Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Catherine3

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Catherine3 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Εγώ σε δύο χρόνια έβαλα 12 κιλά και τα περισσότερα στην Γ λυκείου!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iri_22

Νεοφερμένος

Η iri_22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Μαλλον όχι!.. Εγω απο το αγχος τις μερες των εξετασεων ειχα χάσει 3 κιλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rock_Sugar

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαριάννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 176 μηνύματα.
Κάθε σχολική χρονιά παίρνω 3-4 κιλάκια κ τα χάνω το καλοκαίρι :P
Φέτος να δούμε, μη με μαζεύει η green peace.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lady_Of_Carnage

Νεοφερμένος

Η Ελένα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 78 μηνύματα.
κι εγω απο το αγχος δεν ετρωγα τπτ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orlando

Δραστήριο μέλος

Ο Αποστολης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 612 μηνύματα.
Πήρατε κιλά στις πανελλήνιες?
Λιγα πραγματα.Ορεξη να'χουμε να παιζουμε μπαλα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nanou!!

Νεοφερμένος

Η Nanou!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βαθύ (Σάμος). Έχει γράψει 48 μηνύματα.
εγώ ήδη πήρα... αλλά ακόμα είναι αρχή. να η αλλαγή της εποχής, να η περιοδος της προσαρμογής... ε, όλα βοηθάνε... αλλά βρήκα την απλή λύση. φροντισα να είναι μονίμως άδειο το ψυγείο... :thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
εγώ ήδη πήρα... αλλά ακόμα είναι αρχή. να η αλλαγή της εποχής, να η περιοδος της προσαρμογής... ε, όλα βοηθάνε... αλλά βρήκα την απλή λύση. φροντισα να είναι μονίμως άδειο το ψυγείο... :thanks:
Άδειο το ψύγειο και γεμάτο το ντούλαπι! :P Τα ντουλάπια έχουν περισσότερους θησαυρούς απο τα ψυγεία! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

reaction

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ηλιάνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 136 μηνύματα.
απλα να προσεχετε ακομα και οταν τσιμπολογατε τι τρωτε...χρησιμες ειναι οι μπαρες δημητριακων με σοκολατα ειναι το ιδιο πραγμα με σοκολατα με λιγοτερες θερμιδες...να εχετε μια πιατελα με φρουτα....κανενα χυμο που μεταβολιζεται πιο ευκολα....οι καφεδες μονο υπερενταση και νευρα θα σας προκαλεσουν!ειναι κριμα....να εχετε μικρα τοστακια με διαφορα πχ με φιλαδελφια, με γαλοπουλα,μια μικρη ομελετα με πιπερια τυρακι...υπαρχουν νοστιμοι τροποι....για γευση να εχετε καμια καραμελιτσα καμια ετσι οχι τον αμπακο!αχ!
εγω ειχα κολλησει στον πασατεμπο στις πανελληνιες και το μαρουλι ξεχωριστα δεν ξερω γιατι!η αληθεια ειναι οτι απο το αγχος τρως χωρις να καταλαβαινεις ποσοτητα ή γευση!
σας καταλαβαινω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

georgia91

Νεοφερμένος

Η Γεωργια(ή για φίλους Πέτρος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.
ναι...εφτα!!!! :( απλα συνεχιζς να πνιγω το αγχοσ στη σοκολατα!!! διαιτες μετα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

athatsi

Νεοφερμένος

Ο athatsi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 28 μηνύματα.
Ειναι αναλογα και το ατομο.και εγω παντως πηρα 11 κιλα και τωρα αφου τελειωσα με τις πανελληνιες ξεκινησα διαιτα.Πριν 10 μερες και εχω χασει 4 απο τα 11 και συνεχιζω.Ευχομαι ολοψυχα καλη επιτυχια σε ολα τα παιδια που δινουν και τα κιλα χανονται μην ανησυχειται.Θεληση και ολα γινονται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
8 αλλα εχασσα 15 μετα!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nitsa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 389 μηνύματα.
ναι....:xixi:
το προβλημα ξεκινησε απο τις διακοπες των χριστουγεννων που ενω ξερεις οτι ολοι ειναι στην κουζινα κ φτιαχνουν κουραμπιεδες, μελομακαρονα και ενα σωρο αλλα ΠΑΧΥΝΤΙΚΑ γλυκα, εσυ πρεπει να μεινεις σταθερος στο γραφειακι σου και να κανεις επαναληψη τις πρωτες ενοτητες του πλατωνα για το τεστ στο φροντιστηριο!!!!

τι γινεται ομως αν η μυρωδια ξεπερασει την πορτα και ερθει στην μυτη σου???:D
τοτε ορμας στην κουζινα κ παιρνεις ενα ΓΕΜΑΤΟ πιατο με γλυκα κ ζαχαρωτα και μασαμπουκωνεις μεχρι να πρηστει η κοιλιτσα:eyesup:, ενω ΦΥΣΙΚΑ συγχρονως διαβαζεις αρχαια κτλ κτλ!!!

αυτα μονο για τα χριστουγεννα!!! φανταστειτε τι επακολουθει τους υπολοιπους μηνες!
εγω προσωπικα ετρωγα μερεντα με το κουταλι αφου ως γνωστον ''η σοκολατα βοηθαει στο διαβασμα''.....(= ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ!!!):fss:
συνολικα περσι που εδινα εβαλα 5 κιλα...:emm:
ααχχ αυτες οι πανελληνιες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maraki love

Διάσημο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτητής του τμήματος Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Θράκης (Αλεξανδρούπολη) και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,279 μηνύματα.
πέρσυ που έδινα 5-6 έχασα εγώ και μόλις τέλειωσαν έβαλα 7:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

M4dn3sS

Δραστήριο μέλος

Ο M4dn3sS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 746 μηνύματα.
ναι....:xixi:
το προβλημα ξεκινησε απο τις διακοπες των χριστουγεννων που ενω ξερεις οτι ολοι ειναι στην κουζινα κ φτιαχνουν κουραμπιεδες, μελομακαρονα και ενα σωρο αλλα ΠΑΧΥΝΤΙΚΑ γλυκα, εσυ πρεπει να μεινεις σταθερος στο γραφειακι σου και να κανεις επαναληψη τις πρωτες ενοτητες του πλατωνα για το τεστ στο φροντιστηριο!!!!

τι γινεται ομως αν η μυρωδια ξεπερασει την πορτα και ερθει στην μυτη σου???:D
τοτε ορμας στην κουζινα κ παιρνεις ενα ΓΕΜΑΤΟ πιατο με γλυκα κ ζαχαρωτα και μασαμπουκωνεις μεχρι να πρηστει η κοιλιτσα:eyesup:, ενω ΦΥΣΙΚΑ συγχρονως διαβαζεις αρχαια κτλ κτλ!!!

αυτα μονο για τα χριστουγεννα!!! φανταστειτε τι επακολουθει τους υπολοιπους μηνες!
εγω προσωπικα ετρωγα μερεντα με το κουταλι αφου ως γνωστον ''η σοκολατα βοηθαει στο διαβασμα''.....(= ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ!!!):fss:
συνολικα περσι που εδινα εβαλα 5 κιλα...:emm:
ααχχ αυτες οι πανελληνιες!


Το θέμα είναι που τα βάζεις αυτά τα 5 κιλά κοπελιά. :xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pure_Seduction

Επιφανές μέλος

Ο Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 9,834 μηνύματα.
χμμ...μονο εγω δεν πηρα ουτε ενα κιλο:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo_777

Νεοφερμένος

Ο Leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ουου
τον αυγουστο του ΄9 ημουν 63χγ και τωρα δεκεμβριο εχω φτασει τα 77!!!:'(
τουλαχιστον σταθεροποιηθηκε...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Μιχάλης9867

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάξος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 895 μηνύματα.
ρε φιλε εσυ τρως το αμπακα !!!

σορρυ κιολλας!
παντως παιδια προσεξτε πολυ,εγω πηρα 20 ολοκληρα κιλα (απο 75 εφτασα 95)
εχω χασει γυρω στα 10-12 κιλα και θα παω και γυμναστηριο μετα τα χριστουγεννα (μετα απο την εξεταστικη εννοειται)
αλλα πηρα τοσα πολλα διοτι καθομουν συνεχεια σε μια καρεκλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Εγω τη χρονια που εδινα γυρω στα μεσα πηρα 5 κιλα και πηγα σε διατροφολογο μετα για να μην παρω κι αλλα, τα εχασα και μετα καταφερα να διατηρησω σταθερο το βαρος για να μην υπαρξουν χειροτερα (εχω γενικως καποια κιλα παραπανω λογω υποθυροειδισμου και δε θα ηταν καλο για την ψυχολογια μου να επαιρνα κι αλλα).
Γενικως βεβαια ειναι στο καθε ατομο, αλλοι τρωνε λιγοτερο αλλοι περισσοτερο, αν και νομιζω οτι οι περισσοτεροι ανηκουν στη 2η κατηγορια. Βασικα ακομα και σταθερα να τρως λογω ελλειψης ασκησης που εχουν οι περισσοτεροι αυτη τη χρονια παιρνουν πιο ευκολα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jimmy007

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο jimmy007 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Aν προσέχεις την διατροφή σου μπορείς να διατηρηθείς σε πολύ καλά επίπεδα βάρους παρά την έλλειψη άσκησης. Αν τώρα πας και τρως ότι βλακεία υπάρχει χρησιμοποιώντας για δικαιολογία το διάβασμα, λογικό είναι να παχύνεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Leo_777

Νεοφερμένος

Ο Leo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.
ρε φιλε εσυ τρως το αμπακα !!!

σορρυ κιολλας!
παντως παιδια προσεξτε πολυ,εγω πηρα 20 ολοκληρα κιλα (απο 75 εφτασα 95)
εχω χασει γυρω στα 10-12 κιλα και θα παω και γυμναστηριο μετα τα χριστουγεννα (μετα απο την εξεταστικη εννοειται)
αλλα πηρα τοσα πολλα διοτι καθομουν συνεχεια σε μια καρεκλα!!!

ακριβωσ αυτο επαθα και ακριβωσ αυτο σκεφτομαι να κανω:iagree: (μονο πριν την εξεταστικη γιατι δεν τραβαει αλλουσ 5 μηνεσ, μετα την εξεταστικη ενοειται το γυμναστηριο σε συνδυασμο με πολο:jumpy:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top