Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών (ΠΑΔΑ)

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
To ξερω οτι μια απο τις καλυτερες σχολες...Αλλα προτιμω να ξαναδωσω γτ εχασα την πρωτη μ επιλογη για 120 μορια.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
ωχ! καλη αντοχη ρε φιλε...! τα εχω περασει και γω αυτα! την πρωτη φορα που εδωσα την εχασα για 80 μορια.. αλλα τωρα ειμαι μεσα =D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

indiespyllak

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Πω πω δεν είναι πολύ σπαστικό να δίνετε δεύτερη φορά ρε παιδιά;;Azor (χαχα έχω ένα σκυλί που το λένε έτσι!!:lol:) γράψου στη σχολή μην χάσεις την ευκαιρία και αποφασίζεις τι γίνεται μετά!Καλή επιτυχία σε ότι και αν αποφασίσεις!:no1: Capito666 σ' ευχαριστώ πολύ για τη συμβουλή αν και δεν καίγομαι και πολύ για τις πανελλήνιες..Αυτό που θέλω είναι σε ΙΕΚ!!:lol: Nαι, lol, ίσως και να τον γνωρίσεις! :P Αν συνεχίσεις να μπαίνεις i school θα σε ρωτήσω..Γέλιο θα χει!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kwstas2113293

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο kwstas2113293 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 41 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 156 μηνύματα.
To ξερω οτι μια απο τις καλυτερες σχολες...Αλλα προτιμω να ξαναδωσω γτ εχασα την πρωτη μ επιλογη για 120 μορια.....

Aν ειναι αυτη μια απο τις καλυτερες σχολες τοτε φανταστειτε σε τι καταντια ειμαστε... Εκει εχω περασει κ εγω αλλα θα ξαναδωσω.
Να χετε στο νου σας οτι ειναι τει και σαν τει υστερει σημαντικα απο υποδομες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

azor

Νεοφερμένος

Ο azor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 47 μηνύματα.
capito666 Τελικα θα πατησω στην σχολη....β' 6μηνο ειμαι..π.μ για τα σχετικα....Απλα δεν θα προσπαθησω για εξαταστικη και θα ξαναδωσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

capito666

Νεοφερμένος

Ο capito666 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 51 μηνύματα.
Aν ειναι αυτη μια απο τις καλυτερες σχολες τοτε φανταστειτε σε τι καταντια ειμαστε... Εκει εχω περασει κ εγω αλλα θα ξαναδωσω.
Να χετε στο νου σας οτι ειναι τει και σαν τει υστερει σημαντικα απο υποδομες...

Το συγκεκριμενο ΤΕΙ δεν υστερη καθολου απο υποδομες... εχει μονο ενα αντιστοιχο ΑΕΙ και εχει και μεγαλη απορροφιση... το μονο κακο που εχει ειναι οτι ειναι δυσκολο σαν τμημα... και ο μεσος ορος για να το τελειωσει καποιος ειναι 7 χρονια παρολο που ειναι 4 χρονια κανονικα η σχολη...
-----------------------------------------
capito666 Τελικα θα πατησω στην σχολη....β' 6μηνο ειμαι..π.μ για τα σχετικα....Απλα δεν θα προσπαθησω για εξαταστικη και θα ξαναδωσω

Εσυ ξερεις φιλε... γραψου κανονικα και βλεπεις στην πορεια τι θα κανεις... καλη επιτυχια!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

systemaniacs

Νεοφερμένος

Ο systemaniacs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Συγχαρητήρια για την επιτυχία σου στην Σχολή. Είμαι φοιτητής στην σχολή αυτή (Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων) και έχουμε στήσει μαζί με κάποια άλλα παιδιά το www.Systemaniacs.gr Eίναι ένα forum όπου θα μπορείς να λύσεις τις απορίες σου να βρεις σημειώσεις για την σχολή και ότι άλλο θα χρειαστείς σαν φοιτητής στην σχολή αυτή. Για οτιδήποτε χρειαστείς μην διστάσεις να επικοινωνήσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aigalew

Νεοφερμένος

Ο aigalew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους...φετος τελείωσα και πέρασα στη σχολή αυτη(ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων)...μήπως μπορει καποιος να με ενημερώσει σχετικά με αυτη τ σχολή??ξέρω με τ ασχολείται και διάφορα τετοια...απλά θα ήθελα να μου πειτε αν έχει πολλά εργαστηρια(απο οτι έχω ακούσει εχει) και καθε πότε ειναι αυτα την εβδομάδα...ισχύει οτι είναι αρκετά δύσκολη??...Ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gusretalis

Νεοφερμένος

Ο Κώστας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 19 μηνύματα.
Καλησπέρα σε όλους...φετος τελείωσα και πέρασα στη σχολή αυτη(ηλεκτρονικών υπολογιστικών συστημάτων)...μήπως μπορει καποιος να με ενημερώσει σχετικά με αυτη τ σχολή??ξέρω με τ ασχολείται και διάφορα τετοια...απλά θα ήθελα να μου πειτε αν έχει πολλά εργαστηρια(απο οτι έχω ακούσει εχει) και καθε πότε ειναι αυτα την εβδομάδα...ισχύει οτι είναι αρκετά δύσκολη??...Ευχαριστώ

Συγχαρητήρια!Έχει πολλά ναι,για κάθε θεωρία (εκτός ελαχιστοτατων εξαιρέσεων) υπάρχει και το αντίστοιχο εργαστήριο!Είναι αρκετά δύσκολη ναι,μην κάνεις το λάθος να μπεις στο φλου.Έτσι την πατάνε οι περισσότεροι και μετά τρέχουν.
Αν θέλεις πρόσθεσε με στο msn να σου δώσω ο,τι πληροφορίες χρειάζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aigalew

Νεοφερμένος

Ο aigalew αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ....πες μου το μσν σου να σε προσθεσω..
-----------------------------------------
Λαθος φιλε μου δν ειχα δει οτι το εχεις βαλει εδω...οκ σε προσθεσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pipongou

Νεοφερμένος

Ο pipongou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
παιδια θα ηθελα μια βοηθεια φετος ειμαι 3 λυκειου και σκεφτομαι να πας σε αυτη την σχολη μπορειται να μου πειτε καποια πραγματα και να μου πειτε και τα μορια που πρεπει να εχω για να περασω.. α και κατι ακομα αν παρω βιολογια χανω μορια ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thelegr

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μιχελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
:bye:...

Θα ηθελα να μαθω καποια πραγματα σχετικα με το επαγγελμα που θελω να ακολουθσω , το οποιο ειναι "Σχεδιαστης Τυπομενων κυκλομάτων".

Επιδη εχω πληρη μεσάνυχτα για το συγκεκριμένο επάγγελμα πρωτ' απ' ολα θα ηθελα να μαθω αν υπάρχει η σαν ειδηκοτητα.Αν ναι, σε ποιον κλάδο ανοικει και αν Οχι σε ποιόν που συμπεριλαμβάνεται;Ειναι προτημότερο ν α συνεχίσω σε γενικό λυκειο ή να παω σε επαγγελματικο;Στα πόσα μόρια κειμένεται;

Οτι αλλες πληροφοριες εχετε ειναι καλοδεχούμενες...

Ανδρέας
:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DIMOS FOITHTHS

Νεοφερμένος

Ο ΔΗΜΟΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Χαλκηδόνα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 72 μηνύματα.
Ψάξε εδώ αν θέλεις... κάτι θα βρεις! https://www.sivitanidios.edu.gr/index.asp?a_id=332
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thelegr

Νεοφερμένος

Ο Ανδρέας Μιχελής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Σάμη (Κεφαλλονιά). Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Ψάξε εδώ αν θέλεις... κάτι θα βρεις! https://www.sivitanidios.edu.gr/index.asp?a_id=332

Το site που μου εδωσες, κατάλαβα 2 πραγματα:

1ον: Το επαγγελμα θα το βρω σε ΤΕΙ
2ον: Το επαγγελμα ανοικει στα ηλεκτρονικα υπολογιστικων συστημάτων και δυκτίων...

Πολυ ενδιαφερον...:no1::no1::no1:

Επισης ειναι δουλειά με μέλλον ή θα πεινάσω αν την ακολουθήσω;
Κατι παρεμφερή με αυτο το επάγγελμα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

koufontinas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο koufontinas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 149 μηνύματα.
:bye:...

Θα ηθελα να μαθω καποια πραγματα σχετικα με το επαγγελμα που θελω να ακολουθσω , το οποιο ειναι "Σχεδιαστης Τυπομενων κυκλομάτων".

Επιδη εχω πληρη μεσάνυχτα για το συγκεκριμένο επάγγελμα πρωτ' απ' ολα θα ηθελα να μαθω αν υπάρχει η σαν ειδηκοτητα.Αν ναι, σε ποιον κλάδο ανοικει και αν Οχι σε ποιόν που συμπεριλαμβάνεται;Ειναι προτημότερο ν α συνεχίσω σε γενικό λυκειο ή να παω σε επαγγελματικο;Στα πόσα μόρια κειμένεται;

Οτι αλλες πληροφοριες εχετε ειναι καλοδεχούμενες...

Ανδρέας
:thanks:

Αν βγαζεις καλους βαθμους στο σχολειο, θα σου προτεινα να πας ΗΜΜΥ, αντι να πας σε ΤΕΙ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KWSTAS13

Νεοφερμένος

Ο KWSTAS13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
ρε μαγκες ειμαι πρωτοετης στο συγκεκριμενο τει και εχω περασει στ 2ο εξαμηνο ξερει κανενας τι πρπ να κανω ποτε να παω απ τη σχολη κτλπ???
εχω κανει εγγραφη αλλα τωρα...?ποτε αρχιζουν τα μαθηματα κτλπ????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

system

Νεοφερμένος

Ο system αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Καλησπέρα σου φίλε μου και συγχαρητήρια για την επιτύχια σου στην σχολή μου!
Λογικά θα αρχίσεις Μάρτιο. Εμείς τελειώνουμε εξεταστική με το υπάρχον πρόγραμμα 24/2


Για περισσότερη ενημέρωση σχετικά με το τμήμα κτλ μπορείς να μπεις εδώ www.systemaniacs.gr

Υπάρχει ενημέρωση και forum για συζητήσεις για οτιδήποτε πρόβλημα επικοινώνησε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kostas (agia)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο kostas (agia) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 905 μηνύματα.
Δν γινεται να παρεις μετεγγραφη σε αλλο τμημα παρα μονο στο ιδιο αντικειμενο του τμηματος.
Π.χ Απο το ΤΕΙ Αθηνας πληροφροικη μπορεις να παρεις μετεγγραφη στο ΤΕΙ Θεσσ/νικης!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

exc

Διάσημο μέλος

Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,812 μηνύματα.
Δεν υπάρχει καμία αντίστοιχη σχολή.
https://www.ypepth.gr/el_ec_category5757.htm
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

f@iyil

Νεοφερμένος

Η f@iyil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 4 μηνύματα.
Θα ήθελα από κάποιον φοιτητή ή φοιτήτρια του τμήματος Ηλεκτρονικών Υπολογιστικών Συστημάτων του ΤΕΙ Πειραιά,να με κατατοπήσει σχετικά με τις απαιτήσεις της σχολής(ώρες ανά εβδομάδα).Είναι το ίδιο εντατικά τα μαθήματα με του λυκείου ή υπάρχει μια ελαστικότητα? Οι καθηγητές είναι συνεργάσιμοι με τους μαθητές? Έχω περάσει 11η ανάμεσα σε 180 άτομα (απο ΕΠΑΛ) και θέλω να ξέρω αν αξίζει τον κόπο,γιατί σε λίγες ημέρες θα πρέπει να γραφτώ.Σας ευχαριστώ προκαταβολικά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top