Βουλή των Εφήβων

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
βγηκαν τα αποτελεσματα αλλα ειμαι αναπληρωματικη γαμωτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
βγηκαν τα αποτελεσματα αλλα ειμαι αναπληρωματικη γαμωτο!

συγχαρητηρια
που τα βρηκες??
αμα υπαρχει καποιο link βαλε αν μπορεις...

ευχαριστω εκ των προτερων

γιωργος in flames gn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
efivoi.gr

Δεν κληρώθηκα, αλλά δεν πειράζει. Κληρώθηκαν τουλάχιστον δύο τακτικοί βουλευτές από το Δήμο μου όμως. Σας εύχομαι καλή επιτυχία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikosl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 231 μηνύματα.
Απαπα, πολυ αριστερές ιδέες, δεν υπήρχε περίπτωση να βγεις σε τέτοια συγκυρία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Δεν εξέφρασα τίποτα πιο...αριστερό από την αντίθεσή μου στην επιχειρούμενη προσπάθεια επιβολής λογοκρισίας στον διαδικτυακό τύπο. Ελπίζω πραγματικά να απέτυχα μόνο στην κλήρωση, γιατί σαν κείμενο δεν τίθεται θέμα, πέρασε σίγουρα και μου το επιβεβαίωσαν διάφοροι φιλόλογοι και θεωρητικοί που το είδαν. Αν με έκοψαν για τις ιδέες μου τι να πω...ας καταργήσουν το θεσμό. Πάντως εγώ όσα πιστεύω θα συνεχίσω να τα λέω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
efivoi.gr

Δεν κληρώθηκα, αλλά δεν πειράζει. Κληρώθηκαν τουλάχιστον δύο τακτικοί βουλευτές από το Δήμο μου όμως. Σας εύχομαι καλή επιτυχία!

μπηκα στο συγκεκριμενο αλλα μου εβγαλε μονο τους κωδικους και τα σχολεια απο τα οποια προερχονται οι τακτικοι και οι αναπληρωματικοι...τα ονοματα δεν τα εχει...και η φαση ειναι οτι τους κωδικους μας τους κρατησε η κυρια..οποτε δεν ξερω αμα περασα...

πως γινεται να μαθω??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

george_k214

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Πέρασααααααααααααααααααααα!αλλά είμαι και εγώ αναπληρωματικός ρε γαμώτο!τέσπα είμαι τουλαχιστον χαρούμενος που πέρασααααα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nansoula

Νεοφερμένος

Η Nάνσυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
sugxarhthria!! egw dn perasa :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
https://[URL="https://www.efivoi.gr"]www.efivoi.gr/[/URL]
Πολύ απλά επιλέγεις την περιφέρεια σου κ βλέπεις αν εχει βγεί κάποιος απο το δικό σου σχολείο καταρχήν,τώρα αν έχει βγεί..Καλό καρδιοχτύπι..

Εγώ είμαι τακτικός πάντως..
Καλή επιτυχία κ στους υπόλοιπους..
Αφήστε τον κόσμο να λέει οτι είναι πανεύκολο κ οτι ξέρει να χειρίζεται τον λόγο κ έχει κ παράσημα..Κ απλά πιστέψτε στον εαυτό σας κ γράψτε για κάτι που σας απασχολεί μέσα στο τρίωρο...Τώρα αν δν υπάρχει κάτι που να σας απασχολεί τότε μην γράφετε..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
https://www.efivoi.gr/
Πολύ απλά επιλέγεις την περιφέρεια σου κ βλέπεις αν εχει βγεί κάποιος απο το δικό σου σχολείο καταρχήν,τώρα αν έχει βγεί..Καλό καρδιοχτύπι..

Εγώ είμαι τακτικός πάντως..
Καλή επιτυχία κ στους υπόλοιπους..
Αφήστε τον κόσμο να λέει οτι είναι πανεύκολο κ οτι ξέρει να χειρίζεται τον λόγο κ έχει κ παράσημα..Κ απλά πιστέψτε στον εαυτό σας κ γράψτε για κάτι που σας απασχολεί μέσα στο τρίωρο...Τώρα αν δν υπάρχει κάτι που να σας απασχολεί τότε μην γράφετε..

Πάντως είναι κρίμα ο θεσμός αυτός να μην ενεργοποιεί την πολιτική ζωη της χώρας, αλλά να μένει απλά ενας ετήσιος εορτασμός που στην ουσία δεν βοηθάει στο κοινοβουλευτικό έργο της Βουλής. Για μένα θα έπρεπε να υπάρχουν διαρκείς και μόνιμες επιτροπές νεολαίας που να παρεμβαίνουν στις αρμόδιες κοινοβουλευτικές επιτροπές για θέματα που τους αφορούν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Κοίτα,καλό θα ήταν η έφηβοι βουλευτές να είχαν πχ ενα σκ το δίμηνο η κατι τέτοιο συνεδριάσεις κ να είχαν όντως ενεργή συμμετοχή στα κοινά,αλλα δεν είναι εφικτό κάτι τέτοιο γιατι είναι κ πολυδάπανο για το κράτος αλλα απαντησέ μου σε κάτι,πιστεύεις οτι ενδιαφέρονται πολύ για όλα αυτά οι έχοντες εξουσία?Πιστεύεις οτι προσπαθούν για το καλύτερο αλλα δεν ξέρουν πως?Οτι αναζητούν γνώμες..?
-Άλλο τι θέλεις να πιστεύεις- Γενικότερα οι Έλληνες είμαστε λαός οπισθοδρομικός,του προχειρου,του ό,τι να 'ναι, κ κοιτάμε να την βγάλουμε όσο γίνεται ανώδυνα κ να καταστρέφουμε οτι μας πάει μπροστά.. -ΚΑΤΑ ΚΑΝΟΝΑ,όπως άλλωστε η ιστορία έχει δείξει,αλλά κ όπως όλοι βιώνουμε..-
Διαφωνείστε αν θέλετε,πείτε οτι είμαστε κάτι καλύτερο ή κατι τέτοιο.Καλό είναι να λέμε οτι θα θέλαμε να ισχύει γιατι μετα το πιστεύουμε κ αισθανόμαστε καλύτερα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Φυσικά και δεν ενδιαφερονται. Θα πρεπε όμως...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Andromeda

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 198 μηνύματα.
κ εγω ειμαι αναπληρωματικη!!αυτο σημαινει οτι το γραπτο μου περασε (δλδ πηρε αξιολογη βαθμολογια) κ απλως δεν ετυχε να κληρωθω τακτικη???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsouka_tsouka

Νεοφερμένος

Ο tsouka_tsouka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Εγώ την εγραψα την έκθεση κ εγραψα για τον ρατσισμό ..
Αλλα τωρα δεν ξέρω για τα αποτελέσματα..
Βγήκανε? αν δεν βγήκανε ποτε θα βγούνε?
κ μενα ποιος θα μ το πει αμα πέρασα??
Οτι βρέξει ας κατεβάσει..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chemwizard

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Καθηγητής κι έχει σπουδάσει στο τμήμα Χημείας Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,379 μηνύματα.
κ εγω ειμαι αναπληρωματικη!!αυτο σημαινει οτι το γραπτο μου περασε (δλδ πηρε αξιολογη βαθμολογια) κ απλως δεν ετυχε να κληρωθω τακτικη???

ακριβως.Απο τα 19000 συμμετοχες,εισαι μια απο τις 3000 που περασε.ςυγχαρητηρια παντως.Εγω παλι,για να ειμαι σιγουροε οτι δε θα χασω τον κωδικο μου,τον εβγαλα φωτογραγια με το κινητο και πεταξα το χαρτι.Και χαλασε το κινητο.Οποτε ακομα δεν ξέρω τι έκανα..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiker

Νεοφερμένος

Ο kiker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Απόφοιτος. Έχει γράψει 45 μηνύματα.
Εισαι απίστευτος :P
Τα αποτελέσματα βγήκαν,αν έχεις τον κωδικό σου πηγαινε www.efivoi.gr κ δες..Oνόματα βέβαια όχι ακόμη..Αν δν εχεις τον κωδικό σου παλι,πηγαινε παλι κ δες κατω στις περιφερειες αν κληρώθηκε κάποιος απο το σχολείο σου..Συγχαρητήρια σε όλους πάντως..:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ilianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ilianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
βγήκε κάποιος απ'το σχολείο μου απ' O,τι είδα...αν αυτός μπει με τον κωδικό του μπορεί να δει αν βγήκε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Διαβασα παραπανω ενα ατομο που παραπονέθηκε λογω του οτι δεν επιλεχθηκε ενω κατα τη γνωμη του το αξιζε με το αζημιωτο. Παρομοια περιπτωση προεκυψε και στη ταξη μου. Καθως μια συμμαθητρια μου εχει απιστευτο ταλεντο στη συγγραφη και ουτε επιλεχθηκε... Πραγματικα λυπάμαι...
Παντως εγω πηρα απολυτη ικανοποιηση γι αυτο που μου συνεβει και αυτο γιατι περισυ ειχα μια καθηγητρια η οποια μου ειχε 14 στην Εκθεση ενω ο ΜΟ εφτανε το 18 και...Ευτυχως τησ απεδειξα οτι η δικη τησ κριση δεν αντικατοπτριζει την πραγματικοτητα...Τελικα παντα υπερισχυει το δικιο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

conundrum

Νεοφερμένος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 102 μηνύματα.
Γνωριζει καποιοσ για να με ενημερωσει τι περιλαμβανει το προγραμμα?
Σε περιπτωση που δεν εμφανιστει ο τακτικοσ ως πρωτη αναπληρωματικη θα ενημερωθω για να παρω τη θεση του?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Menia23899

Νεοφερμένος

Η Μένια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Εγώ πάλι σκέφτομαι να δωσω μια έκθεση που έγραψα φέτος (γυρω στις 800 λέξεις), ρώτησα στο σχολείο πώς στο καλό τη στέλνουμε αλλα δε βρέθηκε κάποιος να με διαφωτίσει...
Πρέπει να γίνει μέσω του σχολείου ή μπορώ και μόνη μου; :D

Οκ γράψτε άκυρο! Βιάστηκα να ρωτήσω!

Απλά επιβεβαιώστε μου σας παρακαλώ αν μπορείτε.... το Μάρτιο στέλνονται οι Εκθέσεις..; Και αν τελικα μπορώ να τη στείλω και εκτός σχολείου...;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top