[Spoilers inside] Lost

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
γεια σας παιδια!μηπωσ ξερετε τι θα γινει στα επομενα επεισοδια στο lost η στο prison break? επισης εδω μπορειται να γραφετε και οτι αλλο θελετε σχετικα με αυτες τις 2 ταινιες:P:P:P:D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
sorry το μπορειται με Ε! ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δεν λεγονται ταινιες, αλλα σειρες :P
Γιατι θελεις να μαθεις τι γινεται πριν τα δεις; Δεν προτιμας να μαθεις μονη σου; Την πεμπτη βγαινει το καινουριο επεισοδιο Lost αν δεν απατωμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
απατωσαι και πολυ μαλιστα!:)
για να ρωταω εσυ τι νομιζεις πως θελω να μαθω μονη μου
τι θα συμβει?ρωταω γιατι θελω να ξερω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
απατωσαι και πολυ μαλιστα!:)
για να ρωταω εσυ τι νομιζεις πως θελω να μαθω μονη μου
τι θα συμβει?ρωταω γιατι θελω να ξερω!

απατασαι ειναι το σωστο:) Και ποτε βγαινει αν οχι την πεμπτη;
Ναι βρε παιδι μου, απλως, γιατι δεν το βλεπεις μονη σου; Επισης, με το "επομενα επεισοδια" ποια εννοεις; Αυτα που παιζονται στην τηλεοραση ή στην αμερικη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
απατασαι ειναι το σωστο:) Και ποτε βγαινει αν οχι την πεμπτη;
Ναι βρε παιδι μου, απλως, γιατι δεν το βλεπεις μονη σου; Επισης, με το "επομενα επεισοδια" ποια εννοεις; Αυτα που παιζονται στην τηλεοραση ή στην αμερικη;



εισαι και γ λυκειου!ξερεις καλυτερα προφανως να χειριζεσαι την ελληνικη γλωσσα!:Dμε το "επομενα επεισοδια" εννοω αυτα που δειχνουν εδω!οχι στην Αμερικη!α! και με αυτην την "στηλη" δεν ειχα σκοπο να μαθω τι θα γινει στη αυνεχεια μονο αλλα και να σχολιαζουμε τις ΣΕΙΡΕΣ.<3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SCULLY

Πολύ δραστήριο μέλος

Η SCULLY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.
στο prison δυστυχως εχω δει μονο μεχρι το τελος του 2ου κυκλου που νομιζω οτι τα εδειξε και η τηλεοραση...εχω δει βεβαια και τη πρεμιερα του 3ου αλλα χωρις υποτιτλους και δν ειμαι και τοσο σιγουρη τι παιζει..lost εχω δει και τα επεισοδια που παιζονται στην αμερικη...ενω πιστευα οτι με την 4η σεζον τα πραγματα θα χαλαγαν ,τελικα καταλαβα οτι οσο παει αυτη η σειρα τοσο πιο γ...τη γινεται ...

μονο για οσους εχουν δει 3ο κυκλο

αφου λοιπον ο jack καλει επιτελους την ομαδα διασωσης(pennys boat klp)οι λοστις χωριζονται στους τζακικους που θελουν να φυγουν απο το νησι και τους λοκικους π θελουν να μεινουν[γτ whatever they came for it isnt us...οπως ειπε ο λοκ αναφερομενος στους διασωστες(?)]..anyway,μετα μπαινουν κ κατι σαν χωροχρονικα ταξιδια στην υποθεση,κλπ... καλυτερα οσοι ειναι καμενοι να μπουν στη σελιδα www.lostpedia.com ...
LOST IS ALL THE MONEY!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καταλάβει το εξής... Θα βγει και 4ος κύκλος στο
prison break???? :hmm::hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

guess

Δραστήριο μέλος

Η guess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 478 μηνύματα.
Εγώ δεν έχω καταλάβει το εξής... Θα βγει και 4ος κύκλος στο
prison break???? :hmm::hmm:


ναι ετσι λενε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kim.Love31

Νεοφερμένος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και Μαθητής Α' γυμνασίου. Έχει γράψει 22 μηνύματα.
Κάποιος μου είπε οτι στο LOST θα πεθάνουν όλοι εκτός από τον Χάρλι και την κινέζα τώρα δεν νομίζω να είναι έτσι πάντως έτσι έμαθα:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

wolfe4ever

Διάσημο μέλος

Η wolfe4ever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,217 μηνύματα.
βλακειες δεν παρακολουθω τιποτα απο αυτα C.S.I. MIAMI MONO!!!!:jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
sorry το μπορειται με Ε! ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑ!

Μπορείς πάντα να κάνεις edit στο post σου και είσαι οκ. Φυσικά τα βλέπω μανιωδώς :P. Νομίζω το τι γίνεται μπορείς να το βρεις στο Ίντερνετ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Μιας και έχουν δοθεί απαντήσεις μόνο για το LOST (κυρίως) άλλαξα τον τίτλο για το LOST μόνο μιας και δεν είναι βολικό να συζητάμε για 2 σειρές σε ένα θέμα. Αν θέτε να μιλήσετε για το Prison Break, ανοίχτε νέο θέμα. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lenagg

Νεοφερμένος

Η lenagg αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Β' γυμνασίου. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
οπως ανεφερα και στον τιτλο εχω μπερδευτει με το τελευταιο επεισοδιο lost του 4ου κυκλου.Εχω δει το επεισοδιο 12 δλδ το τελευταιο αλλα μπαινω στο youtube και δειχνει πολλες σκηνες που δεν τις εχω δει!!!Τι ειναι αυτα τα part 1, 2, 3??? βοηθεια γιατι θα σκασω...:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Το τελευταιο επεισοδιο ειναι το 13-14 και ειναι δυωρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Εγώ στο Lost είμαι στον 5ο κύκλο !!Έχουν μπλέξει τα **** τους :PΌποιος βλέπει τον 5ο κύκλο πιστεύω να εχει την ίδια άποψη με εμένα ότι ,παρ'όλα αυτά είναι Φ_Ο_Β_Ε_Ρ_Ο_Σ!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Miss K

Νεοφερμένος

Η Κατερίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Καλαμπάκι (Δράμα). Έχει γράψει 11 μηνύματα.
βλακειες δεν παρακολουθω τιποτα απο αυτα C.S.I. MIAMI MONO!!!!

Γνωμη σου, παντως το C.S.I. δεν πιανει τιποτα μπροστα στο LOST...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelica

Διάσημο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Γ' γυμνασίου και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 2,031 μηνύματα.
Γνωμη σου, παντως το C.S.I. δεν πιανει τιποτα μπροστα στο LOST...
:iagree::iagree:Συμφωνώ απόλυτα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Πτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,088 μηνύματα.
Αρχές το 2010 ξεκινά η τελευταία season του Lost



Να και το trailer της 6η season!!!!!!

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=RdBHc44_59A[/ame]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Υπάρχει θέμα σχετικό με lost... Κάπου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top