ΟΕΦΕ: Έκθεση Γ' λυκείου

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Σας ευχαριστω πολυ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

milos

Νεοφερμένος

Η milos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Παιδιά εγώ μπήκα στο site που λέει η heracliulas αλλά δεν τα βρήκα, τα θέλω για την αδερφή μου γιατί το φροντιστήριό της δεν παίρνει μέρος. Αν ξέρετε που αλλού μπορώ να τα βρω θα ήταν τέλειο!

Ευχαριστώ πολύ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

HELEN

Νεοφερμένος

Η Ελενη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 39 μηνύματα.
Μαλλον τα βγαλανε γιατι εγω τα βρηκα τις προαλλες. Τι να πω?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
Ξεθάβω το θέμα μιας και βρήκα τυχαία τα χτεσινά θέματα της έκθεσης
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Συνημμένα

  • Εκφωνήσεις.pdf
    68.7 KB · Εμφανίσεις: 406
  • Απαντήσεις.pdf
    77 KB · Εμφανίσεις: 335

paraskevas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο paraskevas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 200 μηνύματα.
Πως σας φανηκαν.?πολυ στανταρ το θεμα με στανταρ επιχειρηματα και αποψεις..Να ρωτησω με τα ΕΠ.ΑΛ γραφουμε κοινα θεματα.?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gossipgirl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Στέλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 278 μηνύματα.
Ξεθάβω το θέμα μιας και βρήκα τυχαία τα χτεσινά θέματα της έκθεσης



που τα βρηκες;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;:jumpy::jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cheery

Πολύ δραστήριο μέλος

Η cheery αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,005 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Korina 71

Νεοφερμένος

Η Korina 71 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 92 μηνύματα.


Γεια σας!!!Είμαι καινούρια εδώ...:) Πήγα σ'αυτήν την ιστοσελίδα αλλά δε βγάζει τίποτα...Εννοώ τα θέματα του ΟΕΦΕ 2009..Ξέρει κανένας?:hmm: Πάντως,όσον αφορά στα θέματα της Έκθεσης ήταν βατά..Τα Μαθηματικά Γενικής,επίσης,ήταν αρκετά εύκολα σε σχέση με προηγούμενες χρονιές..!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

uvris

Νεοφερμένος

Ο uvris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
Ευχαριστώ πολύ για τα θέματα της έκθεσης αν και δεν παίζει να γράψω στο συγκεκριμένο θέμα...
Για ποια άλλα μαθήματα έχουν γράψει;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ifigeneiapap

Νεοφερμένος

Η Ifigeneiapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
μπορούμε να δούμε κάπου τις απαντήσεις του σημερινού θέματος της έκθεσης;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nex.

Νεοφερμένος

Ο nex. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 112 μηνύματα.
ιφιγενια σου εχω στειλει με pm οτι οι απαντησεις θα βγουν ή σημερα ή εντος 5 ημερων ... κατα τα αλλα πως πηγαμε
???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ifigeneiapap

Νεοφερμένος

Η Ifigeneiapap αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ νομίζω πως τα πήγα αρκετά καλά, μου φάνηκαν εύκολα... Και το θέμα της έκθεσης και οι ασκήσεις. Το κείμενο ήταν λίγο δύσκολο να γίνει περίληψη... Τουλάχιστον εμένα μου πήρε 40 λεπτά (η περίληψη).
Πάντως χαίρομαι που κάψανε το θέμα, γιατί για Πανελλήνιες δεν είναι αυτό το θέμα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iN`

Νεοφερμένος

Ο iN` αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Φοιτητής του τμήματος Ιατρικής Θράκης (Αλεξανδρούπολη). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
Ποιο θέμα έπεσε;

Την περασμένη Κυριακή 21/3 ξεκίνησε ο διαγωνισμός της ΟΕΦΕ 2010 με το μάθημα της Έκθεσης.
Αυτό το θέμα ποιο ήταν;

Τελικά βρήκα τι έπεσε..
Για όσους θα 'θελαν να ξέρουν το κείμενο είχε τίτλο "Η εθνική ομοιογένεια και η δημοκρατία" και ήταν της Άννας Φραγκουδάκη.

Θέμα έκθεσης: Γιατί η εκπαίδευση μας πρέπει να αντιμετωπίζει τους νέους και ως Ευρωπαίους πολίτες, καθώς και πως θα τους ετοιμάσει ώστε να σταθούν στην Ευρωπαϊκή πραγματικότητα.Εισήγηση στη Βουλή των εφήβων.
Επικοινωνιακό πλαίσιο: Εισήγηση στη βου(λ)ή των Εφήβων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

zombi

Νεοφερμένος

Η zombi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
πως διαολο μπορω να βρω επιτελους τι επεσε στην εκθεσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:devil:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pennylane

Τιμώμενο Μέλος

Η Σταυρούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 396 μηνύματα.
πως διαολο μπορω να βρω επιτελους τι επεσε στην εκθεσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:devil:


κοιτα δεν ξερω που μπορεις να βρεις τα θεματα παντως απο οσο ξερω και μου εχουν πει το θεμα της εκθεσης ειχε να κανει με την ενοτητα Ευρωπαικη Ενωση! :hmm::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
πως διαολο μπορω να βρω επιτελους τι επεσε στην εκθεσηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη:devil:
https://ischool.e-steki.gr/downloads.php?do=file&id=366
στην βιβλιοθηκη του iscool;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zombi

Νεοφερμένος

Η zombi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
δυσκολο θεμα:(.Μήπως εχεις ακουσει κάτι για αναβολη των πανελληνίων απο συνδικαλιστες???????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

drosos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Κερατσίνι (Αττική). Έχει γράψει 1,151 μηνύματα.
Εχει κανεις απαντησεις απο τα σημερινα θεματα ΟΕΦΕ εκθεση;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mr.Blonde

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mr.Blonde αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 866 μηνύματα.
Aπαντησεις νομιζω βγαινουν μετα το τελος ολων των μαθηματων στον οεφε.
Παντως εμενα μου φανηκαν υπερβολικα πολλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Να ρωτήσω, μήπως ξέρει κανείς τι θέμα βάλανε σήμερα στην Έκθεση στον ΟΕΦΕ;
Επειδή συνήθως το "καίνε" το θέμα, καίγομαι κι εγώ να μάθω τι βάλανε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top