Πώς νιώθετε για του χρόνου;

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μεταπτυχιούχος. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Θα ηθελά να βοήθησετε στο δίλλημα τεχνολογική ή θετική στην Γ λυκείου;
Εχεις κατασταλάξει σε ποιο τμήμα θελεις να περάσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
Αν δεν θες αποκλειστικά Ιατρική ή γενικά κλάδους της υγείας θεωρώ καλύτερη την τεχνολογική γιατί αν το δούμε λίγο ρεαλιστικά είναι κάπως πιο «εύκολο» να γράψεις ΑΟΔΕ που είναι παπαγαλία παρά χημεία που δεν σου εγγυάται κανείς πόσο δύσκολες θα είναι οι ασκήσεις !!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παδια ειμαι β λυκειου τεχνολογικη και εχω πολυ αγχος για του χρονου....φυσικη κατ δεν καταλαβαινω σχεδον τιποτα ενω γενικης και μαθ κατ καταλαβαινω πολλα περισσοτερα..επισης αλγεβρα δεν καταλαβαινω παλι πολλα...θελω να περασω εμπορικο ναυτικο ως πλοιαρχος...μηπως ξερετε ποια ηταν η βαση φετος και θελει παρα πολυ διαβασμα για να περασω εκει χωρις πανελληνιες;;δηλαδη με απολυτηριο μονο λυκειου θελει πολυ διαβασμα;;οποιος ξερει ας απαντησει και ας μου επι αν πρεπει να ξερω φυσικη κατ και αλγεβρα για του χρονου..οποιος ξερει τον παρακαλω να με βοηθησει εχω κατααγχωθει...:/...ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gregory nub

Διάσημο μέλος

Ο gregory nub αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,619 μηνύματα.
Αν δεν θες αποκλειστικά Ιατρική ή γενικά κλάδους της υγείας θεωρώ καλύτερη την τεχνολογική γιατί αν το δούμε λίγο ρεαλιστικά είναι κάπως πιο «εύκολο» να γράψεις ΑΟΔΕ που είναι παπαγαλία παρά χημεία που δεν σου εγγυάται κανείς πόσο δύσκολες θα είναι οι ασκήσεις !!
Η χημεία έχει ελάχιστη θεωρία και οι ασκήσεις έχουν μεθοδολογία, αν σε δυσκολεύουν, τις λύνεις με αυτήν.
Τώρα η βιολογία κατ είναι που έχει πολύ περισσότερο διάβασμα από το ΑΕΠΠ ή το ΑΟΔΕ, γι αυτό η θετική είναι και πιο δύσκολη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
παδια ειμαι β λυκειου τεχνολογικη και εχω πολυ αγχος για του χρονου....φυσικη κατ δεν καταλαβαινω σχεδον τιποτα ενω γενικης και μαθ κατ καταλαβαινω πολλα περισσοτερα..επισης αλγεβρα δεν καταλαβαινω παλι πολλα...θελω να περασω εμπορικο ναυτικο ως πλοιαρχος...μηπως ξερετε ποια ηταν η βαση φετος και θελει παρα πολυ διαβασμα για να περασω εκει χωρις πανελληνιες;;δηλαδη με απολυτηριο μονο λυκειου θελει πολυ διαβασμα;;οποιος ξερει ας απαντησει και ας μου επι αν πρεπει να ξερω φυσικη κατ και αλγεβρα για του χρονου..οποιος ξερει τον παρακαλω να με βοηθησει εχω κατααγχωθει...:/...ευχαριστω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

artemaki

Διάσημο μέλος

Η Άρτεμις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 3,249 μηνύματα.
Εγω που ειμαι γ' παντως, μια χαρα περναω.
Καλα, εγω ειμαι και λιγο μαζοχα βεβαια, μ'αρεσει που διαβαζω. :P

Ειναι πως θα το παρει ο καθενας.
Μην τρελαινεστε. Μονο κενα μην αφηνετε οσοι ειστε σε μικροτερες ταξεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Unforgiven21

Νεοφερμένος

Ο Unforgiven21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 115 μηνύματα.
εγω ειμαι β και λεω για του χρονου οποιος μπορει ας με νοηθησει σ αυτο π ρωταω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Αν δεν θες αποκλειστικά Ιατρική ή γενικά κλάδους της υγείας θεωρώ καλύτερη την τεχνολογική γιατί αν το δούμε λίγο ρεαλιστικά είναι κάπως πιο «εύκολο» να γράψεις ΑΟΔΕ που είναι παπαγαλία παρά χημεία που δεν σου εγγυάται κανείς πόσο δύσκολες θα είναι οι ασκήσεις !!

η ιατρικη θελει θετικη φιλε,οχι τεχνολογικη!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_Silence_

Διάσημο μέλος

Η _Silence_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 2,382 μηνύματα.
η ιατρικη θελει θετικη φιλε,οχι τεχνολογικη!!!

Φίλη πρώτον αγαπητέ , και δεύτερον διάβασε σωστά το πόστ μου !
Αν ΔΕΝ θες Ιατρική γράφω ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanos...

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στεφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Φίλη πρώτον αγαπητέ , και δεύτερον διάβασε σωστά το πόστ μου !
Αν ΔΕΝ θες Ιατρική γράφω ;)

σωστη. συγνωμη.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος Υψηλάντης

Νεοφερμένος

Ο Τάσος Υψηλάντης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Αγχος , στρες, πιεση κλπ....παρ'ολα αυτα ειμαι σε πολυ καλο δρομο και νομιζω πως θα περασω!!! :D :studying:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Yamcha

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Παυλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 271 μηνύματα.
Εχεις κατασταλάξει σε ποιο τμήμα θελεις να περάσεις;
Μάλλον θα αποκλείσω ιατρικές σχολές
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
    • *
  • Φορτώνει...
Top