Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης
Αναζήτηση στο iSchool!
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το iSchool είναι η μεγαλύτερη μαθητική διαδικτυακή κοινότητα με 67,801 εγγεγραμμένα μέλη και 2,440,930 μηνύματα σε 76,697 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το iSchool άλλα 304 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο iSchool!

Εγγραφή Βοήθεια

Πανελλήνιες και σωματικό βάρος

Nad (...)

Φοιτητής

H ... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής . Έχει γράψει 79 μηνύματα.

H Nad έγραψε: στις 14:01, 15-05-08:

Μέχρι πέρσι άκουγα ιστορίες παιδιών Γ' Λυκείου σχετικά με το θέμα του βάρους τους. Συγκεκριμένα, τα περισσότερα έλεγαν ότι πήραν κιλά μέσα στη Γ' Λυκείου, αλλά υπήρχαν κ κάποια που έμειναν σταθερά στο βάρος τους.

As far as I'm concerned, επειδή είχα υπόψη μ αυτές τις ιστορίες, πρόσεξα τη διατροφή μ κ δεν πήρα κιλά. Ίσως έχω χάσει κιόλας 2-3.:!:

Εσείς αντιμετωπίσατε κάποια αλλαγή στο βάρος σας;
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

::Forg0tt3n::

Φοιτητής

Ο ::Forg0tt3n:: αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών . Έχει γράψει 241 μηνύματα.

O ::Forg0tt3n:: έγραψε: στις 14:03, 15-05-08:

Και εγώ έχασα 1-2.
Παράθεση

vamou90 (Βασίλης)

Φοιτητής

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης . Έχει γράψει 197 μηνύματα.

O vamou90 έγραψε: στις 14:05, 15-05-08:

Εγώ ήμουν αθλητής και φέτος σταμάτησα για τις πανελλήνιες
Έχω πάρει 5-6 κιλά σίγουρα γιατί συνέχεια μέσα στο σπίτι τρώω..το θέμα είναι ότι αν κάθεσαι μέσα συνέχεια δεν έχει τι να κάνεις και το ρίχνεις στο φαί...
1
Παράθεση

nick29 (Νίκος)

Φοιτητής

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών ΕΜΠ και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O nick29 έγραψε: στις 14:12, 15-05-08:

Κι εγώ πρέπει να έχω πάρει κανά 2 κιλά. Το καλοκαίρι όμως θα ξεσκιστώ στη γυμναστική!
1
Παράθεση

myrtob (Μυρτώ)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H myrtob έγραψε: στις 14:20, 15-05-08:

εγώ πάλι που έχω τάση να χάνω εύκολα βάρος έχω χάσει 2 κιλά και τώρα είμαι σαν οδοντογλυφίδα!!και τρώω και ό,τι βρω μπροστά μου!
Παράθεση

JeyTsav (Γιάννης)

Φοιτητής

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O JeyTsav έγραψε: στις 14:24, 15-05-08:

Και εγώ σταμάτησα φέτος τον αθλητισμό όπως ανέφερα και σε άλλο thread...
Αυτό που θα πώ τα λέει όλα
Τον περασμένο Οκτώβριο ήμουνα 74 κιλά και τώρα έχω φτάσει 83... (1.80 ύψος)
Από μικρός ήμουνα εύσομος και είχα καταφέρει να χάσω πολλά κιλά με τον αθλητισμό ( Κωπηλασία κυρίως). Μόλις σταμάτησα όμως πήρα αρκετά...
Βέβαια δε λέω..έτρωγα όλο μου το φαγητό xD
Παράθεση

dmoud

Μαθητής Γ' λυκείου

Ο dmoud αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 39 μηνύματα.

O dmoud έγραψε: στις 14:41, 15-05-08:

Από τα Χριστούγεννα έχω πάρει περίπου 4 κιλά...
Παράθεση

claimant

Φοιτητής

Ο claimant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 14 μηνύματα.

O claimant έγραψε: στις 15:01, 15-05-08:

Κι εγω πηρα γυρω στα 4 κιλα.
Παράθεση

eliza04 (Ελισαβετ)

Φοιτητής

H Ελισαβετ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Φοιτητής . Έχει γράψει 135 μηνύματα.

H eliza04 έγραψε: στις 15:23, 15-05-08:

και εγω πεντε επειδη φετος που ξαναδινω ημουν ολη μερα σπιτι
Παράθεση

piper_h

Απόφοιτος

H piper_h αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Απόφοιτος . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H piper_h έγραψε: στις 16:09, 15-05-08:

Κ εγω πηρα κιλα γιατι δουλευα ταυτοχρονα με το διαβασμα κ κουραζομουν κ χρειαζομουν συνεχως ενεργεια..ετσι ενιωθα τουλαχιστον..κ ετσι ετρωγα...σκοπευω βεβαια τις 2 εβδομαδες που γραφουμε να τρεφομαι φυσιολογικα και υγειινα και θα τα χασω πιστευω...ελπιζω...
Παράθεση

Afey (Θέμης)

Φοιτητής

Ο Θέμης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Οικονομικών Επιστημών Πάτρας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,268 μηνύματα.

O Afey έγραψε: στις 16:16, 15-05-08:

Εγώ έχω πάρει κάποια κιλά, όχι παραπάνω από δύο, κυρίως επειδή σταμάτησα τον αθλητισμό.
Παράθεση

mostel (Στέλιος)

Φοιτητής

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρολόγων Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

O mostel έγραψε: στις 16:25, 15-05-08:

Ε , κάνα Newton παραπανίσιο θα 'χω .
1
Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 8,075 μηνύματα.

O miv έγραψε: στις 16:53, 15-05-08:

Το έχω πάρει απόφαση ότι θα γίνω ψιλοχάλια σωματικά στη Γ΄. Η μόνη γυμναστική που θα κάνω θα περιορίζεται σε μικρούς περιπάτους ίσα-ίσα για ηρεμία.
Παράθεση

HearTEyeD

Δραστήριο Μέλος

Ο HearTEyeD αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 160 μηνύματα.

O HearTEyeD έγραψε: στις 18:25, 15-05-08:

Πήρα δυστυχώς γύρω στα 4-5 κιλά (αν και δεν ζυγίζομαι συχνά). Πρέπει να είμαι γύρω στα 80kg με ~1.85 ύψος. Σκατά έχω γίνει....
Παράθεση

dal_kos (Κώστας)

Φοιτητής

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και Φοιτητής του τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών ΕΜΠ . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O dal_kos έγραψε: στις 22:31, 15-05-08:

Εγώ έμεινα στα ίδια κιλά αλλά οι μυες μου εχουν κάνει φτερά!
Παράθεση

NatasaMyk (Νατασα)

Φοιτητής

H Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Μαθηματικών Θεσσαλονίκης και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

H NatasaMyk έγραψε: στις 23:45, 15-05-08:

Ολη τη χρονια δεν πηρα, εχασα μαλιστα 4-5 , αλλα τωρα αρχισα να ανεβαινω παλι.. Αυτην την περιοδο το καλυτερο θα ηταν να μην σκεφτομαστε καθολου το βαρος μας και να τρωμε αρκετα. 2 βδομαδες εμειναν, μετα θα τα χασουμε ευκολα(σχετικο αυτο αλλα οκ)
Παράθεση

elenalex ('Eλενα)

Φοιτητής

H 'Eλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ιατρικών Εργαστηρίων ΤΕΙ Αθήνας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14 μηνύματα.

H elenalex έγραψε: στις 23:50, 15-05-08:

εγω ειμαι 1,68 και ημουν 47 κιλα αλλα σχετικα γυμνασμενη.τον τελευταιο μηνα που σταματησα και το σχολειο οι δραστηριοτητες μου εχουν περιοριστει στην....καρεκλα!!με αποτελεσμα να παρω 2κιλα και να χασω λιγο τους μυες μου......
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Φοιτητής

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , Φοιτητής του τμήματος Ηλεκτρονικών Μηχανικών και Μηχανικών Υπολογιστών Κρήτης (Χανιά) και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,904 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 13:15, 16-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από elenalex
εγω ειμαι 1,68 και ημουν 47 κιλα
Eh. Είναι πολύ λίγο αυτό, πάρε κανά κιλό. Ή τουλάχιστον μη χάσεις πάλι τα 2 κιλά που πήρες τώρα.
Παράθεση

ulysses21

Καθηγητής

Ο ulysses21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 53 ετών και Καθηγητής . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O ulysses21 έγραψε: στις 18:35, 16-05-08:

νομιζω ειμαι σταθερα αλλα εχω παρει κατι λιγα..
μολις τελειωσουν κ παλι τρεξιματακι,προπονησεις κ ετσι!football ftw
Παράθεση

myrtob (Μυρτώ)

Μαθητής Γ' λυκείου

H Μυρτώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H myrtob έγραψε: στις 18:54, 16-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Eh. Είναι πολύ λίγο αυτό, πάρε κανά κιλό. Ή τουλάχιστον μη χάσεις πάλι τα 2 κιλά που πήρες τώρα.
Αρχική Δημοσίευση από elenalex
εγω ειμαι 1,68 και ημουν 47 κιλα αλλα σχετικα γυμνασμενη.τον τελευταιο μηνα που σταματησα και το σχολειο οι δραστηριοτητες μου εχουν περιοριστει στην....καρεκλα!!με αποτελεσμα να παρω 2κιλα και να χασω λιγο τους μυες μου......
Νομίζω ότι θα συμφωνήσω!κι εγώ που θεωρώ ότι έχω μείνει πετσί και κόκκαλο είμαι 1.69 και 46-47 κιλά και το θεωρώ άσχημο!:emm::ntomata:θέλω να παχύνω!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    ladybookworm