ΟΕΦΕ: Γενικό Θέμα

smth17

Νεοφερμένος

Ο smth17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
αχ...θεοδώρα123 μπορείς να τα στείλεις και σε εμένα σε παρακαλω????μήπως έχεις και της βιολογίας???

s.mth91@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

θεοδωρα231

Νεοφερμένος

Η θεοδωρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 14 μηνύματα.
μωρα μου....αφηστε μου τα μαιλ σας κ θα σας τα στειλω ολα τα θεματα μολις μπορεσω..μεχρι στιγμης εχω εκθεση,βιολογια,κειμενα,αρχαια κ ιστορια..την αλλη κυριακη γραφω κ λατινικα..(γραφω θεοδωρα 231 οχι 123!ονειρο!!)

τα λεμε μολις μπορεσω...φιλια!!:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stefanosK

Δραστήριο μέλος

Ο stefanosK αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 722 μηνύματα.
Θεοδώρα θα σου ήμουν υπόχρεος αν μπορείς να μου τα στείλεις. Ευχαριστώ εκ των προτέρων. aridaia234@yahoo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
ξερω οτι θα γινω φορτικη....αλλα τα θελω και εγω!!!!:)Καλα αν μπορεις και οταν εχεις χρονο και αν θες στειλτα σε εμενα!erkdnk@gmail.com...φιλακια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

efi_11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εφη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Νομικής Θράκης (Κομοτηνή) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 147 μηνύματα.
Θεοδώρα μου, αν μπορείς στειλε τα και σε μενα!!!!!!!!
Αν δεν μπορεσεις ομως δεν χαλασε κι ο κοσμος... Δεν καιγομαι να τα δω:P
efitsa1991@yahoo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TreloGreek

Νεοφερμένος

Ο TreloGreek αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πτολεμαΐδα (Κοζάνη). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
ΘΕΜΑΤΑ ΟΕΦΕ 2009

Περιέχει: Νεοελληνική Γλώσσα, Μαθηματικά Γενικής, Μαθηματικά Κατεύθυνσης, Φυσική Κατεύθυνσης, Ανάπτυξη Εφαρμογών Σε Προγραμματιστικό Περιβάλλον.

Όλα τα Θέματα περιέχουν και τις Λύσεις τους. :no1:

Κατεβάστε: ΕΔΩ

ΚΑΛΗ ΕΠΥΤΙΧΙΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mastermind91

Νεοφερμένος

Η mastermind91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 24 μηνύματα.
Sorry,Θεοδώρα231,αλλά τα θέλω κι εγώ!!Στείλε αν μπορείς στο arxontiakg@yahoo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gasbe

Νεοφερμένος

Ο gasbe αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
θα σου ημουν ευγνώμων αν τα έστελνες και σε μενα στο:
gasbe@yahoo.co.uk

σε ευχαριστω οπως και ν εχει, για τον χρονο σου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_23

Νεοφερμένος

Ο chris_23 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Νικήσιανη (Καβάλα). Έχει γράψει 3 μηνύματα.
και εγω θελω τις απαντησεις!!!!!:jumpy:
-----------------------------------------
chris_lb23@yahoo.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

κουνελι

Νεοφερμένος

Η γιωτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 67 μηνύματα.
παιδια θελω και γω αν μπορειτε στειλτε και τις εκφωνησεις και τις απαντησεις.ευχαριστω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
τη ζαλησαμε!!!!!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

litsa243

Νεοφερμένος

Η litsa243 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Θεοδώρα αν μπορείς στείλε τα και σε εμένα....είναι επείγον...
konstantina_21@hotmail.com
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis..A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Κορυδαλλός (Αττική). Έχει γράψει 160 μηνύματα.
μηπωσ μπορεις να βαλεις και τα θεματα οεφε για την βιολογια και την χημεια θετικης?
τα χρειαζομαι επειγοντως..:thanks:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

'Ερικα

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Ερικα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 192 μηνύματα.
Βρε παιδια κανενα site που να εχει τα θεματα του ΟΕΦΕ υπαρχει?Μπαινω στο δικο τους και δεν τα εχουν βαλει,εχουν παλιοτερων ετων!Ας μου γραψει καποιος να μπω καπου να τα δω please...:(

Ευχαριστω
-'Ερικα
-----------------------------------------
Α!μιλαω για 2009!!!...Εχω βρει τις απαντησεις τους μονο...Τα θεματα????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mariosxania

Δραστήριο μέλος

Ο Μάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 538 μηνύματα.
Δεν μπορείς να τα δείς μέχρι τις 15 νομίζω.Επειδή τα φροντισήρια πληρώνουν συνδρομή για να τα έχουν δεν διαρρέουν υποτίθεται:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

smth17

Νεοφερμένος

Ο smth17 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
όντως την ζαλήσαμε αλλα μπορει ν βάλει όλες τισ διευθύνσεις μαζί σε ένα ε-μαιλ/...έτσι είναι πιο γρήγορο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΧΡΙΣ

Νεοφερμένος

Η ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΧΡΙΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
:(! δυστηχώς δεν μπορώ να ανείξω τα αρχεία! Μήπως μπορείς να μου στείλεις τα θέματα στo "mathxrist@yahoo.gr":no1:
-----------------------------------------
τα θέματα μαθηματικών γεν.παιδείας εννοω! mathxrist@yahoo.gr
-----------------------------------------
Τα έχω τα θέματα Μαθ/κα Γενικής κ έκθεση αλλα δεν μπορώ να τα βάλω, μοιυ λέει ότι οι διαστάσεις της εικόνας είναι μεγάλες....

Αν θέλεις δώσε μου το email σου να τα στείλω από εκεί....
:jumpy:Θα μπορούσες να μου τα στείλεις και εμένα !!!ΠΑΡΑΛΑΛΩ!!!
mathxrist@yahoo.gr
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Trolen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Πετρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 202 μηνύματα.
Μπράβο μεγάλο αλάνι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θωμάς28228

Νεοφερμένος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
αν βαλεις οντως τις διευθυνσεις μαζι τοτε βαλε και τη δικια μ αν μπορεις !! godhimself3@hotmail.com ευχαριστω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ynik

Νεοφερμένος

Ο ynik αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 65 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Ευχαριστώ πολύ!!!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top