Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Η Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,174 μηνύματα.
Έι παιδιά, αν έχετε όρεξη για οτιδήποτε να το φάτε.
Σοκολάτες, γαριδάκια, πατατάκια, γύρους ό,τι επιθυμείτε όποτε το επιθυμείτε.
Αλλά με μέτρο βέβαια.
Εγώ μέχρι 5 κιλά πήρα τρώγοντας πολύ περισσότερο απ'ότι συνήθως.
Δηλαδή λογικά πλαίσια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johnietraf

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο γιαννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Στατιστικής ΟΠΑ και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 1,889 μηνύματα.

hidd

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο hidd αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 246 μηνύματα.
Oταν εδινα πανελληνιες πριν 2 χρονια ειχα το αντιθετο προβλημα. Οταν τρωω νυσταζω, συνεπως ειχα ψιλοκοψει το φαι το τελευταιο χρονο.Στο τελος ειχα χασει γυρω στα 15 κιλα σε ενα χρονο(και δεν ημουν ποτε χοντρος). Ευτυχως με το που τελειωσα τις πανελληνιες πηρα το βαρος μου πισω και αρχισα γυμναστικη :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΕλευθεριⒶκος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΕλευθεριⒶκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 26 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 392 μηνύματα.

blackorgrey

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο blackorgrey αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 263 μηνύματα.
Προσωπικά ούτε πήρα ούτε έχασα κιλά.Ήμουν όλη τη χρονιά ανάμεσα στο 77-79.Δεν υπάρχει λόγος κάποιος να διαφοροποιήσει τις διατροφικές του συνήθειες για αυτή τη χρονιά.Το μόνο δύσκολο είναι ότι δεν υπάρχει πολύς χρόνος για οποιουδήποτε είδους γυμναστική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

niek

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η niek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 308 μηνύματα.
Έχασα 4 κιλά σε 1 μήνα και δεν έκανα γυμναστική.Νομίζω ότι είναι από το άγχος, γιατί όταν αγχώνομαι δεν πεινάω καθόλου και αν φάω αισθάνομαι ότι θα :sick:.Πάντως πρέπει να τα ξαναπάρω γιατί είμαι κάτω από το όριο :redface:(1,70 και 50 κιλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Προσωπικά ούτε πήρα ούτε έχασα κιλά.Ήμουν όλη τη χρονιά ανάμεσα στο 77-79.Δεν υπάρχει λόγος κάποιος να διαφοροποιήσει τις διατροφικές του συνήθειες για αυτή τη χρονιά.Το μόνο δύσκολο είναι ότι δεν υπάρχει πολύς χρόνος για οποιουδήποτε είδους γυμναστική.
Για κάποιο λόγο οι περισσότεροι τρώνε πιο πολύ στις πανελλήνιες (δεν ξέρω πως το καταφέρνουν :P) και σε συνδυασμό με έλλειψη γυμναστικής λόγω χρόνου μπαίνουν τα κιλά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Έχασα 4 κιλά σε 1 μήνα και δεν έκανα γυμναστική.Νομίζω ότι είναι από το άγχος, γιατί όταν αγχώνομαι δεν πεινάω καθόλου και αν φάω αισθάνομαι ότι θα :sick:.Πάντως πρέπει να τα ξαναπάρω γιατί είμαι κάτω από το όριο :redface:(1,70 και 50 κιλά)
και εγω μια απο τα ιδια ...εχω ανχωθει τον τελευταιο καιρο και νιωθω πως δεν προλαβαινω να φαω οσο διαβαζω και κατα το βραδακι που τελιωνω μου εχει κοπει η ορεξη..αποτελεσμα εχασα 3 κιλα με την διαφορα οτι δεν με χαλασε καθολου (φανηκαν οι κοιλιακοιιιι!!!!!!!! αααααλληλουηααα αααααληλλουηα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Εμένα το άγχος μόνο μου βάζει βάρος, πως γίνετε εσείς να τα χάνετε; Μάλλον ό,τι χάνετε εσείς τα παίρνω εγώ. Επίσης θέλω να ελπίζω πως στις πανελλήνιες δεν θα αποκτήσω και άλλο βάρος, βέβαια αυτό δεν γίνεται σε όλα τα άτομα. Υπάρχει ακόμα ελπίδα! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Εμένα το άγχος μόνο μου βάζει βάρος, πως γίνετε εσείς να τα χάνετε; Μάλλον ό,τι χάνετε εσείς τα παίρνω εγώ. Επίσης θέλω να ελπίζω πως στις πανελλήνιες δεν θα αποκτήσω και άλλο βάρος, βέβαια αυτό δεν γίνεται σε όλα τα άτομα. Υπάρχει ακόμα ελπίδα! :D
Από τις θερμίδες παχαίνεις όχι από το άγχος. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mάιρα

Διάσημο μέλος

Η Mάιρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,354 μηνύματα.
Από τις θερμίδες παχαίνεις όχι από το άγχος. :P

Και όμως, εγώ από το άγχος έχω πάρει μερικά κιλάκια γιατί δεν μπορώ να πω πως τρώω και για δέκα άτομα ξέρω γω. Φυσιολογικές ποσότητες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Και όμως, εγώ από το άγχος έχω πάρει μερικά κιλάκια γιατί δεν μπορώ να πω πως τρώω και για δέκα άτομα ξέρω γω. Φυσιολογικές ποσότητες.
Θα είναι θέμα μεταβολισμού υποθέτω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κατερίνα*22

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα*22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 107 μηνύματα.
Από τις θερμίδες παχαίνεις όχι από το άγχος. :P

Όντως το ανχος συχνά μπλοκάρει τον μεταβολισμό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Όντως το ανχος συχνά μπλοκάρει τον μεταβολισμό
Α γεια σου το διάβασμα είναι καταστροφή. Καλά τα έλεγα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DruidAlex

Νεοφερμένος

Ο DruidAlex αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 108 μηνύματα.
αντε μωρε βλακειες,δικαιολογιες για να κανουν raid στο ψυγειο ειναι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

orange crush

Δραστήριο μέλος

Η orange crush αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Φινλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 518 μηνύματα.
Μέχρι το Δεκέμβριο δεν είχα πάρει γραμμάριο. Μετά πήγα εφταήμερη κι επειδή την εβγαζά κυρίως με πατατάκια ,έπαθα γαστρεντερίτιδα κι έχασα 3 κιλά , τα οποία και ξαναπήρα αμέσως και με τόκους (+2 κιλά) μεχρί τις πανελλήνιες!! Με το που τελείωσαν οι πανελλήνιες και άρχισαν οι ενδοσχολικές , έχασα αμέσως 2 κιλά. Άρα συνολικά σ'όλη τη χρονιά είχα μηδενική μεταβολή .... και με μονή γυμναστική αυτή στο σχολείο και το περπάτημα από και προς το φροντιστήριο... Θέλω να πιστεύω πως είναι θέμα οργανισμού , αλλά δεδομένου ότι υπήρξα λίγο υπέρβαρη στο παρελθόν , δε νομίζω πως ισχύει κάτι τέτοιο :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

skyscraper

Νεοφερμένος

Ο skyscraper αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 21 μηνύματα.
10 κιλα πηρα στις πανελληνιες... και αλλα 3 μετα μεσα σε 20 μερες.... απο σημερα ξεκινησα διατροφη και γυμναστικη ελπιζω να χαθουν τα 3-4 μεχρι τον αυγουστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Πτυχιούχος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Στην τρίτη λυκείου δεν πήρα ούτε γραμμάριο. :)
(αλλά απορώ πώς. Αφού έτρωγα τρεις νταλίκες φαί στην καθισιά μου.)

Μια απ τα ιδιαα!! Αλλα απο σημερα γυμναστηριο!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Διονύσης13

Τιμώμενο Μέλος

Ο Διονύσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 996 μηνύματα.
Εγω παιζει να εχασα 1-2 κιλα κιολας. Δεν λεω να βαλω κιλο γαμω :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iwalkinamaze

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η iwalkinamaze αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 130 μηνύματα.
πφφ εμενα με βλεπω να εχω διπλο αγχος και για τα μαθηματα και για το βαρος μου :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top