Έχετε νιώσει ποτέ "κενός" ή κενή" εσωτερικά;

giannisvitara

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο giannisvitara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται CAD/CAM Designer και μας γράφει απο Λυκόβρυση (Αττική). Έχει γράψει 227 μηνύματα.
Εγώ πολλές φορές:( :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κι εγω πολλες. ασε, μη το ψαχνεις. :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
κι εγώ και όλοι μας φαντάζομαι έχουμε νοιώσει έτσι....
πάντως ένα είναι το σίγουρο.... είναι στο χέρι του καθενός μας να βρει τρόπους να γεμίσει το κενό του
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Κι εγω αρκετες φορες, αλλα ευτυχως μου περναει γρηγορα σχετικα. :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Νομίζω ότι όλοι μας το έχουμε νιώσει...Είναι μια περίεργη φάση...Μάθε να την απολαμβάνεις κι αυτή 8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ουουουου....!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
who hasn't??????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αν το κενό είναι εντοπισμένο στην περιοχή του στομαχιού πιάνεται?Νιώθω τώρα ένα τέτοιο κενό και θα προσπαθήσω σε λίγο να το γεμίσω... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Η 2η καλύτερη θεραπεία είναι η δουλειά όχι μόνο με την επαγγελματική μορφή!
Όταν ξεκίνησα διπλωματική με δουλειά (πέσαν μαζί) ήταν η αρχή της προσωπικής μου θεραπείας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lost_in_space

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Παρά πολλές φορές αλλά δεν έχω βρει με τι να γεμίσω αυτό το κενό ρε γμτ :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Η 2η καλύτερη θεραπεία είναι η δουλειά όχι μόνο με την επαγγελματική μορφή!
Όταν ξεκίνησα διπλωματική με δουλειά (πέσαν μαζί) ήταν η αρχή της προσωπικής μου θεραπείας!


αυτα ειναι, κι εγω ετσι λειτουργω!
εργασιομανια εργασιοθεραπεια, ειδικα μετα απο χωρισμο.
θυμαμαι ενα βαρβατο χωρισμο που ειχα πιασει τρεις δουλειες!
και το καλο ειναι οτι ουτε ορεξη ειχα για να βγω μετα, να φαω τα φραγκακια. οποτε μαζευτηκε ενα ποσο που οταν τελειωσαν οι δουλειες, τον ιουνιο, τα πηρα κι εκανα ενα μηνα διακοπες abroad :)
ειναι αυτο... το πως το λενε το τραγουδι!
βαλε φωτια σ'οτι σου καιει την ψυχη... απο τρυπες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Χμ, κι εγώ έτσι ήμουν παλιά και μάλλον πρέπει να το επαναφέρω... Γιατί πλέον μου βγαίνει αλλιώς η μιζέρια! :redface:

Ένηγουεη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
" Έχετε νιώσει ποτέ "κενός" ή κενή" εσωτερικά;"

κοίτα καιρό που διάλεξε το γουισκάκι να λείπει. Απαντώ για λογαριασμό μας:
μετά από ένα καλό χέθιμο:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
" Έχετε νιώσει ποτέ "κενός" ή κενή" εσωτερικά;"

κοίτα καιρό που διάλεξε το γουισκάκι να λείπει. Απαντώ για λογαριασμό μας:
μετά από ένα καλό χέθιμο:P:P:P:P

χαχαχαχαχαχαχαχαχ:rofl::rofl::rofl::rofl: ελιωσα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dare-Devil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Πάνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 906 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
κι εγώ και όλοι μας φαντάζομαι έχουμε νοιώσει έτσι....
πάντως ένα είναι το σίγουρο.... είναι στο χέρι του καθενός μας να βρει τρόπους να γεμίσει το κενό του
Οταν τα εχω με καποια που με αγαπα και με νοιαζεται δεν νιωθω ''κενος''....Ευτυχως τουλαχιστον για την ωρα δεν νιωθω ''κενος''! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
doo, δε νομιζω οτι λειπει :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
γύρισε ε?
γμτ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dare-Devil:
Οταν τα εχω με καποια που με αγαπα και με νοιαζεται δεν νιωθω ''κενος''....Ευτυχως τουλαχιστον για την ωρα δεν νιωθω ''κενος''! :)

κι εγώ μαζί σου;)
έχω νιώσει όμως κενή:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panathas

Νεοφερμένος

Ο Μαριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 83 μηνύματα.
Και ποιος δεν έχει νιώσει κενός:hmm:?
Eίναι κάτι συνηθισμένο στην εποχή μας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Παρ'ολο που φρόντιζα να ασχολούμαι παντα με κάτι,ωστε να αποφεύγω αυτό το συναίσθημα του "κενού",δεν το έχω αποφύγει !Αλλα,νομίζω οτι υπάρχουν πολλοί & διαφορετικοί λόγοι για τον καθένα μας,που μας δίνουν αυτή την αίσθηση.Πάντα "ψαχνόμουν" για να καταλαβαίνω τι μου συμβαίνει,γιατί και πώς.Τώρα ακόμη πιο πολύ σε κάποια σημεία."Απόπειρες αυτογνωσίας" θα το ονόμαζα.Θα θέλατε να "εξερευνήσουμε" μαζί, εδώ,αυτό το "κενό"?.Ολο και κάποια στοιχεία του "κενού" της ψυχής του θα εχει αναγνωρίσει ο καθ'ένας μας. Π.Χ. ο Dare-Devill,εχει σαφώς καθορίσει πότε νοιώθει κενός & πότε οχι !Κάπου...χωλαίνουμε όλοι,η τουλάχιστον,οι πολλοί.:P Λοιπόν τι λέτε...Πάμε??;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top