Βελτίωση γραφικού χαρακτήρα

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Επειδή τα γράμματα μου είαι άθλια θα ήθελα συμβουλέςγια να τα διορθώσω. Όποιος ξέριε κάποιον τρόπο ας δημοσιεύση. Όλοι οι καθηγητές μοθ λένε ότι έχω επινοήσσει δικιά μου γλώσσα γραφής και δεν ξέρω τι θα κάνω στις Παννελήνιες που σιγά μην κάτσει ο τύπος που θα μου διορθώσει τα γραπτά να καταλάβει τι λέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

In Flames

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο In Flames αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 954 μηνύματα.
αρκετα σημαντικο θεμα ο γραφικος χαρακτηρας...εγω επισης κανω χαλια γραμματα...
δεν ξερω πως να τον βελτιωσεις..ισως αν ασχοληθεις λιγο με καλλιγραφια και γραψεις εκθεσεις ή κειμενα με καλα γραμματα...στρογγυλα....αμα θες δοκιμασε να γραψεις και πιο αργα και προσεκτικα...ισως βοηθησει..λενε παντως οτι απο τα γραμματα φαινεται και ο χαρακτηρας καποιου...πχ υπομονετικος κτλ..αλλα αυτο ειναι ενα αλλο θεμα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

01011001

Δραστήριο μέλος

Ο Elric αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 408 μηνύματα.
Κάνε την ίδια "άσκηση" που έκανες/κάναμε στο δημοτικό. Άρχισε να γράφεις σελίδες ολόκληρες, κάθε φορά ένα συγκεκριμένο γράμμα αλλά να προσέχεις πως το γράφεις. Θέμα συνήθειας είναι πιστεύω. Καλύτερα θα είναι όμως να ρωτήσεις τους ίδιους τους καθηγητές σου, ίσως οι φιλόλογοι να ξέρουν περισσότερο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Τα δικά μου δεν είναι γράμματα, είναι ορνιθοσκαλίσματα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Και τα δικά μου ρε είναι τελίως άθλια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Δεν έχετε δει τα δικά μου,γιαυτό μιλάτε :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mad1kas

Νεοφερμένος

Ο Mad1kas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
εγω τωρα τελευταια αρχισα να γραφω σωστα γραμματα...κατι που σε λιγο καιρο θα μπορω να τα λεω καλλιγραφικα πιστευω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Αντώνης

Δραστήριο μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 647 μηνύματα.
Δεν έχετε δει τα δικά μου,γιαυτό μιλάτε :p
Για να καταλάβεις.
Έδωσα μια έκθεσησ την καθηγήτρια και μου είπε την επόμενη έκθεση να την γράψω στον υπολογιστή ώστε να μπορεί να διακρίνει τα γράμματα. :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Και εμένα αυτό ακριβώς μου είπε.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Διδακτορικός και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
The story of my life. :P


Μόνιμο πρόβλημα με τα γράμματα. Όσο γρήγορα γράφω στο PC (με Ελληνικά & τόνους παρακαλώ) τόσο πιο χάλια γράμματα κάνω στο χαρτί. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Τα Pcia θα μας σώσουν. Εγώ επίσης κάνω χάλια γράμματα γιατί βιάζομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Βάλτε και εμένα στο γκρουπ!!!
Τα γραμματά μου είναι άστα να πάνε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Εμενα μια φορα ενας καθηγητης δεν μου διορθωσε ΕΝΑ ΤΕΣΤ λογω γραμματων!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Εγώ κάνω άσχημα γράμματα στα Ελληνικά, αλλά τους λατινικούς χαρακτήρες τους κάνω υπέροχους! Δεν ξέρω πώς γίνεται αυτό!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παυλος

Νεοφερμένος

Ο βλ.πανω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' γυμνασίου. Έχει γράψει 50 μηνύματα.
μια απτα ιδια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
η παναγια που κολλαει ρε?? στην υπογραφη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Κάνε την ίδια "άσκηση" που έκανες/κάναμε στο δημοτικό. Άρχισε να γράφεις σελίδες ολόκληρες, κάθε φορά ένα συγκεκριμένο γράμμα αλλά να προσέχεις πως το γράφεις. Θέμα συνήθειας είναι πιστεύω. Καλύτερα θα είναι όμως να ρωτήσεις τους ίδιους τους καθηγητές σου, ίσως οι φιλόλογοι να ξέρουν περισσότερο.

Συμφωνώ.... Η μάνα μου στο δημοτικό με ανάγκαζε να το κάνω. Με αποτέλεσμα στο δημοτικό να γράφω εκθέσεις με τεράστια γράμματα.... :lol:
Αλλά με το πέρασμα του καιρού άρχισα να κάνω πιο ωραία και φυσιολογικά γράμματα. Με αποτέλεσμα να έχω ένα μικρό πρόβλημα και χάρισμα.... :(
Δεν μπορώ να υιοθετήσω ένα συγκεκριμένο γραφικό χαρακτήρα...... Ε........
Αν δείτε το τετράδιο της έκθεσης και των κειμένων μου σας εγκιώμαι ότι θα απορίσετε πραγματικά με το ποιός γράφει... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Το'χω κι εγώ αυτό.. Αλλάζω τον γραφικό μου χαρακτήρα σε κλάσματα δευτερολέπτου.. Επίσης, μπορώ (δεν ξέρω αν αυτό είναι καθόλου χρήσιμο) να υιοθετώ - μιμούμαι - πλαστογραφώ τον γραφικό χαρακτήρα κάποιου άλλου με ιδιαίτερη ευκολία..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
Το'χω κι εγώ αυτό.. Αλλάζω τον γραφικό μου χαρακτήρα σε κλάσματα δευτερολέπτου.. Επίσης, μπορώ (δεν ξέρω αν αυτό είναι καθόλου χρήσιμο) να υιοθετώ - μιμούμαι - πλαστογραφώ τον γραφικό χαρακτήρα κάποιου άλλου με ιδιαίτερη ευκολία..

Εγώ κάνω τα μαθήματα του δυσλεκτικού μικρού αδερφού μου, μιμούμενος τα γράμματά του, και έτσι ούτε η μάνα μου με καταλαβαίνει ούτε η δασκάλα του αδερφού μου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sophaki983

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Σοφία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 142 μηνύματα.
Το'χω κι εγώ αυτό.. Αλλάζω τον γραφικό μου χαρακτήρα σε κλάσματα δευτερολέπτου.. Επίσης, μπορώ (δεν ξέρω αν αυτό είναι καθόλου χρήσιμο) να υιοθετώ - μιμούμαι - πλαστογραφώ τον γραφικό χαρακτήρα κάποιου άλλου με ιδιαίτερη ευκολία..

τα ίδια και εγώ...... :D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top