Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

trelokotsidou

Νεοφερμένος

Η trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 96 μηνύματα.
Καλώς ήρθες XRZ :)
Δεν είναι όλα τα παιδιά ηλεκτρολόγοι στο forum, οπότε λογικό είναι να μην καταλάβουν τι σχολή είσαι λέγοντας ΗΜΜΥτισσα... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Puff_Daddy

Νεοφερμένος

Ο Puff_Daddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 97 μηνύματα.
Πυρηνικός Φυσικός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dedilou

Νεοφερμένος

Η Dedilou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Δεν χρειάζεται να το πω το λέει και το όνομα μου...το DI είναι μέσα μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Dedilou :
Δεν χρειάζεται να το πω το λέει και το όνομα μου...το DI είναι μέσα μου
εγώ που δεν κατάλαβα πειράζει?? :/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από bunny :
εγώ που δεν κατάλαβα πειράζει?? :/
ουτε εγω καταλαβα αλλα ντρεπομουν να το πω :redface: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Δείτε υπογραφή yomanation... :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gilie

Δραστήριο μέλος

Η gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 696 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Δείτε υπογραφή yomanation... :p
το ειδα το ειδα
οκ thanx!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από emufear :
Δείτε υπογραφή yomanation... :p

Α σε ευχαριστούμε ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ALEX_

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,466 μηνύματα.
Καλησπέρα!Τελειώνω μαθηματικός με ειδικότητα στην πληροφορική.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikita13

Διάσημο μέλος

Η nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 2,471 μηνύματα.
Μια ακόμα ΗΜΜΥτισσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
ενίσταμαι κύριε πρόεδρε!!!

το σχετικό θέμα αποκλείει τους χρήστες που έχουν τελέψει με τις σπουδές τους!! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ΚΑΚΗ ΕΠΙΡΡΟΗ:
ενίσταμαι κύριε πρόεδρε!!!

το σχετικό θέμα αποκλείει τους χρήστες που έχουν τελέψει με τις σπουδές τους!! :clapup:

Εγω δεν τέλεψα τις σπουδές μου, με έχουν αποτελέψει εκείνες. Οπότε καλά είσαι εσυ εκεί. Άντε να ρθω κι εγω! :clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nessa NetMonster

Δραστήριο μέλος

Η Nessa NetMonster αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 400 μηνύματα.
Μετρήστε ακόμα μία αντιπρόσωπο του ΤΗΜΜΥ του ΑΠΘ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexkasgr

Νεοφερμένος

Ο Alexkasgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Κι επειδή δε μας αρέσουν οι μειονότητες, άλλος ένας ΗΜΜΥτης ΑΠΘίτης...
Καλωσόρισα κιόλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
καλώς ήρθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Alexkasgr:
Κι επειδή δε μας αρέσουν οι μειονότητες [...]

Που κολλάει αυτό;

ΥΓ: Καλώς όρισες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alexkasgr

Νεοφερμένος

Ο Alexkasgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Εμάς τους ΗΜΜΥδες δε μας αρέσει να είμαστε μειονότητα!! Και δεν είμαστε σε αυτό το forum, απλά το είπα γιατί ήρθα να ενισχύσω το πλειοψηφικό μας ρεύμα! :)
Πέρα από την πλάκα, είναι ωραίο που είμαστε από διαφορετικές σχολές εδώ και μπορούμε να μιλήασουμε για πολλά θέματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 823 μηνύματα.
γεια σας. Είμαι φοιτιτής του τμήματος πληροφορικής και τηλεπικοινωνιων αθηνών (di).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 143 μηνύματα.
δεν σπουδαζω ακομα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Kaimaktsalan:
δεν σπουδαζω ακομα...
Χωρις καμία διάθεση ειρωνείας, αλλά αφου δεν σε αφορά ένα θέμα γιατί απαντάς?
Ειλικρινά δεν στο λέω για να σου "την πω" αλλά το έχω παρατηρήσει αυτό σε σένα και ειλικρινά με παραξενεύει! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top