Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

peace

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Πτυχιούχος. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

kay

Νεοφερμένος

Η kay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
σε μια φαση ειχα παρει δυο κιλα μετα ομως εχασα εφτα γιατι δε προλαβαινα να φαω λογω του διαβασματος...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Άκου ρε πράματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aggelos!

Νεοφερμένος

Ο Aggelos! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 46 μηνύματα.
Πανελλήνιες χωρίς φαγητό δεν γίνονται . Εγω πάντα διπλα στο βιβλίο μου οταν διάβαζα σπίτι είχα κ ενα σαντουιτς.. Αποτέλεσμα ?? Απο 73 περυσι το καλοκαιρι 85 φέτος το καλοκαίρι.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

m3Lt3D

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 983 μηνύματα.
σε μια φαση ειχα παρει δυο κιλα μετα ομως εχασα εφτα γιατι δε προλαβαινα να φαω λογω του διαβασματος...
πλακα με κανεις(δεν ειναι ερωτηση).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kay

Νεοφερμένος

Η kay αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
κι ομως!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Afey

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,326 μηνύματα.
Πόσα μόρια έβγαλες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fosa

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Fosa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
Είπαμε να υπερβάλλουμε αλλά εσύ το παρά χεσες...Σόρυ κιόλας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mimi

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η mimi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 120 μηνύματα.
Είπαμε να υπερβάλλουμε αλλά εσύ το παρά χεσες...Σόρυ κιόλας
οντως!!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
πηρα 5 κιλα μεσα στις πανελληνιες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

PIL

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 847 μηνύματα.
Πηρα 7-8 κιλα στη διαρκεια της χρονιας,τα εχασα στην 6ημερη και τα ξαναεβαλα το Πασχα και στις Πανελληνιες:PΚοινως βαλε βγαλε:DΤωρα τα χανω σταδιακα και με προγραμμα για να μην τα ξαναβαλω μετα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris17

Νεοφερμένος

Ο dimitris17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 36 μηνύματα.
εγω πηρα 5 κιλα στις πανελληνιες και εχασα 10 το καλοκαιρι....ειμαι 75(και υψος 1.80)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy13

Νεοφερμένος

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Καλά σοβαρά δεν κάνατε γυμναστική, δεν προλαβαίνατε να φάτε κλπ κλπ ορισμένοι από το άγχος και το πολύ διάβασμα; Όταν μιλάμε για γυμναστική μπορείται να ξεκλέψετε λίγο χρόνο έστω μισή ωρίτσα τη μέρα και να κάνετε. Είπαμε διάβασμα-διάβασμα, αλλά.... Και αφού λέμε για βάρος εγώ ούτε πριν ούτε μετά τις πανελλήνιες πήρα βάρος( καλά ίσως λίγο γιατί ψήλωσα)... 54 κιλά(!)
Εντάξει από ύψος: 1,73 και κάτι μάλλον, και συνεχίζουμε.....(ελπίζω μη ξέφυγα πολύ από τη συζήτηση...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω πριν ημουν 53 κιλα σταθερα, πηγα 49 και τωρα ειμαι 52. Και υψος 1.72
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
Φιλε chris, με 52 κιλα και 172 εκ. υψος εισαι ελλιποβαρης, που σημαινει οτι εισαι πολυ λεπτος για το υψος σου. Αν θες να ξερεις πιο ειναι το ιδανικο βαρος για το υψος σου

απλα μπες https://www.eufic.org/article/el/rid/eufic-bmi-calculator/# και δες.

Γενικα παντος, ειναι προτιμοτερο να παιρνει κανεις βαρος μεσο ασκησης. Δημιουργοντας ετσι μυες, οι οποιοι μυες εχουν μεγαλυτερο βαρος απο το λιπος στον ιδιο ογκο παντα.

Οσο για τις Πανελληνιες, εγω πηρα γυρο στα 8-9 κιλα, τα οποια ομως εχασα με ασκηση και junk food σε λογικεσ ποσοτητες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Ξερω οτι ειμαι ελλιποβαρης και ξερω το ιδανικο βαρος για το υψος μου. Προσπαθω παρα πολυ αλλα δεν βαζω ουτε μισο γραμμαριο... Αλλοι παλευουν να αδυνατισουν και αλλοι να παχυνουν :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
μπα βλακειες ειναι αυτα εγω αδυνατισα κιολας.......:xixi:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnakoseco

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 129 μηνύματα.
Ξερω οτι ειμαι ελλιποβαρης και ξερω το ιδανικο βαρος για το υψος μου. Προσπαθω παρα πολυ αλλα δεν βαζω ουτε μισο γραμμαριο... Αλλοι παλευουν να αδυνατισουν και αλλοι να παχυνουν :p
σε νιωθω ειμαι 1,87 και 68 κιλα!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emily

Νεοφερμένος

Η Emily αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
εξαρτάται όντως.. εγώ ήμουν 52 και πήγα 46 τώρα όμως είμαι 47 σταθερά... κάτι καλο έκαναν και οι πανελλήνιες :P τέσσρα, πέρα από την πλακα πιστεύω ότι για τους περισσοτερους αλλάζει ο τρόπος που διαβάζουν και αυξάνεται αν μην τι άλλο το άγχος.. οποτε είναι λογικό να αυξομειώνεται το βάρος λόγω κακής διατροφής κλπ.. πάντως για τους καφέδες να προσέχετε παιδιά... ειδικά αν δεν τρώτε k tpt είναι ότι χειρότερο για το στομάχι... 4 -5 καφέδες έπινα τη μέρα αλλα.... το διέλυσα t στομάχι m... "γιαυτο" σας λέω.. όλα με metro... το σημαντικότερο είναι η υγεία!... επί την ευκαιρία λοιπόν καλή δύναμη σε όσους δίνουν αλλα k στους υπολοιπους φυσικά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sevoulaa

Νεοφερμένος

Η sevoulaa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 13 μηνύματα.
οτι παχαινουν παχαινουν
βασικα αυτο φοβομουν κι εγω..γι αυτο δεν ετρωγα πολυ
αλλα οτι ετρωγα ακομα και λιγο το αποθηκευα σε λιπος
ε εβαλα3-4 κιλακια
αλλα μιν αγχωνεσαι φετοσ το καλοκαιρι (μετα τισ πανελληνιες) εχασα 5 κιλα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top