Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

nefi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,097 μηνύματα.
Πήρατε κιλά στις πανελλήνιες?

εγω παλι απο τ πολυ τ αγχος απεκτησα προβλημα με τ στομαχι μου κ εχασα κιλα...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγώ πάλι συγκαταλέγομαι σ' αυτούς που έχασαν κιλά, ειδικά την πρώτη χρονιά (κάπου στα 5-6 είχα χάσει).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Mα πως:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Mερικοι εχουν και αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
E και τι;Άγχος=έλλειψη κιλών;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Ξερεις αμα δεν εισαι καλα ψυχολογικα,το λιγοτερο που θες ειναι να φας.Παραλειπεις γευματα ασυναισθητα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
Δεν ισχύει απόλυτα αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Καλα,οτι πεις.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

christina141

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χριστινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 297 μηνύματα.
κ εγω ειχα βαλει κιλα,περιπου 5....ακομα να τα χασω τα ατιμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Οταν αγχωνομαι, εχω πολυ εντονους πονους στο στομαχι και μου κοβεται τελειως η ορεξη.

Επι 2-3 βδομαδες παιζει να ειχα φαει 1 φορα φυσιολογικα.

Ουσιαστικα μονο χυμους επινα και καφεδες...

Μεχρι τωρα εχω χασει κιλα και πιστευω οτι οφειλειται καθαρα στο οτι εχω υπερβολικο αγχος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Καλα ειπαμε,αμα δεν τρως πως αποδιδεις στα μαθηματα?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Καλα ειπαμε,αμα δεν τρως πως αποδιδεις στα μαθηματα?
Οταν με πιανει το αγχος πραγματικα δεν μπορω να φαω τιποτα και αυτο σιγουρα επηρεαζει και αποδοση μου...

Γενικα εξαντλουμαι πιο ευκολα..

Προσπαθω τουλαχιστον να πινω χυμους και να κοιμαμαι καλα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Μα αμα δεν τρως που να βριε γλυκοζη ο εγκεφαλος.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μα αμα δεν τρως που να βριε γλυκοζη ο εγκεφαλος.?
Ρε παιδι μου οταν με πιανει το αγχος δεν μπορω να φαω. :P

Ειναι αδυνατο.

Δεν ειπα οτι κανω απεργια πεινας,τρωω αλλα οχι φυσιολογικα,δηλαδη τα γευματα μου δεν ειναι ετσι οπως θα επρεπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blacksheep

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ΓιαννηςΤουφεξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 1,436 μηνύματα.
Εγω μιλαω για παθολογικες περιπτωσεις αγχους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Μα αμα δεν τρως που να βριε γλυκοζη ο εγκεφαλος.?

Τόσους χυμούς πίνει το παιδί. Εκεί θα την βρει την γλυκόζη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hale

Δραστήριο μέλος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 616 μηνύματα.
Εγώ τη 2η φορά που έδωσα είχα φτάσει τα 97 κιλά. Από τότε όμως (αρχές Ιουνίου 2009) μέχρι τώρα (μέσα Δεκεμβρίου 2009) έχω χάσει 17 κιλά και πλέον είμαι 80 κιλά!!!


Και όχι, δεν έκανα καμία εξαντλητική δίαιτα. Απλώς άρχισα να τρώω κανονικά!!

Αρα στη περίπτωσή μου, ναι, οι πανελλήνιες παχαίνουν...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rania.

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Rania. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,778 μηνύματα.
Στην περιπτωση μου, το ΚΑΘΙΣΙΟ παχαινει. Τι σημασια εχουν οι πανελληνιες. Καθε σχολικη χρονια παιρνω κιλα επειδη ΚΑΘΟΜΑΙ. Αν και περυσι εκανα και κανα κατοσταρι μια στο τοσο, ποδηλατα, σχοινακια ιστοριες. Φετος προτιμω να γεμιζω τον ελευθερο μου χρονο με ακομα περισσοτερο καθισιο μπροστα στο pc :p
Ασε που μερικες φορες πραγματικα θελω να φαω σοκολατα. Με τονωνει. Αλλα το εχω ξεφτιλισει. Ηταν μια βδομαδα που ετρωγα μια φορα το βραδυ επειδη γυρνουσα απο το σχολειο και πλακωνομουν στο διαβασμα, και ΞΕΧΝΟΥΣΑ να φαω :!:
Μετα μπορει την επομενη βδομαδα να τρωω υπερβολικα πολυ, και τη μεθεπομενη παλι τιποτα. Θα καταστραφω.
Το εχω παρει αποφαση παντως να αρχισω να τρωω νορμαλ, και η μανα μου ειπε οτι πρεπει να εχω καλη διατροφη μπλαμπλαμπλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Στην περιπτωση μου, το ΚΑΘΙΣΙΟ παχαινει. Τι σημασια εχουν οι πανελληνιες. Καθε σχολικη χρονια παιρνω κιλα επειδη ΚΑΘΟΜΑΙ. Αν και περυσι εκανα και κανα κατοσταρι μια στο τοσο, ποδηλατα, σχοινακια ιστοριες. Φετος προτιμω να γεμιζω τον ελευθερο μου χρονο με ακομα περισσοτερο καθισιο μπροστα στο pc :p
Ασε που μερικες φορες πραγματικα θελω να φαω σοκολατα. Με τονωνει. Αλλα το εχω ξεφτιλισει. Ηταν μια βδομαδα που ετρωγα μια φορα το βραδυ επειδη γυρνουσα απο το σχολειο και πλακωνομουν στο διαβασμα, και ΞΕΧΝΟΥΣΑ να φαω :!:
Μετα μπορει την επομενη βδομαδα να τρωω υπερβολικα πολυ, και τη μεθεπομενη παλι τιποτα. Θα καταστραφω.
Το εχω παρει αποφαση παντως να αρχισω να τρωω νορμαλ, και η μανα μου ειπε οτι πρεπει να εχω καλη διατροφη μπλαμπλαμπλα.

Σε αυτό πάντως έχει δίκιο...:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

puma1991

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο puma1991 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 132 μηνύματα.
Οι πανελλαδικες οντως παχαινουν...και αυτο γιατι τα παιδια εχουν πολυ λιγοτερο(εως καθολου) χρονο να γυμναστουν απο οτι αλλες χρονιες,περνανε περισσοτερες ωρες καθισιου(σχολειο,φροντ.,περισσοτερο διαβασμα),και λογο ανχους οι περισσοτεροι το ριχνουμε στο φαει!!!Εγω απο προσωπικη εμπειρια..αλλα και περισσοτερων φιλων μου...ειχαμε παρει κιλα!!Εγω πχ....απο 68 εφτασα 1 εβδομαδα πριν τις πανελλαδικες 78.5!!!!Αμεσως μετα που επιασα δουλεια....σχεδον σε ενα μηνα....εφτασα τα 70....και τωρα ειμαι παλι 75(φοιτητης και ανεργος ομως)!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top