι διαβασες το μνμ μου ειδες πως ημουν και πως ειμαι τωρα! Δεν αξιζει να αγχωνομαστε, θα το χασουμε το παιχνιδι με το αγχος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Υπάρχει λόγος να διαβάζεις και χωρίς να έχεις στόχο μία σχολή
'Να γράψεις όσο καλά μπορείς'
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Οδυσσέας

Διάσημο μέλος

Ο Οδυσσέας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3,499 μηνύματα.
Εγω παντως δεν εχω πολυ αγχος.Τοσο επειδη η σχολη που θελω ειναι εντος των δυνατοτητων μου οσο και επειδη σαν χαρακτηρας ειμαι γενικα ψυχραιμος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tebelis13

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.
Υπάρχει λόγος να διαβάζεις και χωρίς να έχεις στόχο μία σχολή
'Να γράψεις όσο καλά μπορείς'
και μετα?:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Πριν λίγο καιρό ήμουν σίγουρα πιο χαλαρά και συμβιβασμένη με την ιδέα αυτή. Αλλά τον τελευταίο καιρό δεν μπορώ καθόλου. Αγχώνομαι τρελά. Συνέχεια σκέφτομαι πως δεν θα περάσω σε μια σχολή καλή(γιατι για αυτή που θέλω χλωμό.)
Αν και θέλω τόσο πολύ να περάσει η Β' λυκείου την βρήκα από τις πιο άσχημες χρονιές.Εύχομαι να τελειώνω φέτος όσο πιο σύντομα μπορώ. Αλλά στην ιδέα των Πανελληνίων δεν μπορώ.:'(
Και για μενα η Β' Λυκειου ηταν σκατοχρονια. Και βαθμολογικα, και ψυχολογικα και λογω αλλων γεγονοτων. Αυτο με ειχε προδιαθεσει αρνητικα για τις πανελληνιες. Κακως βεβαια...

΄Ενα πράγμα θέλουν οι Πανελλήνιες ΑΝΑΙΣΘΗΣΙΑ!!!!!!!!!!!!:xixi:
Ακριβως. :P Καλα, να εχεις και μια επαφη με το περιβαλλον, αλλα οχι ακροτητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Εγω παντως δεν εχω πολυ αγχος.Τοσο επειδη η σχολη που θελω ειναι εντος των δυνατοτητων μου οσο και επειδη σαν χαρακτηρας ειμαι γενικα ψυχραιμος.
Μιας και το ανεφερες.
Εγω και η ψυχραιμια δεν εχουμε καμια σχεση. :P
Μπορει να το παιζω και καλα αναισθητη και λοιπα,αλλα καποιο αγχος το εχω για του χρονου.
Οσο για τη Β' Λυκειου, ηταν μια σχετικα ευχαριστη χρονια για μενα,στο τελος μου τα χαλασε. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 292010

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Και μετά ξέρεις που να κυμανθείς τουλάχιστον.
Το δύσκολο είναι άμα βγάλεις πχ 19.000+ μόρια που έχεις πολλές επιλογές:P
Άμα βγάλεις 16.000 κάπως μειώνονται οι επιλογές σου χιχι :P
Δεν εννοώ τώρα άμα μπορείτε να βγάλετε 19.000 να το παρατήσετε και να πάτε για 16.000 προς θεού:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Εγω παντως δεν εχω πολυ αγχος.Τοσο επειδη η σχολη που θελω ειναι εντος των δυνατοτητων μου οσο και επειδη σαν χαρακτηρας ειμαι γενικα ψυχραιμος.

Αυτό το σκεφτόμουν και εγώ.Ότι οκ θα επιλέξω σχολές που θα μπορώ να τα καταφέρω και να βγάλω τα απαραίτητα μόρια.Αλλάα που ξέρεις εκείνη την ώρα τι γίνεται.Τι θέμα θα πέσει..τι ψυχολογία θα υπάρχει..κτλ κτλ..:(Εμένα αυτό με αγχώνει..εκεί που πάω να σκεφτώ θετικά κάτι αρνητικό θα μου έρθει..από το μικρότερο ως το μεγαλύτερο..και εκεί είναι που χαλάνε τα πάντα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Whatmarie

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Whatmarie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
εγω πιστευω οτι αμα διαβαζεις ολη την χρονια και "το χεις" στο τελος δεν θα αγχωθεις καθολου...γιατι καλως η κακως ολη η δουλεια γινεται στα μεσα του χρονου και εκεινες τις 6 μερες που εχεις για διαβασμα ειναι απλως για μια επαναληψη....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Βάντα..

Νεοφερμένος

Η Βάντα.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά αγχώνομαι σε λογικα πλαίσια προς το παρόν... Θεωρώ πως χρειάζεται σωστός προγραμματισμός και διαχείριση χρόνου κατά τη διάρκεια όλης της χρονιάς...και σαφώς περισσότερο διάβασμα και εμβάθυνση από τα προηγούμενα χρόνια...αυτό που με φοβίζει είναι μήπως δεν καταφέρω να διαβάσω τόσο όσο χρειάζεται για να είμαι εγώ καλυμένη με τον εαυτό μου...διότι αν δεν πετύχω το στόχο που θέλω, θα ξέρω οτι έχω προσπαθήσει...αν παρασυρθώ κ δεν διαβάσω μέχρι τέλους...κ δεν τα καταφέρω θα απογοητευτώ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top