Ονομασία των Σκοπίων

Τι πιστεύετε για το θέμα της ονομασίας των Σκοπίων;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 185)

Zatokrev

Νεοφερμένος

Ο Zatokrev αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 30 μηνύματα.
Από που κι ως που να σεβαστώ άτομο που μαντεύει ότι είμαι "Αλβανός η Σκοπιανός" και με κρίνει αρνητικά γι' αυτό, ή ξεκινάει απάντησή του με "αν είχες παραμικρή ιδεα απο πολιτική και ιστορία θα ήξερες"; Φιλικά μιλώ μόνο σε όσους σέβομαι. Ευχαριστώ για τη συμβουλή, θα μελετήσω τα ποστς αργότερα για να μάθω και κανα δυο πράγματα παραπάνω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Θέλουν να ονομαστούν Μακεδονία;
αχααχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Krou

Περιβόητο μέλος

Η Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,463 μηνύματα.
Δε ξερω για το θεμα, αλλα michael η σταση σου ειναι απαραδεκτη. Και πιστευω πως την εχεις απλα και μονο επειδη νομιζες οτι ο Zatokrev δεν ειναι Ελληνας. Απαραδεκτο. Κι εσυ εξυπνος και καποιος φαινεται να το παιζεις με αυτα που του λες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

johndrim

Νεοφερμένος

Ο ΓΙΑΝΝΗΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Γ' λυκείου και μας γράφει απο Κυπαρισσία (Μεσσηνία). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
Ορίστε και ένα σχετικό βιντεάκι.
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=er5RLk7TM6Q[/ame]
Το όνομά της Μακεδονίας προέρχεται από την Ελληνική μυθολογία, που πέρασε στη κυρίως αρχαία ιστορία και που πρώτος την κατέγραψε ο Ηρόδοτος
Το αστέρι της Βεργίνας είναι ένα ιστορικό ελληνικό σύμβολο της Μακεδονικής Βασιλικής Δυναστείας του Φιλίππου Β' και του Μεγάλου Αλεξάνδρου.
Το αστέρι της Βεργίνας (αλλιώς "Ήλιος της Βεργίνας") είναι ένα σύμβολο που βρέθηκε το 1977 σε χρυσή λάρνακα σε Βασιλικό τάφο που αποδίδεται στη Μακεδονικής Βασιλικής Δυναστείας του Φιλίππου Β' και του Μεγάλου Αλεξάνδρου.
Το αστέρι αυτό χρησιμοποιείται στην Ελλάδα ως σύμβολο του διαμερίσματος της Μακεδονίας. Η ΠΓΔΜ χρησιμοποίησε επίσης το σύμβολο αυτό για την κρατική της σημαία, από το 1992 ως το 1995, προκαλώντας σημαντική αντίδραση από την Ελλάδα. Μετά τις αντιδράσεις, η ΠΓΔΜ τροποποίησε τη σημαία της το 1995 με βάση την αρχική σε σχηματοποιημένο ήλιο.
ο 16άκτινο αστέρι σε μπλε φόντο είναι σημαία της περιφέρειας της Μακεδονίας [1] Eίναι επίσης έμβλημα της 1ης ΣΤΡΑΤΙΑΣ [2] και της 34 Μ/Κ ΤΑΞ [3].
H Ελλάδα έχει απʼ το 1995 στην WIPO, το αποκλειστικό δικαίωμα στη χρήση του συμβόλου [4] [5] [6].
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Χαχαχα πάλι καλά που μου 'μαθες από λίγη ιστορία ρε μιβ και κατάλαβα ότι όλα είναι θέμα διπλωματίας. Τα ξαναλέμε όταν διαβάσω κανά επιχείρημα που δε βασίζεται στο περίπου τίποτα.

μιψηαελ92, τι να κάνουμε, τουλάχιστον ξέρω να μη γράφω "χαίροντε", Ελληνάρες μου. Λείπουν μερικά κόμματα και τόνοι στο ποστ σου, τσέκαρέ τα πριν υπερασπιστείς ξανά τον ανώτερο πολιτισμό σου.

Έντιτ: α ξαναπόσταρες, έχεις βάλει δυο λανθασμένα τελικά -ν στο νέο σου ποστ. Πακέτο φίλε. Καθόλου φιλικά.

Δε νομίζεις οτι εσύ που έχεις το θράσος και απαξιώνεις τον Ελληνικό Πολιτισμό κι εμάς, τους..."τυφλωμένους θιασώτες" του πρέπει να έχεις και τη μαγκιά να μας σέβεσαι όποιοι κι αν είμαστε; Πες ναι στον εαυτό σου, γιατί διαφορετικά όλα όσα είπες εναντίον μας είναι απλά, χαμένα ψηφία στη μνημη του server...Εσύ λοιπόν που το παίζεις ανώτερος μάθε να σέβεσαι κι εμάς τους...υποδεέστερους...Άλλωστε έξεστι Κλαζομενίοις ασχημονείν. Εσύ δείξε την ανωτερότητά σου, αφού την έχεις τόση πολλή.
Δεν σε σχολιάζω περισσότερο γιατί δεν είσαι άξιος συζήτησης φιλαράκο. Δεν αποτελεί προσωπική επίθεση το μήνυμα αυτό. Είναι μια απάντηση που νομίζω όφειλα να δώσω μετά από τις δημοσιεύσεις σου. Όπως το άρχισα, έτσι το λήγω. Αν απαντήσεις, μην περιμένεις διάλογο επι του συγκεκριμένου θέματος μαζί μου. Ενδιαφέρουσες οι απόψεις σου, αλλά δεν έχεις το κατάλληλο στόμα να τις εκφράσεις. Όνειρα γλυκά στον απόλυτο ύπνο σου...

Δε θα σχολιάσω εδώ επειδή απλούστατα δεν θεωρείται συζήτηση όταν ο καθένας όχι μόνο παραμένει αδιάλλακτος στα πιστεύω του αλλά αρνείται να κατανοήσει και τα πιστεύω των άλλων.

Θα πώ απλά πως λυπάμαι γι'αυτό:


Λυπάμαι, αλλά αν ο καθένας δεν κοιτάξει να χτίσει καλύτερα το χώρο που του αναλογεί, τότε ο κόσμος δεν θα γίνει ποτέ καλύτερος. Επειδή μεγαλοπιάνονται δεν φτιάχνουν τον κόσμο. Όχι ρε φιλαράκο, δεν θα τον φτιάξεις εσύ τον κόσμο. Θα τον φτιάξουν 6 δισεκατομμύρια άνθρωποι, φτιάχνοντας ο καθένας το σπίτι του...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Χαχαχα πάλι καλά που μου 'μαθες από λίγη ιστορία ρε μιβ και κατάλαβα ότι όλα είναι θέμα διπλωματίας. Τα ξαναλέμε όταν διαβάσω κανά επιχείρημα που δε βασίζεται στο περίπου τίποτα.

μιψηαελ92, τι να κάνουμε, τουλάχιστον ξέρω να μη γράφω "χαίροντε", Ελληνάρες μου. Λείπουν μερικά κόμματα και τόνοι στο ποστ σου, τσέκαρέ τα πριν υπερασπιστείς ξανά τον ανώτερο πολιτισμό σου.

Έντιτ: α ξαναπόσταρες, έχεις βάλει δυο λανθασμένα τελικά -ν στο νέο σου ποστ. Πακέτο φίλε. Καθόλου φιλικά.

Ορθογράφο έχει και το Microsoft Word, οπότε δεν σε χρειάζομαι να μου κάνεις υποδείξεις. Εγώ όταν πληκτρολογώ, πληκτρολογώ γρήγορα και βιαστικά χωρίς να τα ελέγχω μετά, καθώς δεν είναι για κάποιο σημαντικό έγγραφο. Δεν θεωρώ και πάλι ότι κάνω και τα λάθη όταν θέλω να απαντήσω γρήγορα. Αν κρίναμε το πόσο Έλληνας είναι κάποιος από τη γραμματική που ξέρει πίστεψε με θα θεωρούσαμε τον Κωστάκη ΘΕΟ.

Καθόλου φιλικά.

Μην φωνάξεις και εσύ τη μαμά σου σαν τον Πάτσο!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Δε ξερω για το θεμα, αλλα michael η σταση σου ειναι απαραδεκτη. Και πιστευω πως την εχεις απλα και μονο επειδη νομιζες οτι ο Zatokrev δεν ειναι Ελληνας. Απαραδεκτο. Κι εσυ εξυπνος και καποιος φαινεται να το παιζεις με αυτα που του λες.

Κάνεις πολύ μεγάλο λάθος. Δεν του μιλάω έτσι επειδή νομίζω ότι είναι ξένος. Του μιλάω με αυτόν τον τρόπο χάρη στο υφάκι του που με ενοχλεί αφάνταστα και του απαντώ αναλόγως, επίσης διότι ούτε μια εβδομάδα πέρασε που γράφτηκε και νομίζει ότι είναι ο αρχηγός του forum.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ρε όταν ο άλλος που μόλις γράφτηκε ειρώνευται τον καθένα αυτό δεν έχει και πολύ καλό αντίκτυπο στους άλλους που έχουν σπαταλήσει χρόνια απ΄τη ζωή τους σε αυτό το φόρουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
Από που κι ως που να σεβαστώ άτομο που μαντεύει ότι είμαι "Αλβανός η Σκοπιανός" και με κρίνει αρνητικά γι' αυτό

Δεν σε κρίναμε αρνητικά για αυτό, αλλά επειδή από το Nick φάνηκε κάτι τέτοιο, έμοιαζε ότι γράφτηκες στο forum Μόνο και μόνο για να συμμετάσχεις σε αυτό το thread, τι θες να υποθέσουμε κύριε Φιλόλογε;

P.S Σκέτη απόλαυση το ρουφιανόκουμπο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Ορίστε και ένα σχετικό βιντεάκι.
https://www.youtube.com/watch?v=er5RLk7TM6Q
Το όνομά της Μακεδονίας προέρχεται από την Ελληνική μυθολογία, που πέρασε στη κυρίως αρχαία ιστορία και που πρώτος την κατέγραψε ο Ηρόδοτος
Το αστέρι της Βεργίνας είναι ένα ιστορικό ελληνικό σύμβολο της Μακεδονικής Βασιλικής Δυναστείας του Φιλίππου Β' και του Μεγάλου Αλεξάνδρου.
Το αστέρι της Βεργίνας (αλλιώς "Ήλιος της Βεργίνας") είναι ένα σύμβολο που βρέθηκε το 1977 σε χρυσή λάρνακα σε Βασιλικό τάφο που αποδίδεται στη Μακεδονικής Βασιλικής Δυναστείας του Φιλίππου Β' και του Μεγάλου Αλεξάνδρου.
Το αστέρι αυτό χρησιμοποιείται στην Ελλάδα ως σύμβολο του διαμερίσματος της Μακεδονίας. Η ΠΓΔΜ χρησιμοποίησε επίσης το σύμβολο αυτό για την κρατική της σημαία, από το 1992 ως το 1995, προκαλώντας σημαντική αντίδραση από την Ελλάδα. Μετά τις αντιδράσεις, η ΠΓΔΜ τροποποίησε τη σημαία της το 1995 με βάση την αρχική σε σχηματοποιημένο ήλιο.
ο 16άκτινο αστέρι σε μπλε φόντο είναι σημαία της περιφέρειας της Μακεδονίας [1] Eίναι επίσης έμβλημα της 1ης ΣΤΡΑΤΙΑΣ [2] και της 34 Μ/Κ ΤΑΞ [3].
H Ελλάδα έχει απʼ το 1995 στην WIPO, το αποκλειστικό δικαίωμα στη χρήση του συμβόλου [4] [5] [6].
Σχετικά με τη μουσική υπόκρουση αν και άσχετο όταν την έβγαζα στο βαρύτονο την Μακεδονία Ξακουστή με διαπέρναγε ρίγος και έρχονται τώρα και μου λένε οι Αλβανοί ότι θέλουν να λέγονται Μακεδόνες. Ακούς εκεί οι κωλοαλβανοί. Γι αυτά τα χώματα όπως και της Κρήτης έχει χυθεί περισσότερο αίμα από κάθε αλλού. Τέλος τυχαίνει να έχει πολεμήσει εκεί ο παππούς του παππού μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, Φοιτητής του τμήματος Πληροφορικής ΟΠΑ και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,793 μηνύματα.
Καλό είναι να ηρεμήσετε. :)
Δε μας αφορά πότε γράφτηκε κάποιος και για πιο λόγο, οι συζητήσεις είναι προσβάσιμες από κάθε μέλος και ο καθένας έχει το δικαίωμα να εκφράζει την άποψή του.

P.S: Αν ξανά διαβάσω χαρακτηρισμούς και προσωπικές επιθέσεις τα μέτρα θα είναι πολύ δραστικά. :P:iagree:


-petros
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

qwertyuiop

Διάσημο μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, Διδακτορικός και μας γράφει απο Φιλοθέη (Αττική). Έχει γράψει 2,880 μηνύματα.
μπετσικλανίμπερης :P







(να πω μια βλακεία μπας και ηρεμήσετε)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

michael92

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 1,227 μηνύματα.
μπετσικλανίμπερης :P







(να πω μια βλακεία μπας και ηρεμήσετε)

hehe. Έχεις δίκιο (Τι σημαίνει όμως; ).
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ravenclaw

Νεοφερμένος

Ο Ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Σχετικά με τη μουσική υπόκρουση αν και άσχετο όταν την έβγαζα στο βαρύτονο την Μακεδονία Ξακουστή με διαπέρναγε ρίγος και έρχονται τώρα και μου λένε οι Αλβανοί ότι θέλουν να λέγονται Μακεδόνες. Ακούς εκεί οι κωλοαλβανοί. Γι αυτά τα χώματα όπως και της Κρήτης έχει χυθεί περισσότερο αίμα από κάθε αλλού. Τέλος τυχαίνει να έχει πολεμήσει εκεί ο παππούς του παππού μου.

Παραδόξως, τον 13ο και 14ο αιώνα (και ακομη και σημερα σε καποιο βαθμο), τα περισσοτερα τοπωνυμια της Αττικοβοιωτιας ηταν αλβανικα ....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Όπως οφείλεις να ξέρεις αυτές οι περιοχές και ειδικά η Αράχωβα κατοικούνταν από Έλληνες πριν την Τουρκοκρατία. Ο Όμηρρος ανφέρει ότι οι κάτοικοι της Ανεμώρειας έστειλανς στρατό στην Αυλίδα. Ανεμώρεια λεγόν παλιά η Αράχωβα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ravenclaw

Νεοφερμένος

Ο Ravenclaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 44 ετών και Καθηγητής. Έχει γράψει 76 μηνύματα.
Συμφωνοι, μονο που εγω μιλουσα για το 13ο μετα Χριστον αιωνα, που εγινε μαζικη μεταναστευση πληθυσμου απο τη σημερινη Αλβανια προς τη Βοιωτια. Και δεν θελω να προσβαλλω κανεναν, απλως ολοι μας εχουμε και μη Ελληνες προγονους, περισσοτερους απο οτι παραδεχομαστε. Δεν ειναι κακο καποιοι προγονοι μας να ειναι Αλβανοι η Σλαβοι η οτιδηποτε αλλο.
Λιαπης σημαινει απιστος στα Αλβανικα, Αρναουτης σημαινει Αλβανος, και υπαρχουν πολλα επιθετα Αλβανικα σε σημερινους Ελληνες.
Παρτε το χαμπαρι, η εθνικοτητα δεν ειναι DNA, αλλα θεμα κουλτουρας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Purple sunrise

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Λουδοβίκος ο 16ος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 939 μηνύματα.
Συμφωνοι, μονο που εγω μιλουσα για το 13ο μετα Χριστον αιωνα, που εγινε μαζικη μεταναστευση πληθυσμου απο τη σημερινη Αλβανια προς τη Βοιωτια. Και δεν θελω να προσβαλλω κανεναν, απλως ολοι μας εχουμε και μη Ελληνες προγονους, περισσοτερους απο οτι παραδεχομαστε. Δεν ειναι κακο καποιοι προγονοι μας να ειναι Αλβανοι η Σλαβοι η οτιδηποτε αλλο.
Λιαπης σημαινει απιστος στα Αλβανικα, Αρναουτης σημαινει Αλβανος, και υπαρχουν πολλα επιθετα Αλβανικα σε σημερινους Ελληνες.
Παρτε το χαμπαρι, η εθνικοτητα δεν ειναι DNA, αλλα θεμα κουλτουρας.
Kαλα αυτοι ομως που ηρθαν απο την Αλβανια αφομοιωθηκαν με τους ελληνες και γενετικα θα μπορουσαμε να πουμε, αλλιως αν δεν ειχε γινει αυτο θα ταν ακομα μειονοτητα οπως με τους ελληνες της αλβανιας τους βορειοηπειρωτες που εχουν και δικο τους κομμα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
Zatokrev μην χάνεις το δίκιο σου (κατ'εμέ δίκιο δηλαδή, άλλωστε οι απόψεις είναι σαν τις κωλοτρυπίδες) ρίχνοντας το επίπεδο, κρίμα είναι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

isnogood

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο isnogood αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 148 μηνύματα.
Εγώ σήμερα έκατσα και είδα Λαζόπουλο ο οποίος εκτός των άλλων διάβασε και ένα κείμενο που έγραψε ένας από τους ζωντανούς θρύλους και πραγματικούς ήρωες αυτής της χώρας!
Ο κύριος Μίκης Θεοδωράκης αναφέρθηκε στο θέμα των Σκοπίων.Τα λόγια δεν μπορώ να σας τα μεταφέρω καθώς θα πρέπει να αναγνωστούν ακριβώς όπως γράφτηκαν.
Μόλις βρω το κείμενο αυτό θα σας το δημοσιεύσω κατευθείαν....
ΑΠΛΑ RESPECT!!!!!:no1:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!Βάλια!

Πολύ δραστήριο μέλος

Η seize the day* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Νέα Κρήνη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,260 μηνύματα.
παιδιά θα συμφωνήσω με τον Λαζόπουλο. Αν είναι το θέμα γεωγραφικό μπορούν να ονομαστούν δυτική βουλγαρία ή ανατολική Αλβανία! ή ακόμη και πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ πολύ κάτω Φιλανδία!!!





όσο για την αντιπαράθεση εγώ ξέρω ότι όποιος εκνευρίζεται και βρίζει ακόμη και δίκιο να έχει το χάνει στα μάτια των άλλων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top