Σε ποια σχολή σπουδάζετε;

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Vkey :
Δεν θα σας κρατήσω άλλο σε αγωνία :tongue:
Παιδαγωγικό Τμήμα Ειδικής Αγωγής (υπάρχει ένα τμήμα σε ολόκληρη την Ελλάδα)

Respect... :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
Υπερκαμμένος HMMY απο Πολυτεχνείο Κρήτης.
Έτος; Κι εγω εκεί είμαι :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
Έτος; Κι εγω εκεί είμαι
Δέν πέσανε τα SOS που σου έδωσα λογική σχεδίαση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Αχα :D
Πως βρέθηκες εδω ρε συ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

gademis

Τιμώμενο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 1,634 μηνύματα.
είδα φως^Η^Η^Η link και μπήκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

openopen

Νεοφερμένος

Ο openopen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 43 ετών. Έχει γράψει 78 μηνύματα.
Διοίκηση Μονάδων Υγειάς και Πρόνοιας . ΤΕΙ Αθήνας. :clapping:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Η Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 55 μηνύματα.
ΕΜΜΕ!! :thumbsup:
(Επικοινωνίας και Μέσων Μαζικής Ενημέρωσης στο Πανεπιστήμιο Αθηνών)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristofloros_

Νεοφερμένος

Ο xristofloros_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
χαιρετίζω κι εγώ...για πρώτη φορά εδώ μέσα...

θεωρητικά σπουδάζω στο τημμυ θεσσαλονίκης...
(σε ένα εξίσου θεωρητικό επίπεδο πάω για το τρίτο....αντίθετα με τους Έλ-ληνες που πάνε για την έκτη...)

πρακτικά σπουδάζω τη ζωή με τομέα επιλογής το κάψιμο...
όταν αποφοιτήσω θα προχωρήσω σε μεταπτυχιακό με θέμα "on line αποσύνθεση"...ενώ ο διδακτορικός μου τίτλος μάλλον θα είναι με θέμα "πως να ζεις χωρίς να ζεις"

:knife: :whatever:

χριστόφορος_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Καλως όρισες συν-καμμένε xristofloros_. Πίστεψέ με δεν είσαι μόνος σου :)

Happy Posting
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

xristofloros_

Νεοφερμένος

Ο xristofloros_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 3 μηνύματα.
συγκαμμένος είμαι εγώ ...όχι συν-καμμένος....

όπως και να χει...ευχαριστώ για το καλωσόριμα... :|

χριστόφορος_
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από xristofloros_ :
συγκαμμένος είμαι εγώ ...όχι συν-καμμένος....

όπως και να χει...ευχαριστώ για το καλωσόριμα... :|

χριστόφορος_

Σπλάααααααααααατς! :hehe: Γειά σου Κροάτη! :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Σπλάααααααααααατς! :hehe: Γειά σου Κροάτη! :tongue:

Έχω χάσει κανα επισόδειο; :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Έχω χάσει κανα επισόδειο; :hehe:

Τίιιποτα χρυσό μου! Απλά ενας Ολλανδός παίζει με κικς ενάντια σ εναν Κροάτη στο κανάλι των ΗΜΜΥ τα βράδια...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών. Έχει γράψει 124 μηνύματα.
ΗΜΜΥ ΕΜΠ δυστυχώς ή ευτυχώς... :/ :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Porcelain

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 173 μηνύματα.
Πολλοί ΗΜΜΥ..πρέπει να έχουν καμια φωλιά κάπου εδώ γύρω.. :thumbsdown:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
γραααφιστικη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Porcelain :
Πολλοί ΗΜΜΥ..πρέπει να έχουν καμια φωλιά κάπου εδώ γύρω.. :thumbsdown:

HMMY sucks... :thumbsdown:

ΑΣΟΕΕ rulez :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από gademis :
είδα φως^Η^Η^Η link και μπήκα.

:hehe: :hehe: :thumbsup:

Φυσικοθεραπεια, ΤΕΙ Α, κοντευω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,873 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Giovanna :
Φυσικοθεραπεια, ΤΕΙ Α, κοντευω!

Τι αντικείμενο είναι αυτό; (Δε ρωτάω απο περιέργεια, έχω ήδη κάτι στο μυαλό μου)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Καθηγητής. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder :
Τι αντικείμενο είναι αυτό; (Δε ρωτάω απο περιέργεια, έχω ήδη κάτι στο μυαλό μου)

Δεν θα το αναλύσω το αντικείμενο!Αλλά θα πω ότι με την Giovanna θα είμαστε μελλοντικές συνεργάτες για το καλό τον παιδιών που θα αναλάβουμε :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top