Βελτίωση γραφικού χαρακτήρα

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και μενα στον πίνακα δεν τα βγάζουν οι ακροατές (:P).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γιατί ένα μεγάλο μέρος του βαθμού εξαρτάται απ' την εξωτερική εικόνα και μετά έρχεται το περιεχόμενο!
Ε τότε τι μιλάς; :P (Με τόση μεγάλη σιγουριά)



Για βελτίωση γραφικού χαρακτήρα ίσως κι εγώ θα έλεγα ζωγραφική. Δηλαδή πάρτε και ζωγραφίστε κείμενο, γράμματα, κοκ στην τύχη. :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dodos-7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dodos-7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 177 μηνύματα.
Λοιπον επειδη εγώ κανώ τα χειροτερα γραμματα, καλλικαντζουρες ή ορνιθοσκαλισματα οπως τα εχουν αποκαλεσει πολλοι καθηγητές στο παρελθον τολμω να πω οτι κατα 1 περιεργο λογο τα γραμματα μου βελτιόνωντα δραματικα θα έλεγα στις εξετασεις
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Λένε ότι χαρακτηριστικά της προσωπικότητας μπορούν να γίνουν φανερά στο γραφικό χαρακτήρα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Orestes

Δραστήριο μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 680 μηνύματα.
Λένε ότι χαρακτηριστικά της προσωπικότητας μπορούν να γίνουν φανερά στο γραφικό χαρακτήρα :)

Ποιός τα λέει αυτά ?? Η Τένια Μακρή ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Εγω εκανα ορνιθοσκαλισματα μεχρι τα 14-15. Μετα βελτιωσα απιστευτα τον γραφικο μου χαρακτηρα χωρις να καταβαλλω ιδιαιτερη προσπαθεια. Απλα το πηρα αποφαση οτι αν θελω να καταλαβαινουν οι αλλοι τι γραφω, πρεπει να προσπαθησω. Τον πρωτο καιρο βεβαια εγραφα απελπιστικα αργα, ομως μετα μου εγινε συνηθεια και ετσι αρχισα να γραφω και γρηγορα και με καλα γραμματα.

Εμενα ο φοβος μου στις πανελληνιες ηταν αλλος: τα σχηματα στη Φυσικη. Παρολο που μονο σε ενα θεμα χρειαζοταν να κανω σχημα, τα εκανα σαλατα! Πραγματικα απορω πως εβγαλαν οι διορθωτες τις δυναμεις που "σχεδιασα" :p Ειχα ξεχασει να παρω μαζι και χαρακα απο το αγχος μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
Μέχρι την Στ' δημοτικού έκανα πάρα πολύ μικρά γράμματα... μα πάρα πολύ όμως...Μετά όταν μπήκα στο γυμνάσιο, δεν ξέρψ πως, ξεκίνησα και έγραφα γρήγορα με πολύ καλά γράμματα...Βέβαια το καλοκαίρι η μητέρα μου μου έκανε καλλιγραφία και από εκεί μου έμεινε...Ακόμα και τώρα γράφω αρκετά γρήγορα, με ωραία γράμματα...αλλά κάποιες φορές..δεν το συζητώ, δεν διαβάζονται με τίποτα..από την βιασύνη μου κιόλας τα κάνω και τεράστια..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
εγω δν κανω καλα γραμματα... το καλο παντως ειναι οτι μπορω αν τα βγαλω και εγω και οι καθηγητες μ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chris_90

Διάσημο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.
Οι διορθωτες στις πανελληνιες θα μπορουν να τα βγαλουν ομως;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iliaso

Περιβόητο μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μεταπτυχιακός φοιτητής και μας γράφει απο Αρεόπολη (Λακωνία). Έχει γράψει 6,236 μηνύματα.
λογικα ναι... τους αριθμους καλα τους κανω... στις οξειες κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xaris!!!

Νεοφερμένος

Ο xaris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Β' λυκείου και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 6 μηνύματα.
Συμπάσχω:'(:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena901126

Νεοφερμένος

Η elena901126 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Τριανδρία (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 37 μηνύματα.
εγώ μεχρι την 6η δημοτικού έκανα κάτι γράμματα που τα έβγαζες μόνο με μεγενθυτικό φακό.μετά άρχισα να κάνω πολύ μεγάλα!εντάξει δεν είναι και τα πιο ωραία του κόσμου,είναι όμως καθαρά και διαβάζονται!πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι εκτος του ότι τα μισά γράμματα τα γράφω ανάποδα,οτι τα γράμματα μου στις εκθέσεις των αγγλικών είναι πολύ καλύτερα απ ότι στα ελληνικά.
μια καθηγήτρια πέρυσι μου είπε λέει πως επειδή τα γράφω ανάποδα είμαι δυσλεκτικη!έλεος τι θ ακούσω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Λένα~

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και Μαθητής Α' λυκείου. Έχει γράψει 1,659 μηνύματα.
εγω μικρη εκανα χαλια γραμματα και γι'αυτο αγορασα ενα τετραδιο με πιο μικρες γραμμες και περιθωρια. οταν το ειχα γεμισει εκανα πλεον ωραια γραμματα:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tyranous

Νεοφερμένος

Ο tyranous αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
Καμία συμβουλή για καλούς, αισθητικά ωραίους αριθμούς; Στην Άλγεβρα π.χ. θέλω να γράφω γρήγορα, πρακτικά, και ευανάγνωστα. Υποθέτω στρογυλλούς χαρακτήρες με πολλά κενά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Στέλεχος Φροντιστηρίου και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
Πάντως όχι κολλημένους μεταξύ τους... Όχι μόνο ο καθηγητής αλλά κι εσύ ο ίδιος θα μπερδευτείς όταν από ένα σημείο κι έπειτα οι πράξεις πιάνουν όλη τη σελίδα. Άφηνε απόσταση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-FILER

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 1,969 μηνύματα.
περσυ εκανα καπως υποφερτα γραμματα τωρα που τα ξανβακοιταζω.φετος ειναι απαισια.πραγματικα.μου ειναι δυσκολο να γραψω.ενωνω τους διφθογγους και γινεται χαμος.μακαρι να μπορουσα να τα αλλαξω.μονο στα αγγλικα κανω καλα γραμματα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Φιλιον_Τερας

Διάσημο μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 3,031 μηνύματα.
εγώ μεχρι την 6η δημοτικού έκανα κάτι γράμματα που τα έβγαζες μόνο με μεγενθυτικό φακό.μετά άρχισα να κάνω πολύ μεγάλα!εντάξει δεν είναι και τα πιο ωραία του κόσμου,είναι όμως καθαρά και διαβάζονται!πάντως αυτό που μου κάνει εντύπωση είναι εκτος του ότι τα μισά γράμματα τα γράφω ανάποδα,οτι τα γράμματα μου στις εκθέσεις των αγγλικών είναι πολύ καλύτερα απ ότι στα ελληνικά.
μια καθηγήτρια πέρυσι μου είπε λέει πως επειδή τα γράφω ανάποδα είμαι δυσλεκτικη!έλεος τι θ ακούσω!

εισαι αριστεροχειρας?
και εγω αναποδα τα γραφω, εννοω οι κινησεις στο χερι μου ειναι αναποδες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johngreek_mad

Δραστήριο μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 795 μηνύματα.
εγω εχω περασει απο ολα τα σταδια! στρογγυλα γραμματα, τετραγωνα γραμματα, κολλητα, απομακρα, μεγαλα, μικρα, χωρις τονους, μουντζουρες, ορνιθοσκαλισματα, τωρα πιστευω οτι βρισκομαι στην καλυτερη μου φαση! ειναι ευαναγνωστα ευτυχως,αλλα καποιοι καθηγητες παραπονιουνται... μαλιστα μια φιλολογος μου μου χε πει πως αν παω με τετοιο γραπτο στις πανελληνιες δεν θα το ελεγξουν καν! (και το ανεφερα και σε αλλους καθηγητες και μου ειπαν οτι δεν ειχαν κανενα απολυτως προβλημα)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

anastasis

Νεοφερμένος

Ο anastasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Μαθητής Γ' ΕΠΑΛ και μας γράφει απο Ίλιον (Αττική). Έχει γράψει 12 μηνύματα.
τα δικά μου γράμματα μου έχουν πει ότι είναι χειρότερα και από των γιατρών

αριστερόχειρας βλέπετε.... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top