Μαθητικοί καλλιτεχνικοί αγώνες!

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Έχετε πάρει ποτέ μέρος; Πώς σας φάνηκε σαν εμπειρία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
Εγώ που δεν ξέρω τι είναι θα μου εξηγήσει κανείς?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Anarki

Διάσημο μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 3,345 μηνύματα.
https://www.my.ein.gr/PANAG.htm
Google = φιλαράκι κολλητό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηλίας

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ηλίας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 880 μηνύματα.
α εντάξει κατάλαβα αλλά ούτε που γνώριζα την ύπαρξή τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Ρε παιδιά ξέρετε αν η προθεσμία για τις εγγραφές έχει λήξει? Γιατί δε δήλωσα συμμετοχή και τώρα το μετάνιωσα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Έληγε την Παρασκευή νομίζω... :(

Πού ήθελες να δηλώσεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Κρίμα.. Ζωγραφική ήθελα να πάω.. Εσύ δήλωσες πουθενά?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ariana

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Έλενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 367 μηνύματα.
Δήλωσα για τραγούδι, αλλά παίζεται ακόμα το αν θα πάω, το σκέφτομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
'Εχω πάρει μέρος στο παρελθόν με θεατρική ομάδα 52 ατόμων! Περάσαμε Αθήνα στους τελικούς και πήραμε και το 1ο Βραβείο!!:)

Φέτος δήλωσα στη ζωγραφική... για να δούμε...
Πάντως το περσινό θέμα ήταν πιο δημιουργικό, δε συμφωνείτε? φέτος σε περιορίζει κάπως...:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Αλήθεια, τί θέμα έχει?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Το περσινό ήταν ''Φως-Γη-Θάλασσα-Ουρανός''. Το φετινό είναι ''Ο δικός μας κόσμος''.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

alex92

Νεοφερμένος

Η Αλεξάνδρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια του τμήματος Φυσικής Κρήτης (Ηράκλειο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Πέρυσι κατά το τέλος της Α' Λυκείου μας είπαν για τους Πανελλήνιους Καλλιτεχνικούς Αγώνες και συμμετείχα στη ζωγραφική... Το θέμα ήταν "Ο Δικός Μας Κόσμος" και έκανα κάτι... Δεν μπορώ να πω πως πέρασα πολύ καλά... Ήταν ένα τσούρμο παιδιά που ουσιαστικά ήθελαν να χάσουν αυτές τις τρεις ώρες μαθήματος κατά τις οποίες διεξαγόταν. Δε σκοπεύω να ξανασυμμετάσχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Constantina!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Constantina! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Απόφοιτος. Έχει γράψει 384 μηνύματα.
Υπάρχει ήδη αυτό το θέμα αν δεν απατώμαι:/
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hey Joy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hey Joy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 306 μηνύματα.
Δεν έχω ξανακούσει για αυτό! :s
Τι είναι ακριβώς;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stef

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Stef αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και Φοιτήτρια. Έχει γράψει 232 μηνύματα.
Έχω συμμετάχει 2 φορές σε αγώνες θεάτρου ! Πέρασα πολύ καλά αν και οι παραστάσεις ήταν πανωλεθρία! Κυρίως η δεύτερη !
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sulfur

Νεοφερμένος

Η Sulfur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Μαθητής Β' λυκείου. Έχει γράψει 75 μηνύματα.
θελω να παρω αν γινουν στην ζωγραφικη φετος! περισυ πηραν καποια παιδια στο τραγουδι κατι χαρτια συμμετοχης μονο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_marillia1

Νεοφερμένος

Η Λυδία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Μαθητής Α' λυκείου και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 74 μηνύματα.
για μουσικούς αγώνες έχω ακούσει αλλα αυτό που λες δεν το έχω ακουστά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jimmy13

Νεοφερμένος

Ο Jimmy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και Φοιτητής. Έχει γράψει 85 μηνύματα.
Γίνονται διάφορα σε σχέση με ζωγραφική, κυρίως θεματικά........Για κάποια από αυτά θα σας ενημερώσουν τα σχολεία για άλλα θα πρέπει να ψάξετε εσείς στο ίντερνετ κυρίως σε σελίδες περί νέας γενιάς και ευρωπαικής ένωσης......Π.χ www.neagenia.gr.
Δεν αξίζουν και όλα.Πέρσι και πρόπερσι είχε γίνει διαγωνισμός για την Αφρική ζωγραφική και πολυμέσα και έτυχε επιλεχθούν και τις δύο χρονιές άτομα από το ίδιο σχολείο χωρίς να έχουν κάνει κάτι ξεχωριστό.....
Βέβαια προσπαθήστε το όσοι θέλουν.Αν δεν προσπαθήσεις, δεν............
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

!sunny!

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μελίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 161 μηνύματα.
Σκοπεύουμε να λάβουμε μέρος φέτος με τη θεατρική ομάδα και μου πρότειναν να εκπροσωπήσω και το σχολείο στο μέρος του χορού στο κλασσικό μπαλέτο. Δεν έχω ξανασυμμετάσχει,πολύ θα το ήθελα όμως,ιδίως για το θέατρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

spyridoul@

Νεοφερμένος

Η Σπυριδούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών, Φοιτήτρια και μας γράφει απο Άγιος Κωνσταντίνος (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 58 μηνύματα.
Κι εγώ έχω συμμετάσχει 3 χρονιές στον παραδοσιακό χορό...είχαμε βγεί μια φορά 2οι και τις άλλες δύο 3οι. Είχαμε πάει όταν πηγαινα γυμνάσιο και τότε το Λύκειο μας είχε βγεί 2 φορές 1ο και την μια από αυτές 1ο και σε όλη την Ελλάδα...Φέτος που εγώ πάω Λύκειο βγήκε το γυμνάσιο 1ο...πάντως είναι τέλεια και αν περάσεις τα περιφερειακά πας 3ημερη εκδρομή...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top