Αθλητική κουβεντούλα

Ποια ομάδα υποστηρίζετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 768)
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 214 27.9%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 219 28.5%
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 95 12.4%
  • Άρης

    Ψήφοι: 40 5.2%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 4 0.5%
  • Άλλη (ποια[noparse];)[/noparse]

    Ψήφοι: 35 4.6%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 73 9.5%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 17 2.2%
  • Καμία

    Ψήφοι: 71 9.2%

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Ε καλα Ολυμπιακος ειναι ετσι θα τα παιρνει τα πρωταθληματα..........
Μη μιλάς και συ ρε αιώνια λαγέ. 3ος ρε καρμίρη. Άραξε εκεί.
Εγω φιλε δεν εχω παραγκα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
:lol:Είναι υπερβολικά δύσκολο να βλέπεις το παραπάνω και να προσπαθείς να μείνεις σοβαρός.

Πως αλλάζουν οι καιροί όμως ε;
Τόσο γρήγορα αλλάζετε θεωρία εσείς;

λοιπόν για τα νεύρα ξίδι. Το γεγονός είναι ένα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Ε καλα Ολυμπιακος ειναι ετσι θα τα παιρνει τα πρωταθληματα..........

Έλα καλή η καραμέλα?
Τόσο χρόνια την ανικανότητα σας να πάρετε πρωτάθλημα, εκεί την στηρίζετε.
Όχι ότι δεν υπάρχει ομάδα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
λοιπόν για τα νεύρα ξίδι. Το γεγονός είναι ένα.
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΛΙ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΙΑ

Εγώ γιατί να έχω νεύρα;Όταν:

Έχω την καλύτερη επίθεση και άμυνα της χρονιάς.
Έχω ρίξει 4άρα στον πρωταθλητή ελλάδος στα χαρτιά.
Έκανα φιέστα πρωταθλητή στο χθεσινό ματς.
Έχω κόσμο 45.000 κόσμο που φωνάζει να τοι να τοι οι πρωταθλητές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Έλα καλή η καραμέλα?
Τόσο χρόνια την ανικανότητα σας να πάρετε πρωτάθλημα, εκεί την στηρίζετε.
Όχι ότι δεν υπάρχει ομάδα.
Εχει ο Ολυμπιακος ε??
Θα περασουν πολλα χρονια για να δειτε καθαρο πρωταθλημα ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Όποιοι θεωρούν τους εαυτούς τους αδικημένους και στημένο το πρωτάθλημα της super league που οι ίδιοι έφτιαξαν για να είναι δίκαιο το ποδόσφαιρο, ας αποχωρήσουν από το πρωτάθλημα, ειδάλλως, να σταματήσουν να μιλάνε για ανύπαρκτα και αστήρικτα γεγονότα.

Εγώ γιατί να έχω νεύρα;Όταν:

Έχω την καλύτερη επίθεση και άμυνα της χρονιάς.
Έχω ρίξει 4άρα στον πρωταθλητή ελλάδος στα χαρτιά.
Έκανα φιέστα πρωταθλητή στο χθεσινό ματς.
Έχω κόσμο 45.000 κόσμο που φωνάζει να τοι να τοι οι πρωταθλητές.

Αλλά ήρθες 2ος, πολύ κρίμα ρε παιδί μου. Είδες το πρωτάθλημα δεν κρίνεται από τα ματς, κρίνεται από την απόδοση της ομάδας σε όλη τη διάρκεια του πρωταθλήματος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

bobiras11

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Βαγγέλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Μεγίστη (Καστελόριζο). Έχει γράψει 304 μηνύματα.
Γιατί την τεσσάρα στον αιώνια λαγό που τη πας? :D

Oεεε, αιώνια λαγός
Δεν γίνεται αλλιώς
Τεσσάρες θέλω να τρώω πως και πως. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αλλά ήρθες 2ος, πολύ κρίμα ρε παιδί μου. Είδες το πρωτάθλημα δεν κρίνεται από τα ματς, κρίνεται από την απόδοση της ομάδας σε όλη τη διάρκεια του πρωταθλήματος
Ποιος λαγος ρε γαυρακο? Εχεις κηνυγησει ή εχεις κανει πολλα επεισοδια με Παναθηναικους και εβγαλες την ετυμηγορια "λαγος"?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Ποιος λαγος ρε γαυρακο? Εχεις κηνυγησει ή εχεις κανει πολλα επεισοδια με Παναθηναικους και εβγαλες την ετυμηγορια "λαγος"?


oh yes, και κάθε φορά τις τρώτε. Τις μόνες φορές που έχετε καταφέρει να χτυπήσετε γαύρο είναι όταν κατεβαίνετε 200 ατομα από λεωφορείο και κυνηγάτε 2 γαυρους μόνους τους. Μην θυμηθώ τα περσινά που κυνηγάγαμε 2000 βαζελάκια και τρέχανε πίσω από τα ΜΑΤ να κρυφτούνε πριν το καράβι φύγει για Κρήτη.σσσσσσσσσσσσσσ αιώνιοι λαγοί
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Λαθος διαβασες στον ''Πρωταθλητη" μαλλον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Λαθος διαβασες στον ''Πρωταθλητη" μαλλον

Αυτά δεν τα γράψανε οι εφημερίδες, τα είδαμε οι συνδεσμήτες. Ρώτα για το περιστατικό κάποιον από γκύζη να σου πει. Μέχρι τότε ησυχία λοιπόν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Αυτά δεν τα γράψανε οι εφημερίδες, τα είδαμε οι συνδεσμήτες. Ρώτα για το περιστατικό κάποιον από γκύζη να σου πει. Μέχρι τότε ησυχία λοιπόν
Καλα εσυ ησυχια και συ δεν εχεις φαει και λιγο ξυλο (και παρεπιπτωντως οι παναθηναικοι δεν ηταν 2000 αλλα 1-2??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
και παρεπιπτωντως οι παναθηναικοι δεν ηταν 2000 αλλα 1-2??

Ετσι σου είπανε? :lol::lol:
Ρε φίλε είστε πολύ λαγοί τελικά :D :lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Εσενα ποσο σου πανε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Βλέπεις είμαστε φόρουμ και δεν μπορώ να μιλήσω ελεύθερα, αν τυχει και συναντηθούμε real life, θα σου δώσω τα βιντεάκια που είχα τραβήξει.

τεσπα ας το σταματήσουμε εδώ, γιατί η βία και οι στρατοί των ομάδων δεν τιμούν το ποδόσφαιρο.
Πάντως αυτά που είπα ισχύουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

demerlad

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Χρηστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 365 μηνύματα.
Συγγνωμη καθομαι και ακουω ολη την ωρα για την υπεροχη ευρωπαικη πορειαα του Παναθηναικου ... Ποια πορεια ???? Μπορειτε να μου πειτε και μενα ??? Με ποιες ομαδες παιξατε ρε λαγουδακια και πηρατε τα αποτελεσματα ? Ελεος δλδ η Καλαμαρια καλυτερη πορεια ειχε φετος στο ελληνικο πρωταθλημα παρα τη δικη σας στην ευρωπη...ΛΙΓΟ ΕΛΕΟΣ δλδ...Αλλα δε φταιει κανεις αλλος εμεις φταιμε που σας δωσαμε ενα προταθλημα και πηραν τα μυαλα σας αερα...Και οσο για τους λαγους φανηκε περσι που πηγαν 8 βαζελοι με παλουκια να βαρεσουν τον Τσουκαλα που ηταν μονος του...ΕΛΕΟΣ :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Εγώ πάντως πιστεύω ότι φέτος άξιζε και η ΑΕΚ να το πάρει αλλά τελικά δεν το πηρε. Ο Παναθηναικός όμως όχι.

Ανέκδοτο: Γιατί ο Παναθηναικός παίρνει μόνο κρουασάν MOLTO;

Γιατί ούτε ο περιπτεράς του δίνει το CHAMPION
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Δεν υποστηριξα οτι ο Παναθηναικος αξιζε φετος να το παρει μιλησα για κλεμμενα πρωταθληματα πριν το 2005
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Ε καλά οκ, ο Ολυμπιακός έχει την καλύτερη ομάδα για τα ελληνικά δεδομένα.

Εγώ προσωπικά είμαι Παναθηναϊκός, αλλά νομίζω πως η ανωτερότητα του αντιπάλου πρέπει να αναγνωρίζεται. Είτε στα χαρτιά είτε στο γήπεδο, ο Ολυμπιακός έχει μάλλον συνολικά καλύτερο δυναμικό από όλες τις ομάδες...

Ο Παναθηναικός όσο παίζει με Μόρρις και με όλα τα χώματα δε πρόκειται να πάρει πρωτάθλημα! Πρέπει να αλλάξει βασικά ο πρόεδρος , ο οποίος είναι άπειρα τσιγκούνης .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

djimmakos

Διάσημο μέλος

Ο Μήτσος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 2,790 μηνύματα.
Ότι έγινε έγινε. Τώρα του χρόνου πάλι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top