Ξενυχτάτε διαβάζοντας;

Ξενυχτάτε για να διαβάσετε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 331)
  • Ναι

    Ψήφοι: 52 15.7%
  • Αρκετές φορές

    Ψήφοι: 58 17.5%
  • Συχνά

    Ψήφοι: 38 11.5%
  • Σπάνια

    Ψήφοι: 92 27.8%
  • Όχι

    Ψήφοι: 91 27.5%

mad cow

Νεοφερμένος

Ο mad cow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 37 μηνύματα.
σπανια αλλα διαβαζω καμια ωριτσα το πρωι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Πόσο έβγαλες 1ο τετράμηνο ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Εσύ μια ζωη συμφωνείς. Δικιά σου άποψη δεν έχεις;;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Συμφωνώ με τον takperv
Ορίστε και το sig του .....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NatasaMyk

Νεοφερμένος

Η Νατασα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 105 μηνύματα.
Μια φορα ειχα κατσει μεχρι τις τεσσερις και ελυνα κατι σεχυ ασκησεις Αναλυσης:P Γενικα σε εξετασεις ομως, σηκωνομαι κατα τις 4 το πρωι και διαβαζω, ειδικα σε κατι μαθηματα οπως, θρησκ., ιστορια, που δεν παιζει να κατσω να ασχοληθω μαζι τους νωριτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

internet_robber

Νεοφερμένος

Ο internet_robber αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν διάβασα πάνω απο μισή ώρα .... μεσάνυχτα το πολύ να αντιγράψω καμιά άσκηση ακούγοντας Άγρυπνο στην ΝΕΤ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
χαλαρα... μου μεινε συνήθεια από την τρίτη λυκείου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 392017

Δραστήριο μέλος

Ο Guest 392017 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών. Έχει γράψει 591 μηνύματα.
εγω διαβαζω ανετα μεχρι πολυ αργα.. Θυμαμαι τα ρεκορ μου εμενα ειναι μεχρι τις 3 το βραδυ διαβαζα εκθεση στην Γ' Γυμνασιου και επισης μεχρι τις 3 και κατι χημεια στην Β' Γυμνασιου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Έκθεση δεν έχω διαβάσει ποτέ, ουτε στις εξετάσεις...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
:P
Είσαει teh writer ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Εγώ ποτέ δεν διάβασα πάνω απο μισή ώρα .... μεσάνυχτα το πολύ να αντιγράψω καμιά άσκηση ακούγοντας Άγρυπνο στην ΝΕΤ
Εγώ δεν έχω κάτσει ποτέ να διαβάσω το βράδυ(Internet_Robber και εσύ φίλος του Άγρυπνου στην ΝΕΤ)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shikabalas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πολύκαστρο (Κιλκίς). Έχει γράψει 328 μηνύματα.
Ποτε,ποτε,ποτε!Κανονιζω τις ωρες μου παντα ετσι ωστε μεχρι τις 10 το πολυ να εχω τελειωσει τα μαθηματα.Τωρα στις Πανελληνιες οταν με το καλο φτασω εκει,ε λογικα θα αναγκαστω να διαβασω και τετοιες ωρες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
νέο ρεκόρ
κοιμήθηκα στις 4:00
o yes
3 ώρες ύπνου και πήγα σχολείο....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

John Kort

Νεοφερμένος

Ο John Kort αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 74 μηνύματα.
Σε νικάω!! :magic::magic:Έχω κοιμηθεί και 0 ώρες και έχω πάει σχολείο.. Είναι μερικές φορές που με πιάνει το κουκουβαγίστικό μου και δεν μπορώ να κοιμηθώ καθόλου το βράδυ... όσο και να προσπαθώ... :papas:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Σήμερα πιστεύω θα σε φτάσω :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Καλά βρε παιδιά, τί νομίζετε πως είναι, κανένας διαγωνισμός για το ποιός θα κοιμηθεί λιγότερο? Έλεος δηλαδή.. Και στο κάτω-κάτω εναντίον σας είναι.. Απορώ πως αντέχετε όλη αυτήν την κούραση.. Και καλά ο Enlightment που είναι και Β' Λυκείου, εσύ βρε Αντώνη Β' Γυμνασίου να πούμε τί διάβασμα κάνεις πια μέχρι τις 4?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Ένα παιδί μετράει τα άστρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Παιδιά προσπάθησα να κάνω όλα τα μαθήματα μου χτές το βράδυ να κοιμηθώ στις 12 και να ξυπνήσω σαν φυσιολογικό παιδί στις 7.30 να ντυθώ και να πάω σχολείο.... Αλλά δημιουργήθηκε ένα μεγάλο πρόβλημα...... Νύσταζα τόσο πολύ και ήμουν όλο το πρωί χαμένα στο διάστημα.... Δεν ξέρω αλλά τελικό συμπέρασμα.. Δεν θα ξαναπροσπαθήσω να τελιώσω όλα τα μαθήματα μου το βράδυ θα τα αφήσω για το πρωί...!!!!!! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Δεν έχω τελειώσει το διαβασμά μου ποτέ μετά τις 11.
Αλλά μου αρέσει πολύ τις Παρασκευές ειδικά (δεν ξέρω γιατί η συγκεκριμένη μέρα:P) να ξεκινάω το διάβασμα μετά τις 12:30. Μου αρέσει η ατμόσφαιρα..:P ανάβω και κεράκια και είμαι μια χαρά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
ΠΟΤΕ! Δεν λειτουργει το μυαλο μου μετα τις 11-12 το βραδυ, αλλιως θα με βολευε! :P Γενικα το διαβασμα μου αργα το βραδυ η νωρις το πρωι δεν ειναι καθολου αποδοτικο (τα εχω δοκιμασει και τα 2 :P). Στο ιντερνετ αντιθετα, οποτε εχω ορεξη ξενυχταω! :P

Έχω κοιμηθεί και 0 ώρες και έχω πάει σχολείο..
Εγω αυτο το ειχα κανει γυρω στις 5 φορες στη Β Λυκειου και 1 φορα στην Γ! Γυρνουσα σπιτι (απο την βραδινη εξοδο) κατα τις 6 το πρωι, επινα 2 καφεδες και κατα τις 7:50 ξεκινουσα για το σχολειο! :P Εννοειται οτι ημουν σαν ζομπι, αλλα αυτα ειναι λεπτομερειες... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top